sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Canim cevremde yok kullanan ama jakarli olanlarin o parlak jakar kisimlari sırf saten oluyo bildigim kadariyla pamuk saten değil Cerenozlemk arkadasimiz almisti tacin soyledigin setini onada danis istersen bi Bu süreçte benim de o kadar çok seyde gozum kaliyoki ahh ahh..chakra ve home sweet home dada çok guzel ve pahali seyler var:KK47: Bende once ihtiyaç olanlari tamamlayip sona durumlar yeterse alırım diorum kendimi kandiriyorum aslında :KK48:
Ben ceyizimin yarisi n11 den aldim canim yilbasindan once indirim kuponlari vardi surekli bi tavam disinda hic sorun cikmadi tekstillerde hic bi sorunum olmadi magaza puani ve yorumlara dikkat et canim sonucta aldigin urunun altina yorum yapiyorsun magazayi ozgurce puanliyosun o kadar korkma ben sirf rengini begenmedigim seyleri bile iade ettim sorun yasamadim sadece kargoda bazen dislari deforme oluyo baska illerden gelince:KK66:
O kadar korkmamak lazim demek ki... Begendigim bazi urunlerde hic yorum olmuyor..
Bir magazanin 1200 olumlu oyu, 300-400 olumsuz varsa hemen etkileniyorum ben yaa..
Kargolarim zaten istanbula gelcek, skinti olmaz diyosun yanii..

O kadar korkmamak lazim demek ki... Begendigim bazi urunlerde hic yorum olmuyor..
Bir magazanin 1200 olumlu oyu, 300-400 olumsuz varsa hemen etkileniyorum ben yaa..
Kargolarim zaten istanbula gelcek, skinti olmaz diyosun yanii..
Tatlim tabiki her magazaya kefil olamam %95 puani olanlari tercih et icin rahat etmiyorsa magazaya soru sor ne kadar cabuk cvp veriyolar ne kadar ilgililer anlaşılıyor bazilari kargomuz ulastimi bi sorun var mi memnun musunuz diye bile arıyorlar musteri yorumlari ve puanlari çok önemli onlar icinde n 11 puanlarini düşürüyo uyari aliyorlar hakli bulunan sikayetlerde

Tatlim tabiki her magazaya kefil olamam %95 puani olanlari tercih et icin rahat etmiyorsa magazaya soru sor ne kadar cabuk cvp veriyolar ne kadar ilgililer anlaşılıyor bazilari kargomuz ulastimi bi sorun var mi memnun musunuz diye bile arıyorlar musteri yorumlari ve puanlari çok önemli onlar icinde n 11 puanlarini düşürüyo uyari aliyorlar hakli bulunan sikayetlerde

Canim tavsiye edecegin memnun kaldigin magazalar var mi peki?
Ben n11'de ckb takimi da begendim Nehirin ama sikayet vardi mesela bantlamadiklari icin kutunun icinde savrulmus hafif cizilmisler fln..
Bir de n11 de kargo hakkinda cok sikayet okuyorum, gecikmeli geliyor guzel kargolanmiyor vs vs..
Ay konudan konuya da atliyorum danteladan girdim ckb den ciktim:KK70:

Canim ben memnun kaldiklarimi yazim istersen Cemeteks, ev-dizin, ufuk mefrusat, evtrend, evindenal, tefal-rowenta, evime moda baktim siparislerimden tek tek yazdim cnm Dedigim gibi magazaya oncelikle msj at stoğu sor ordan belli ediyorlar kendini benim bi urunum gelmedi n 11 e bildirdim bi hafta sonra zorlu tekstil den n11 adina geldi ürün kargolama bazıları aninda yolluyo sade bi tane gec geldi Magaza yorumlarinda olumsuzlar daha cok oy aldigi için en ustte cikiyo tabi genele bak sen bazilari sadece resme bakip beklediğini bulamiyo magazada bakip netten almak en akillicasi kargo firmalarinin hepsi sıkıntı zaten ben netten cok alisveris yaptigim icin ilk baslarda hepsi bi sıkıntı çıkarıyordu sikayet bildirince gerekli yerlere artik masallah on kere ariyolar evde bulamayinca bile

