Sevdiğim adam için ne yapabilirim?

Kaç yaşında insansınız, böyle şeylerle vakit kaybetmeye değer mi sizce? Bu kadar negatif ve çabasız biriyle bu kadar uzun süre devam etmeye ne gerek varmış? İnsan kaç senelik eşi olur, çocuğunun babası olur idare eder de uzaktan ilişkide neden elin adamının doktorlugunu yapiyorsunuz ki başka erkek mi kalkmadi

Bana bir yol gösterin nasıl konuşayım, geleceğe insanlara küsmemesi için ne yapmalıyım? Onu seviyorum benimle olmayacaksa olmasın ama hayatına adam akıllı devam etsin.

2 yıl birlikteydik şimdi uzak mesafedeyiz.

Mide ağrısından bu hale geliyorsa allah beterinden korusun şükürsüzlük ediyor bunun başka bir açıklaması yok. İnsanlar be hastalıklarla boğuşuyorda bugünüme elhamdulillah diyor. En nefret ettiğim insan tipi sanki bi tek dert hastalık onda var. Böylesi ile ömür geçmez bence...

Bırak Allah aşkına ya, mide sıkıntısıymış. Onun sıkıntısı başka, nasıl bırakmıyor, kocan değil bir şeyin değil.

Bana bir yol gösterin nasıl konuşayım, geleceğe insanlara küsmemesi için ne yapmalıyım? Onu seviyorum benimle olmayacaksa olmasın ama hayatına adam akıllı devam etsin.
Ya geleceğe küserse küssün size ne yani psikolog musunuz? Kalksın psikolojik desteğini alsın. Bununla evlenip mutsuz evlilik, mutsuz çocuklar mı yapacaksınız? 3 seneniz geçmiş yetmemiş 50 seneniz daha mı boşa gitsin. Bırakın ne hali varsa görsün. Sizden sonra bulduğunu el üstünde tutar siz merak etmeyin.

Haklısınız o zaman son kez konuşma yapmak için biraz iyileşmesini mi beklemeliyim? Yoksa bugün benden günah gitti deyip konuşmalı mıyım?

Haklısınız o zaman son kez konuşma yapmak için biraz iyileşmesini mi beklemeliyim? Yoksa bugün benden günah gitti deyip konuşmalı mıyım?
Bence bugün konuşun. Bakın bu adam sorumsuz, sorun çözme becerisi yok, karşıdaki insana duyarsız, size acıyor olsa evlenmeyelim seni üzerim demez, ayrılalım vaktin boşa gitmesin der. Bu adam doktora gidip iyileşse de hamuru bu kadar. Çok da kalbini kırmadan, bu yola görmek istemediğinizi belirtin ayrılın.

Beni mutsuz edeceğinden korkuyor. Öyle olmadığını söylüyorum. Kandırıyorsa da Allahından bulsun ne diyeyim. En güzel zamanalrım geçiyor çünkü
Mutsuz olmayacak mısınız gerçekten bu şekilde evlenirseniz?
Hayatınızı kendisinin ağzından çıkacak bir lafa baglamaniz sizin hatanız.

Mutsuz olmayacak mısınız gerçekten bu şekilde evlenirseniz?
Hayatınızı kendisinin ağzından çıkacak bir lafa baglamaniz sizin hatanız.
Eylüle nişan dedi adam öne mi çekeyim ne yapayım? Ailelerimiz biliyor durumu. Ebeveyni ile de konuştum. Sırada hastalığı için savaşmak var. Savaşmadığı için bütün bu kavgam.

Eylüle nişan dedi adam öne mi çekeyim ne yapayım? Ailelerimiz biliyor durumu. Ebeveyni ile de konuştum. Sırada hastalığı için savaşmak var. Savaşmadığı için bütün bu kavgam.
Ebeveyniyle neyi konuştunuz?
Sizin derdiniz evlenmek zaten, Eylül demiş sevgiliniz bekleyin o zaman. Öne almayı neden istiyorsunuz? Bir an önce sevgilinize annelik yapma derdindesiniz sanırım. Bu kadar sabırsız olmayın. Olur da evlenirseniz, hayat boyu yük çekeceksiniz zaten.

Burada ironi yapmak istedim sadece. Dert ve sıkıntı çekmek istemiyorum. Adam savaşsın istiyorum. Yeter ki savaşsın. Ben olsam da olmasam da savaşsın. Sağlıklı mutlu huzurlu bir bol çocuklu bir yuvam olsun istiyorum. Hastalıklı aciz bir adamı koca da baba da yapmak istemiyorum. Evlenip sonra burada evlilikte kendimi erkek gibi hissediyorum gibi bir konu açmak istemiyorum. Söylediklerimi farklı yerlere çekmenin anlamı yok. Evlilik pembe bir rüya değil ben de biliyorum. Evlenmek gibi bir zorunluluğum yok. Sevdiğim adamın iyileşip benimle evlenmesini istiyorum sadece.

Orası senin bileceğin şey. Son bir şans vereyim diyorsan dene ama cacık olmaz bu adamdan. En ufak aksilikte dibe vuran insanlarla uğraşmak anlamsız geliyor bana.
Katılıyorum hayat zor zaten baştan evlilikte zindan edecek hastayım bile bile evlendin beni birakamazsin nankör vefasız lafları havada ucusacak .Eşin değil birsry değil iki sene bir sene neyse ne mecburmusun .Ben de sevmiyorum dibe vurmaya meyilli meraklı insanları .Sevgin bir süre sonra bıkkınlığa dönecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…