sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Canım uzun zamandır takip ediyorum forumu, kim ne almış nereden almış fikir edinmek için, ama rahatlıklar söyeleyebilirim ki zevkime en uygun, en sade ve şık eşyalara senin sayfanda rastaladım bana da ilham oldun. teşekkürler :)

Ben tesekkur ederim canım begenmen beni de inan cok mutlu etti Bu süreçte ben de forumlari sikayet sitelerini didik didik ettim vakit buldukca sadece görüntüye aldanip almamaya çalıştım alirken Umarim güzel bisiyler cikar hepsi bi araya geldiğinde...

Sevdigimle özel günlerde yemek masamizda kullanma niyetiyle karacadan aldigim 3lu samdan alt kisimlara gul yaprakları filan kırmızı amerikan servisleri peceteler... cok hos durur gibi geldiceyizlerin olmazsa olmazi hayaller tabi
Bunlar da ne yapacagimi bilmediğim ama cok hosuma giden karaca kaseler

canım herşeyin çok hoş Rabbim huzurla kullanmayı nasip etsin.
şu keramikadan aldıklarında aylar önce gözüm vardı fiyatı çok iyi diye güzel gelmez bu fiyata olmaz diyip vazgeçirdiler beni ailem fln memnun musun?

Teşekkür ederim canım öncelikle guzel dileklerin için Canim bende onlari dayanamayip internetten siparis ettim geçen yil gercekten desenleri filan çok guzel gorundukleri gibi renkler filan ama porselen değil seramikler evdede küçük renkli kaselerini kullaniyoruz Seramik oldugundan ufak carpmalarda filan kolay kiriliyo köşeleri uzun sure kullanilabilecek urunler degil hevesin varsa pasta setini al sadece cok para değil hem Baharatliklarinin kapaklari tam kapanmiyo lastiksiz onlari görerek alsam almazdim öyle soylim sekerlikte ayni şekilde ama tabaklari yine dayanamaz alırdım çok tatlilar çünkü

çooook teşekkürler

Canım ben de evde braun satin hair 7 var 3 yildir kullaniyorum oda güzel ama bunun motoru daha güçlü kuaför fonleri gibi Remington zaten sadece saç urunleri ureten bi firma biraz arastir derim duzlestirici ve masada da ustune tanimam o yuzden ceyizime bunu sectim iyonlu olduğu için kabartma filanda yapmiyo benim saçlarım duz bunla kurutunca daha bi parlak duz oluyo hic bisi yapmadan cikiyorum ceyiz icin aldim guya ama iki haftadir elim hep buna gidiyo Eğer fon filan cekiceksen braun yerine bunu tavsiye ederim kurutmak icinse ikiside güzel canim

Mutlu gunlerde kullanin insallah..
Ben dantela vitanin nevresimleri nasildir diye sorucaktim..
Bornozunuzu danteladan almissiniz, nevresimlerin kalitesi hakkinda bir bilginiz var mi acaba..
Urun aciklamalarinda yazdigi kadariyla gayet kaliteli duruyor ama kullanicilarin fikirleri de onemli..
Ben sardirmak yerine danteladan iki tane nakisli nevresim almayi dusunuyorum...
Daha hos geliyorlar gozume, sardirmaktansa..

Öncelikle teşekkürler guzel dilekleriniz için Sardirmak kismini anlayamadim ama Ben dantela dan sadece havlu ve bonozlarimi aldim açıkçası henüz kullanmmadim daha cevremdede kullananda yok satan da ama kalite olarak tactan cok daha kaliteliler diyebilirim nakislari dikimleri dantelleri en ufak bi kusur yok havlularida yumusacik diger bambu havlularim yaninda sonuk kalir acikcasi havlularini gozum kapali tavsiye ederim Tek olumsuz yani fiyatları cok yuksek Nevresime gelince ben zamaninda cok almamis olsaydim bi tane alırdım muhakkak tabi imkan varsa gidin görün oyle alin derim

Ben de tum nevresimlerimi bornozlarimi tactan alcam diyodum kendi kendime..
Gecen gun tesadufen dantelaya denk geldim, nakislilar cok hos geldi gozume...
Urun aciklamalarinda pamuk saten yaziyor mesela iplik sayisi da var atiyorum 83, 120 ustu vs vs diye yazmislar..
83 olanlar Tac'in Makosaten urunleriyle denk, 100-120 ustu de Tac'in Saten Deluxe'leriyle denk..
Iste bilgilere gore gayet kaliteli, fiyat olarak da birbirine denkler ama bilemedim iste..
Eskiden hepsini Tac alcam diyen ben Dantelayi gorunce Tacinkileri begenemez oldum
Sardirmak da sey ya hani yaptirtiyorsunuz ya sagina soluna dantel dikiyolar fln o iste
He iyi havlularimi nerden alayim derdine dusmim bari aklimda bulunsun tesekkurler

Benimde jetonum sonradan düştü canim sardirma dedigini de çok güzel yapanlar var annem kendine de abimede yaptirmis hem çok modern hem değişik olmus Illa sanada yaptiricam renk sec diyodu Ben istemiyordum görünce fikrim değişti Ama kullanmaya kiyilmaz hos dantelaninkiler de öyle çok Şık Markalara takilmamak lazim hepsinden sikayet var arastirinca Butik magazalarda çok guzel eşyalar var görüp kalitesine bakip icine sinen neyse onu al canım dantelalarda o kadar gozun kaldiysa almazsan yine aklin kalir o zaman bence al gitsin

Ay evet gercekten cok guzeller ama en fazla 1-2 tane nakisli alirim diyorum da bakalim
Evlen Home'un yatak ortuleri de gozume ilisti simdi cok pahalilar yaa uff..

Peki bir sey daha sorim bu Tac'in Jakar olanlarini kullanan tanidik fln var mi kalite olarak onlari bir tek cozemedim pamuk saten mi oluyor onlarda..
Bazen indirimli fiyatiyla cok karli evlilik setleri oluyor bu jakarli takimlarda nevresim takimi, pike, yatak ortusu takimi+bornoz takimi seklinde..
Ama jakarin kalitesinden emin olamadim..
Birde en cok indirimler n11 de var ama musteri memnuniyeti yok diyolar cok sikayet varmis insanin gozu yemiyo

Canim cevremde yok kullanan ama jakarli olanlarin o parlak jakar kisimlari sırf saten oluyo bildigim kadariyla pamuk saten değil Cerenozlemk arkadasimiz almisti tacin soyledigin setini onada danis istersen bi Bu süreçte benim de o kadar çok seyde gozum kaliyoki ahh ahh..chakra ve home sweet home dada çok guzel ve pahali seyler var Bende once ihtiyaç olanlari tamamlayip sona durumlar yeterse alırım diorum kendimi kandiriyorum aslında
Ben ceyizimin yarisi n11 den aldim canim yilbasindan once indirim kuponlari vardi surekli bi tavam disinda hic sorun cikmadi tekstillerde hic bi sorunum olmadi magaza puani ve yorumlara dikkat et canim sonucta aldigin urunun altina yorum yapiyorsun magazayi ozgurce puanliyosun o kadar korkma ben sirf rengini begenmedigim seyleri bile iade ettim sorun yasamadim sadece kargoda bazen dislari deforme oluyo baska illerden gelince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…