sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

kızlar ben çekmeceye normal günlük kaşık çatal bıçağı koydum, misafirlikleri nereye koyayım ya? salonda durur diyor herkes ama salonda çekmece falan yok. mutfağa koysam ne olur ki? :işsiz:
Canım mutfakta yerin varsa mutfağa koy illa salonda olması şart değil ya senin evin orası artık herkese ne istersen yatak odasına koy:deli: Sen konsol aldın yemek odasiyla diye biliyorum onun cekmecesi yoksa illa salonda dursun istiyorsan ahşap kutular var sandık kadar yer kaplamiyirlar çok şekerler bunlardan kullanip konsolun bi gozune yerlestirebilirsin
images (2).jpg
ahsap-catal-kasik-bicak-kutusu-ahs-0013-9208-555x555.jpg

Canım mutfakta yerin varsa mutfağa koy illa salonda olması şart değil ya senin evin orası artık herkese ne istersen yatak odasına koy:deli: Sen konsol aldın yemek odasiyla diye biliyorum onun cekmecesi yoksa illa salonda dursun istiyorsan ahşap kutular var sandık kadar yer kaplamiyirlar çok şekerler bunlardan kullanip konsolun bi gozune yerlestirebilirsinEki Görüntüle 1864788 Eki Görüntüle 1864789

ayy evet bunlardan alayım da, önüne gelen kalkıpta cici çatalımı kaşığımı kullanmasın :KK48:

canım nerede yer varsa oraya koy tabii, salonda konsolun içinde çekmeceli göz oluyor oraya koyuyoruz genelde, tabaklarıda konsola yine. Ama salonunda konsol yoksa mutfak dolaplrından 2-3 tanesini misafir olarak ayırabilirsin

canım konsol varda konsolun çekmecesi yok, insanlar da diyorki mutfaktaki çekmeceye koyarsan, önüne gelen gelir alır, her defasında alma deme de diyemezsin diyorlar. mutfagım büyük, günlük çatal bıçakların altındaki çekmeceye de bunları koyayım diyorum bende ama bir türlü karar veremedim işte.

canım konsol varda konsolun çekmecesi yok, insanlar da diyorki mutfaktaki çekmeceye koyarsan, önüne gelen gelir alır, her defasında alma deme de diyemezsin diyorlar. mutfagım büyük, günlük çatal bıçakların altındaki çekmeceye de bunları koyayım diyorum bende ama bir türlü karar veremedim işte.
canım dur çözüm basit ozaman :) tatlımsı belanın dediği gibi ahşap kutulardan alıp konsolun içine koyabilirsin böylece kimse alıpta karıştırmaz :)

ayy evet bunlardan alayım da, önüne gelen kalkıpta cici çatalımı kaşığımı kullanmasın :KK48:
Bi çözüm daha var canim cekmecelerin derinse bi cekmecenin icine iki tane ayni model kasikliği üst üste koyabilirsin. Mesela Üst kasiklikta günlüklerin olur alttakinde misafirligin.. kasikligi kaldirmadan alamayacaklari için kimse cicilerini ellemez :KK51: ama kutular daha cici bence:KK19:

uzun zamandır tefalin yağ ölçen tartısını almak için indirim takip ediyordum ama hem olumsuz yorumları görünce hemde omronu indirimde yakalayınca bunu almış bulundum gayet hassas ve doğru ölçüm yapıyor gayet memnun kaldım
SG_2366954.jpg

Linensin tekstil ürünlerine bayılıyorum bu ara internet sitesinde baya indirimler oluyo bende dağıtmak için bohça için yine lazım olur diye yine dayanamadım aldım bi kaç havlu :KK53:
Bunlar mutfak havluları
71089467 (1).jpg

71089471.jpg

Bunlarda bohça filan yaparsam kullanırım dedim bazıları ikili..
71089548 (1).jpg
bbimagehandler (9).jpg
bbimagehandler (1).jpg
bbimagehandler (2).jpg
bbimagehandler (10).jpg

bbimagehandler (12).jpg
bbimagehandler (13).jpg
Linens-Fabroni-Havlu-resim-3451.jpg

bbimagehandler (14).jpg

koray_perde_linens_randy_bambu_havlu.jpg
teopazsbfovdkwrtqdko.jpg
71071730.jpg

Bunları niye aldım bilmiyorum misafirler için kullanabilirim valeron keseler
bbimagehandl.jpg