Canim ben memnun kaldiklarimi yazim istersen Cemeteks, ev-dizin, ufuk mefrusat, evtrend, evindenal, tefal-rowenta, evime moda baktim siparislerimden tek tek yazdim cnm Dedigim gibi magazaya oncelikle msj at stoğu sor ordan belli ediyorlar kendini benim bi urunum gelmedi n 11 e bildirdim bi hafta sonra zorlu tekstil den n11 adina geldi ürün kargolama bazıları aninda yolluyo sade bi tane gec geldi Magaza yorumlarinda olumsuzlar daha cok oy aldigi için en ustte cikiyo tabi genele bak sen bazilari sadece resme bakip beklediğini bulamiyo magazada bakip netten almak en akillicasi kargo firmalarinin hepsi sıkıntı zaten ben netten cok alisveris yaptigim icin ilk baslarda hepsi bi sıkıntı çıkarıyordu sikayet bildirince gerekli yerlere artik masallah on kere ariyolar evde bulamayinca bile
Tek tek not alcam magazalari coook tesekkur ederimm:KK28:
Masallah taniyolar seni demek ki artik:KK48:
Ben hic netten alisveris yapmadim henuz umarim tedirginliklerim yersiz cikarHoppa

Umarim yardimci olabilmisimdir canim ama almadan önce muhakkak msj at ve guzel ozenli paket istediğini ve begenirsen alisverislerinin devam edecegini vs belirt ki o zaman daha bi titizleniyorlar sanki:KK48: urunden memnum degilsen de fatura Filan yoksa onaylama ucret satıcıya aktarilmiyo iade edersin kargoya alici ödemeli bi sıkıntı olursa yazarsan yardimci olmaya calisirim tekrar
Iyı geceler canım :KK54:

Umarim yardimci olabilmisimdir canim ama almadan önce muhakkak msj at ve guzel ozenli paket istediğini ve begenirsen alisverislerinin devam edecegini vs belirt ki o zaman daha bi titizleniyorlar sanki:KK48: urunden memnum degilsen de fatura Filan yoksa onaylama ucret satıcıya aktarilmiyo iade edersin kargoya alici ödemeli bi sıkıntı olursa yazarsan yardimci olmaya calisirim tekrar
Iyı geceler canım :KK54:
Iyi geceler canim cok saol:KK19:

Tam olarak neyi sordunuz anlamadim ama tchibo da fiyatlar ortalamanin ustunde ama kendi internet magazasinda her çarşamba günü indirim ürünleri oluyo o sekilde zevkinize göre bi seyler bulabilirsiniz

Hiç seramik tencere seti almak niyetimde yokken yine güzel bi indirimin cazibesine kapilip aldim çok parçada degiller zaten ama cok şıklar dislari hafif simli muhtemelen günlük kullanmam sanırım :oops:pierre cardin 5 li seramik tencerelerim
71071166_1_org_thumb.jpg

tatlimsi_bela tatlimsi_bela Merhaba canıım yatak odası için aldıklarına bayıldım , mutfak içinde öyle tabii :))
Hele o mumluklar yok muuu :KK37::KK37::confused:
Herşeyin çook güzel maşallahh güle güle kullan :KK66: Bu arada saklama kavanozların çok tatlı filli :)) Bence baharat takımlarınıda almalısıın :KK19:

tatlimsi_bela tatlimsi_bela Merhaba canıım yatak odası için aldıklarına bayıldım , mutfak içinde öyle tabii :))
Hele o mumluklar yok muuu :KK37::KK37::confused:
Herşeyin çook güzel maşallahh güle güle kullan :KK66: Bu arada saklama kavanozların çok tatlı filli :)) Bence baharat takımlarınıda almalısıın :KK19:
Çok tesekkuler canim guzel sözlerin icin ama banyo için aldiklarimi begenmedin mi :110:Şaka bi yana sağol canim iyi kötü yorum almak benim icin önemli benimde gözüm baharatliklarinda kaldi biri gaz versin diye bakıyordum :KK48:

Çok tesekkuler canim guzel sözlerin icin ama banyo için aldiklarimi begenmedin mi :110:Şaka bi yana sağol canim iyi kötü yorum almak benim icin önemli benimde gözüm baharatliklarinda kaldi biri gaz versin diye bakıyordum :KK48:

Aaaa a a nasıl atlamışım banyo takımlarını :KK70: :KK70: Beğenmedim falan dermişim :)) Şaka şaka ben hepsini çok beğendim canım . Baharatlıklar için ben gaz veriyorum :KK55: resmi var mı onuda bir görelim karar veririz :KK66:Bana ne oluyosa sanki ben kullanıcam ehhehe :KK53::KK53:

X