sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Fiyatını bide nerden aldıgınızıda yazarmısınız aldıklarınızın altına bizede fikir olur :)
Markalarini vs yazdığımız için ne taşladılar bizi burda birde fiyat yazarsak yandık Dikiş kutusu için söylediniz sanırım onu alali baya olmuştu unutmuşum yüklemeyi.. Ihouse du markası sanırım hepsiburadadan 40 tlye almıştım.

Öylemii ben bilmiyordum marka ve fiyatın sorun olabilcegini.neyse gzel günlerde kullanın çok güzelmiş :)

Aslinda sorun olmamasi lazim, sonucta burda yaptigimiz bi bakima piyasa arastirmasi. Olaya duygusal bakarsak biri aliyo biri alamiyo falan yandik yani. herkesin aldiginin daha iyisi daha kalitelisi herzaman var cunku. Niye bukadar sert girdim bilmiyorum suan ama boyle aglak yaklasimlara sinir oluyorum

Canım burda forumda bi konuya denk gelmiştim dur linkini atim http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/millet-neden-bu-kadar-savurgan.934404/
Ne yorumlar gelmişti aman aman bi süre topige bisi yazasim gelmemişti Ben burdan çok fikir edindim canım yeri geldi özendim de yalan yok ama bütçem neye yetiosa gidip onu aldim burda gördüklerimizi sanki avmye gittiğimiz de görmüyoruz Bu topikler kim nerden neyi daha uyguna almış hangi marka iyi hangisi kötü ne lazim olur ne gereksiz olur vs bunlar hakkında bi öngörü olusturuyor. Mesela benim en çok ne aldim ne almadim neyim eksik neyim fazla burdan takip edebiliyorum. Kolilerin içinde insan gerçekten unutuyor aldiklarini

Sonunda valiz alsammi, iyi bisi mi alsam uygun bisimi alsam derken en sonunda alayim çıksın aradan dedim pierre cardin den valizlerimide aldım.
Eki Görüntüle 1930634
Ekledigin linke baktim biraz:) komik gercekten, bu sayfanin bunun icin var oldugu asikar rahatsiz olan girip bakmasin. Bizimde icimizin gittigi almadigimiz seyler oluyo napalim dunya mali herseye sahip olamiyoruz. Ha sahip olanda gule gule kullansin. Kiskanclkktan gorgusuzlukten baska bisey degil yptiklari bana gore..
Buarada valizler super iyi yapmissin aradan cikmis ama ins max iki tane almissindir canim yer problemi cekme daha en bastan. Pierre cardin iyidir herhalde valizde hic kullanan yok cevremde ilk sen olucaksin

Sadece bu konu degil canim bi kaç tane daha denk gelmistim. Ama takmiyorum dedigin gibi ilgilenmeyen açıp bakmasin. İki tane aldim canım büyük ve orta boy, kabin boyunu almadim.Eski tip tekerlekli kumaş valizleri var bizde kendimi bildim bileli kullanıyoruz hala sağlamlar ama polikarbonlari nasıl bilmiyorum, görüntü sağlam. Gönül daha iyisini isterdi tabi ama benim vakit daralıyor. Bütçemde daraliyor. Yatak odası elektronikler var daha, çok para lazım çook

Hadi hayirlisi yaa vakit daraliyo heycan artiyo :))) yatak odasini hazirmi alacaksin yoksa dolap yaptirmayi vs dusunuyormusun canim? hazir dolaplar tavana kadar olmadigi icin yeri iyi kullanamiyomusum gibi geliyo. Halbuki en tepeye yorganlari yastiklari filan koymak istiyorum kendi adima:))

Canım bizim hali hazirda bi ev yok malesef o yüzden hazır mobilya olur büyük ihtimalle ama dediğin mantıklı bende uyuz oluyorum o aradaki boşluğa bisi koysan konulmaz manasız da görüntü... En güzeli komple duvara gömme dolap yada kiyafet odası ama hayaller ve hayatlar işte

Zevkine bayıldım, aldıklarını güzel günlerde aşkla kullanırsın umarım. Hepsine baktım valla, ne kadar güzel seçimler yapmışsın

Ben kendi başlığımda hepsini markaları ve fiyatlarıyla yazdım, bakanlara fikir olsun diye.
Fiyatını bide nerden aldıgınızıda yazarmısınız aldıklarınızın altına bizede fikir olur :)
Aynen böyle düşünüyorum

Zevkine bayıldım, aldıklarını güzel günlerde aşkla kullanırsın umarım. Hepsine baktım valla, ne kadar güzel seçimler yapmışsın
Çok teşekkür ederim tek tek de begenmissin hepsini beğenmene çok mutlu oldum canım dönüp baktığımda pismanliklarim yok diyemem ama öyle böyle bitirdim küçük ev aletleri dışında inşallah güzel günlerde aşkla kullanmakta nasip olur herbirimize

Ben kendi başlığımda hepsini markaları ve fiyatlarıyla yazdım, bakanlara fikir olsun diye.

Aynen böyle düşünüyorum
Iyi yapmışsın ben yorumlara takildigimdan değil de marka model yazıyorum zaten bulmak isteyen arama motoruna yazıp bulabilir diye düşündüm, sormak isteyen olursada nerden aldigima kadar da cvp veriyorum zaten

Rica ederim, inşallah canım. Pişmanlık yaşamayan yoktur herhalde canım, ben çeyiz setimi uzun süre önce hiç araştırmadan aldım fakat fazla da takmıyorum, eşya sonuçta eskirse, bozulursa yerine yenisi konulur

Yazın indirimde yakalayip boyner home dan aldığım bi kaç parça paylasmayi unutmuşum :)
Bu fenerlerden iki tane aldim diğeri çok tatli bir mercan rengi ama resmini bulamadım
Buda bi yerde kullanirim elbet diye sırf indirimle çok ucuza geliyor die aldığım aynam
Buda bayilarak aldığım odun mumlugum tehlike anında birinin kafasina vurup zibartabilirim bununla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…