bbimagehand.jpg

Alirkende en sona biraktigim mutfak gereclerime tencerelerimle baslim kirmizi hic dusunmuyodum ama modeli cok kafaya takinca hepsi kirmizi gitti korkmaz vertex tencerelerim ve çaydanlık takimimEki Görüntüle 1762437 Eki Görüntüle 1762438 Eki Görüntüle 1762439 Eki Görüntüle 1762442 Eki Görüntüle 1762447
Ben çaydanlık 3 lu tencere seti ve kaşık çatal tatlı kaşığı tatlı catali çay kaşığını bunları intel çelikten aldım iyi sağlam ve kullanışlı marka dediler sağlamlık acısını duyunca hemen aldım
Korkmaz in ise tost makinasını aldım kırmızı granür tost makinasını alfim

Bu nevresimi de çok beğendim havluları alırken gözüm kaldı rengi içimi açtı tek kişilik bi tane almıştım taçtan buda ikinci oldu tam benlik renkleri :KK68:
bbimagehandler (15).jpg

Ben çaydanlık 3 lu tencere seti ve kaşık çatal tatlı kaşığı tatlı catali çay kaşığını bunları intel çelikten aldım iyi sağlam ve kullanışlı marka dediler sağlamlık acısını duyunca hemen aldım
Korkmaz in ise tost makinasını aldım kırmızı granür tost makinasını alfim
Ben korkmazı çelikte çok beğendiğim için kırmızı olmasına rağmen bunları aldım kullanışlı gördüğüm için umarım pişman olmam bahsettiğiniz markayıda duydum ama güvenemedim açıkçası çevremde kullanan yok çünkü. Tencere çatal kaşık çaydanlık vs. bunların hepsini hallettim artık nasıl çıkarlarsa.. Tost makinesi ve çaycı konusunda ise hala kararsızım Sizde güzel günlerde kullanın aldıklarınızı:KK54:

canım hayırlı olsun gene güzel parçalar :) Omron almana sevindim tefaldense. Yalnız bu yağ ölçen tartılarda hamileyken kullanmak sakıncalı diyorlar, ilerisi için bu konu aklında olsun :)

canım hayırlı olsun gene güzel parçalar :) Omron almana sevindim tefaldense. Yalnız bu yağ ölçen tartılarda hamileyken kullanmak sakıncalı diyorlar, ilerisi için bu konu aklında olsun :)
Sağol canım indirim görünce dayanamiyorum biliyorsun :KK45:Bu dedigini ilk kez duyuyorum canim hiç aklima da gelmezdi bile sen nerden biliosun bunca seyi :işsiz:
İademi etsem acaba vakti varken aslinda kullandigim bi tane bosch un cam tartisi var 10 yıllık ama hala doğru ölçüyo grami gramina sağlam çıktı o durumda onu mu kullansam hamilelikte tartı çok lazım bisey malum kafam karıştı şimdi :dua:

Sağol canım indirim görünce dayanamiyorum biliyorsun :KK45:Bu dedigini ilk kez duyuyorum canim hiç aklima da gelmezdi bile sen nerden biliosun bunca seyi :işsiz:
İademi etsem acaba vakti varken aslinda kullandigim bi tane bosch un cam tartisi var 10 yıllık ama hala doğru ölçüyo grami gramina sağlam çıktı o durumda onu mu kullansam hamilelikte tartı çok lazım bisey malum kafam karıştı şimdi :dua:
bi ara tartı arastırmıstım ordan aklımda kalmıs, google a yaz bu konuyu bir çok bilgi bulacaksın ama bana kalırsa iade etmene gerek yok, hamilelik zamanında hiç bi ekstra özelliği olmayan basic bi tartı kullanırsın onlar baya ucuz oluyo zaten canım :)

merhaba tüm sayfaları okudum süper şeyler almışsın güle güle kullan..:KK36:
yalnız merak ediyorum netten aldıklarının çoğunu hangi sitelerden aldın? bir iki yerde n11 gördüm sanırım peki hangi mağazalardı acaba?

