sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Dogrudur canim :)))
Demekki okadar cok olunca biraz hizli gecmissim ve dikkat etmemisim.
Umarim zevkle kullanirsin butun esyalarini. Huzur ve mutlulukla.

Dogrudur canim :)))
Demekki okadar cok olunca biraz hizli gecmissim ve dikkat etmemisim.
Umarim zevkle kullanirsin butun esyalarini. Huzur ve mutlulukla.
Olabilir ben bile topiğe en baştan sona bakamıyorum Normal öyle görmeniz resimlerde çift kişilik gösteriyorlar hep zaten teşekkür ederim tüm güzel dilekleriniz için

AMİN çok teşekkür ederim inşallah ve sizde hayırlı ve güzel günlerinizde kullanın inşallah tüm eşyalarınızı

çok teşekkürler bilgim olmuş oldu sayende..acelem yok zaten ama yavaştan büyük parçalara girişeyim diyordum takipte kalırım artık :)

çok teşekkürler bilgim olmuş oldu sayende..acelem yok zaten ama yavaştan büyük parçalara girişeyim diyordum takipte kalırım artık :)
Buyuklerle baslamak mantikli ufaklar bitmek bilmiyo çünkü :) Sitelere kayıt olduğun zaman hergün kampanya maili geliyo zaten simdiden hayırlı olsun önünde keyifli bi süreç var bağımlılık yapmaz umarım

valla nette gezerken bile o da güzelmiş bu da güzelmiş filan demeye başladım bile..alsam ucu bucağı yok bunun onu anladım yani

sorma canım evlilik danışmanlığı yapabilecek duruma ha geldim ha gelicem yani :)))
ben brabantia kullanıyorum ama baktım hep stoklar tükenmiş. biara tantitoni getirmişti o ara almıştım. hepsiburadadan baktım biraz. kenwoodda olumsuz yorum görmedim canım eğer fiyat skalan o civardaysa al bence, benim güvendiğim bi marka. Şahsen tefalin kalitesindende şüphelerim var çok değişti bence. ama bana başka bişey söyle dersen Beurer derim. tartıda isim yapmış bi marka, biraz ona bak istersen :)
silitinde şu modeli indirimde http://www.enplus.com.tr/silit-dijital-mutfak-tartisi-0022-4003-01/

Sanırım elektronik şans işi brabantiada da gözüm vardı denk getiremedim indirim beklemenin riski işte stok kalmayabiliyor. Beurer den bi model beğendim canım ama netten görmeden almam gerekicek sanırım bu markanın satıldığı bi yere denk gelmedim ne yazıkki tansiyon aletleri dışında :))

Indirim, kupon filan denk getirdigimde alicam canim ilk firsatta tepsi biraz küçük canım orta boy diyeyim indirimde 69 tlydi halat saplisi daha hoştu oda 59 du sanırım benimki bunu beğendi ama gözüm onda kaldı ikisine bütcem yetmedi

çok sağol canım bakıcam :)) , mudo yinede biraz pahalı malesef

tatlimsi_bela dantela vitanin 3lu kelebekli havlularini kaca almistiniz hatirliyormusunuz?
Hepsiburada da 124tl fiyati, biraz pahali sanki halbu ki indirimde bir de.

Pardon yaa havlu seti 3lu degil 6'liymis:)
Ben fotoda 3 gorunce 3 sandim, urun aciklamasina bakinca farkettim.
Diger markalara gore bambu orani da daha yuksek, fiyatinin boyle olmasi normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…