sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Canım evet ben yanlış anlamışım, valla benim alasım geldi gerçi baharat takımı da aldım ama o porselen 3 büyük 3 küçük şişesi var, bunu da alsam, bakarsın mutfağım büyük olur ikisini de koyarım bir yerlere, ben çok beğendim, alalım mı? :KK19:
Yok accik daha duralim gazlamayalim birbirimizi iki kisi al dedi biri daha gaz versin öyle alalim canim :KK45: heyecan yapmayalim hemen Hem benim o zaman 14 filim olcak bereketi kacmasin:KK48:

:KK70: offff her şeyi almak istiyorum her şeyiii :KK48:
Ya ayni mod bende de var canim ama senin vaktin az benimde eksiğim çok bi sure hic bisi almicam dedim ve bu ay dünyanın şeyini aldim yine bicakti tencereydi ivir zivirdi english home indirim yapmis bkm expressede 150 ye 50 tl indirim vardi onada dayanamadim ama ikilemeye basladim herşeyi yatak odasina dönecek olay:eek:biri bizi durdursun:KK48:

valla canım bende nasılsa büyük ihtiyaçlar alındı diye bende bu ay bir şey almayım diye düşünüyordum ama şimdi manyak ne alsam diye düşünüp duruyorum maaş yattığından beri :KK53:, bide dediğin gibi her yer indirim, insan aldıkça almak istiyor. eksiğim çok diye düşünme sende neler almışsın neler maşallah çok zevkli çok güzeller hepsi :nazar:

Canım aldığım herseyi uygun fiyatlara aldim dönüp baktigimda pismanligim yok bi kac parca disinda hepte indirimle aldim bazi seyleri komik rakamlara aldım hatta ama yinede cok harcadim cnm ortada daha yemek takimiyla çatal bicak yok onlari alsam çok rahat olucaktim elektronikte mutfak robotum ve saç kurutmam var sadece başka bisicik yok bi on bin daha lazim bana:KK48: seneye kadar olur ama ya :KK51: bozmim moralimi:KK53:

Canım aldığım herseyi uygun fiyatlara aldim dönüp baktigimda pismanligim yok bi kac parca disinda hepte indirimle aldim bazi seyleri komik rakamlara aldım hatta ama yinede cok harcadim cnm ortada daha yemek takimiyla çatal bicak yok onlari alsam çok rahat olucaktim elektronikte mutfak robotum ve saç kurutmam var sadece başka bisicik yok bi on bin daha lazim bana:KK48: seneye kadar olur ama ya :KK51: bozmim moralimi:KK53:

canım kendini hiçç bunaltma, çok ama çok güzel şeyler almışsın, üstelik önünde 1 yılın var, 1 yıla neler alınır neler :KK48:

canım kendini :KK45:hiçç bunaltma, çok ama çok güzel şeyler almışsın, üstelik önünde 1 yılın var, 1 yıla neler alınır neler :KK48:
Cok sagol canim ya olmadi karacanin beyaz kare tabaklarindan kapatırım olayi herseye de uyar miss:KK45: renkleride solmaz (zugurt tesellisi:KK70:) hayırlısı bakalim canim senin baharatligi goremedim ben topiginde baktimda

Cok sagol canim ya olmadi karacanin beyaz kare tabaklarindan kapatırım olayi herseye de uyar miss:KK45: renkleride solmaz (zugurt tesellisi:KK70:) hayırlısı bakalim canim senin baharatligi goremedim ben topiginde baktimda

Canin inanir misin ben beyaz sade temek takimlarina bayılıyorum hatta günlüğe aldim bir tane öyle, sadelik her zaman iyidir :KK51:

Baharat takimini Karaca'dan öyle iki dakikada almıştım, nettede fotografi yoktu koymamistim o yüzden ama şimdi kutusundan çektim koydum. Bence o fillilerden de alabilirim ya şimdi düşündüm de çok olmaz :KK58:

Canin inanir misin ben beyaz sade temek takimlarina bayılıyorum hatta günlüğe aldim bir tane öyle, sadelik her zaman iyidir :KK51:

