sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Çoook çook çok tatlılar bencee Bende almasaydım eğer böyle bişey olabilirdi çok hoş
Görüntü olarak bende begendim canim uste cok kullandiklarim alta az kullananlari ama ac kapa zor olur mu bilemedim azcik dusunim ben onusenin topigin varmi bende seni bi ziyaret edim isterim

Görüntü olarak bende begendim canim uste cok kullandiklarim alta az kullananlari ama ac kapa zor olur mu bilemedim azcik dusunim ben onusenin topigin varmi bende seni bi ziyaret edim isterim

Bence güzel canım ama sanki az gibi alttaki 4 lü baharat için üstekilere çay kahve şeker koysan yeterlide alttakiler için 4 baharat az geldi bana Bence zor olmaz kapa aç olayı benim topiğim yok canımm ama istersen gönderiyim sana baharat takımımı :))

Aç topiginide hepsine toplu bakalim canim ıstersen bütün olarak yorumlarim
Canim onlar bana cay kahve için zaten yetmez onları saklama kavanozlarina koymayi düşünüyorum iste diger aldiklarima Çay, bitki çayı, seker, kahve için kullanirim demistim Bunu alirsam üsttekilere pul biber cesni tuz koyarim alttakilere de karabiber kimyon vs diye düşündüm ben Aslinda keramikadan baharatlik takimim var onlu ama ağızları sıkı kapanmiyo sadece görüntü

Keramikadan bende bi ara almayı düşündüm ama sonra vazgeçtim pek sağlam olmuyo ürünlerii , ben bu filleri çok beğendim ama benim takımıma uymazdı :) :) Ayy bilemedim bi ara açarsam haber veririm

Haber ver canim muhakkak buralarda halden anlayan arkadaslar bulmak çok guzel Ben ilk ceyizime onlari almistim sanirim sonra evdede kullandik kaselerini cok sirinler ama seramik olduklarindan kullanisli degiller istersen canim bunlarin kırmızı beyaz ve inoxlari var belki onlar uyar mutfagina bi bak istersen

Sağol canıım benim benim mutfaktaki elektrik aletleri mavi o yüzden mavili pembeli baharat takımı aldım en çok onlar uyum sağladılar tşkr ederim fikrin için

Sağol canıım benim benim mutfaktaki elektrik aletleri mavi o yüzden mavili pembeli baharat takımı aldım en çok onlar uyum sağladılar tşkr ederim fikrin için
Canim ben baharatlik icin degilde belki kavanozlarindan almak istersin diye soylemistim sende güzel gunlerde huzurla kullan canim mavis cicilerini

Canim ben baharatlik icin degilde belki kavanozlarindan almak istersin diye soylemistim sende güzel gunlerde huzurla kullan canim mavis cicilerini

Hmm anladııım şimdi canım k.bakma dalgınım biraz bugün Saklama kabı olarakta aldım ben o yüzden istesemde alamam Ama sen al bence İyice kanına girdim

Bende iyice içeri girdim canım para dayanmiyo ceyize ama ne yalan soylim girdin valla zaten hemen hemen alicak pek bisiyim kalmadi elektronikler ve yemek takimim hariç bunuda cikarim ilk firsatta aradan

Bende iyice içeri girdim canım para dayanmiyo ceyize ama ne yalan soylim girdin valla zaten hemen hemen alicak pek bisiyim kalmadi elektronikler ve yemek takimim hariç bunuda cikarim ilk firsatta aradan

Doğru tabii para hep gidiyo , ya taksit yapıcan ya da para biriktirip aldığını ödüceksin pat diye :))

Ben para biriktiremiyorum canim hep taksit taksit birileri biterken digerlerine giriyorum acelesi varmış gibi indirim görünce dayanamıyorum Ama yatak odam banyom filan bitti gibi ama mutfak hic bitmeyecek gibi ya

Ben para biriktiremiyorum canim hep taksit taksit birileri biterken digerlerine giriyorum acelesi varmış gibi indirim görünce dayanamıyorum Ama yatak odam banyom filan bitti gibi ama mutfak hic bitmeyecek gibi ya

Mutfağın bitmemesi çok normal canıım hep ufak tefek şeyler var sırayla olur hepsi ya borçsuz insan mı var :))

Onlari hepsi buradadan aldim cnm fidex home markasi 59 tlydi bende çok sevdim bayada büyükler baharatliklarini alsammi onu bilemedim ahşap stand icinde bi düşün onlari olur muki sence

canım ben anlamadım, standı yok mu baharatlıkların? geldi değil mi eve? yani görmeden almaya çekniyorum ama sen gördüysen ben de alayım.

canım ben anlamadım, standı yok mu baharatlıkların? geldi değil mi eve? yani görmeden almaya çekniyorum ama sen gördüysen ben de alayım.
Yok canım olaylar karisti sen resimlerden sonraki yorumlara bakmamissin ben aldim kavanozlarimi bugün geldi onlarin bi standi yok tabiki en büyüğünün altinda leke gibi cizikler vardi sadece altta die umursamadim başka sıkıntı yok ama ayni serinin baharatliklarida var ben onlarida alsammi dedim standida var onuda belki ahsapa ceviririm dedim olaylar karisti Su canim nasil sence

Canım evet ben yanlış anlamışım, valla benim alasım geldi gerçi baharat takımı da aldım ama o porselen 3 büyük 3 küçük şişesi var, bunu da alsam, bakarsın mutfağım büyük olur ikisini de koyarım bir yerlere, ben çok beğendim, alalım mı?

alttaki minikler tuzluk gibi falan kullanılıyor mu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…