bi ara tartı arastırmıstım ordan aklımda kalmıs, google a yaz bu konuyu bir çok bilgi bulacaksın ama bana kalırsa iade etmene gerek yok, hamilelik zamanında hiç bi ekstra özelliği olmayan basic bi tartı kullanırsın onlar baya ucuz oluyo zaten canım :)
Bu gidişle çeyiz profu olucaksın başımıza canım. Benimde iyi oldu öğrenmem o zaman gelsin dediğin gibi alırım uygun bi tartı Bunu alırken kampanyadaydı çokta araştırmadım açıkçası h.buradada 145e geldi indirimle uygun bulmuşken markasına güvenip aldım inşallah yanıltmaz:dua: Birde mutfak tartısı istiyorum kenwood düşünüyordum bi kaç olumsuz yorum okudum oda kaldı canım varmıdır senin bi tavsiyen? Renk olarak siyah yada gümüş istiyorum en çok tefali övüyorlar onlarda fosforlu gibi sevemedim bi türlü :KK51:

yalnız merak ediyorum netten aldıklarının çoğunu hangi sitelerden aldın? bir iki yerde n11 gördüm sanırım peki hangi mağazalardı acaba?
Teşekkür ederim sende hoşgeldin aramıza :KK25: Geçen sene kasımdan yılbaşına kadar n11 in kuponları vardı sürekli indirimler de oluyordu üstelik o zaman çok cazip geliyordu ama şu ara hem fiyatlar çok yüksek hemde doğru düzgün kupon yok acelen yoksa kışı bekle derim yıl sonunda belki yine güzel kampanyalar olur. O kadar çok mağazadan alışveriş yaptım ki n11 den bi yerde arkadaşa yazmıştım bulursam alıntılarım tekrar N11 de mağaza puanlarına dikkat et en az %90 olumlu olsun birde alışveriş yapmadan önce mesaj at ne kadar ilgili mağaza anlaşılıyor ordan.. Yinede ordan elektronik almaya hiç cesaret edemedim. Onun dışında hepsiburadada güzel kampanyalar oluyor bu ara kişisel bakım ürünleri ve mutfakla ilgili satıcısı hepsiburada olmasına özen göster yinede.. H. buradada yıllardır alışveriş yaparım nerdeyse hiç sorun yaşamadım. Elektronik alabilirsin. Bi sorun mu çıktı ücretsiz gelip alıyorlar kapından kargoyu iade yapabiliyorsun. Tekstil için linensin online alışveriş sitesini takip edebilirsin her hafta akıllı pazartesi kampanyası oluyor yine her ay belli ürün gruplarında indirim oluyor muhakkak. Porland tanda hep netten aldım ürünleri hem mağaza olarak ulaşılması zor markalardan hemde taşıma derdi olmuyor tabakları çok ağır:confused:

Canim ben memnun kaldiklarimi yazim istersen Cemeteks, ev-dizin, ufuk mefrusat, evtrend, evindenal, tefal-rowenta, evime moda baktim siparislerimden tek tek yazdim cnm Dedigim gibi magazaya oncelikle msj at stoğu sor ordan belli ediyorlar kendini benim bi urunum gelmedi n 11 e bildirdim bi hafta sonra zorlu tekstil den n11 adina geldi ürün kargolama bazıları aninda yolluyo sade bi tane gec geldi Magaza yorumlarinda olumsuzlar daha cok oy aldigi için en ustte cikiyo tabi genele bak sen bazilari sadece resme bakip beklediğini bulamiyo magazada bakip netten almak en akillicasi kargo firmalarinin hepsi sıkıntı zaten ben netten cok alisveris yaptigim icin ilk baslarda hepsi bi sıkıntı çıkarıyordu sikayet bildirince gerekli yerlere artik masallah on kere ariyolar evde bulamayinca bile

Bir coguna bakti..
Hepsi birbirinden guzel ama nekadar cok yatak ortusu (nevresim) almissiniz. 10 taneden fazla var herhalde.
:) tek kisilikte alsaymissiniz bir kac tane gelecek misafirler icin. Iki kisiliklerden bir kactane feragat edip :)
Gule gule ve huzurla kullan. Cok guzeller. Bambularina bayildim.

Bir coguna bakti..
Hepsi birbirinden guzel ama nekadar cok yatak ortusu (nevresim) almissiniz. 10 taneden fazla var herhalde.
:) tek kisilikte alsaymissiniz bir kac tane gelecek misafirler icin. Iki kisiliklerden bir kactane feragat edip :)
Gule gule ve huzurla kullan. Cok guzeller. Bambularina bayildim.
Çok teşekkür ederim evet nevresimler biraz fazla oldu tekstilde ayarı kaçırmışım dönüp bakınca bi 10 yılda kullanırım artık:halay:ama gözünüzden kaçmış galiba 2 tane tek kişilik nevresimimde var 2 tanede tek kişilik lastikli çarşaf takımı da :) erken başlamanın bu yanı kötü fazla fazla oluyor hep..

X