Baharat takimini Karaca'dan öyle iki dakikada almıştım, nettede fotografi yoktu koymamistim o yüzden ama şimdi kutusundan çektim koydum. Bence o fillilerden de alabilirim ya şimdi düşündüm de çok olmaz :KK58:
Canim aklin kalacagina al gitsin o zaman ben de sonra alirim belki
Canim karacadaki beyaz tabaklardan kahvalti seti yapim dedim ribbon serisi 8 kisilik bir büyük servis bi kucuk servis tabagi bayada ortaya servis alicaktim her sofrada kullanirim diye 500 tl tuttu hesaplayinca :110:belki indirim olur beklemedeyim suan ama çok klas duruyolar:KK36:

Sonunda bıçaklarim geldi:KK45: Görüntü olarak vasat denilebilir ama kesim olarak muhtesemler gelir gelmez denedim yemek yapasi geliyo insanin Emsandan da 3 bıçak vardi bunlarla beraber bıçak defterini de kapatmis oldum
unnamed (9).jpg

Bendekinde makas yeri var ama makas yok bi ara onuda temin etmeye calisicam
images (12).jpg

5_3842548.jpg

Wmflerde uygun fiyata bulunca kaçırmak istemedim
unnamed (10).jpg
unnamed (11).jpg

Sonunda bıçaklarim geldi:KK45: Görüntü olarak vasat denilebilir ama kesim olarak muhtesemler gelir gelmez denedim yemek yapasi geliyo insanin Emsandan da 3 bıçak vardi bunlarla beraber bıçak defterini de kapatmis oldum
Eki Görüntüle 1791025
Bendekinde makas yeri var ama makas yok bi ara onuda temin etmeye calisicam
Eki Görüntüle 1791026
Eki Görüntüle 1791027
Wmflerde uygun fiyata bulunca kaçırmak istemedim
Eki Görüntüle 1791028 Eki Görüntüle 1791029

Çok güzeller gule güle kullan canim :)) ama daha fazla bıçak alma :KK48:

çeyiziniz çok güzel Allah mutluluğunuzu daim etsin. yalnız çok fazla değil mi mesela nevresim takımları vs. birde mutfak eşyaları. mutfağa sığmazsa ne olacak :) güzel günlerde olsun

Öncelikle guzel dilekleriniz için tesekkuler evet yatak odam fazla fazla oldu ama tek kişilik bazamin altına sigiyo büyük kısmı ilerde yine bazali bi yatak düşünüyorum Benim korkum mutfak :KK51:Mutfaktada son aldığım seramik tencereler ve bıçaklar fazlaca oldu gibi onun dışında kahvalti takimi çay takimi cesit cesit seyler almadim ekmek kizartma makinesi buharli pisirici fritoz vs almayacagim Çayci ve tost makinesi alicam sadece Birde suan annemlerle oturdugumuz evde esyalar baya eskidi babamin isi dolayisiyla kiradayiz normalde aile apartmanimiz var onlarda kendilerine sifirdan ev dösüyorlar olmadi seve seve bolusurum annemle fazla olanlari

English home kadinlar günü indirimiyle bkm express indirimide devam edince aklimda olan bi kaç parcayi daha tamamladim masa ortumun peceteleri 8li
M011276_medium.jpg

Örtü simli olmasina rağmen çok bos duruyo die bide dantelli örtü aldim üstüne serince ikisi bi arada çok hoş oldu
M013280_medium.jpg

Bunlarda uzerinde ufak degisiklikler yapacağım peçete susleri 8li
M003065_large.jpg

Ayni serinin runnerinida aldim
M013283_medium.jpg

Önlük seti
M019387_medium.jpg
M019387_4_medium.jpg

Yok kuzum en üsttekileri sordum ben :)) 80 90 kuruş deyince ben şok :KK57::KK57:
Ben fiyonk seklinde olanlari sandim canim pecetelik deyince en usttekiler pecete canim 4 lusu 25 tl gibi bisiydi onun masa örtüsünü de almistim ben gerçekte daha şık duruyo hafif simli ustune bide dantel ortuyu ekleyince alttan cok hafif parliyo herkes bayildi tam misafirlik oldu Yemek takiminda altin detayliysa gold olanı var birde canim benimkiler gümüş hala indirim devam ediyo sanirim ben usttekilerin disinda evdeki mutfaga iki de hali aldim 108 tl tuttu bkm expressle 150 tlye 50 tl indirim var bence sende degerlendir pisman olmazsin:KK54:ay yine ne çok konustum:KK45:

X