sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Pardon yaa havlu seti 3lu degil 6'liymis:)
Ben fotoda 3 gorunce 3 sandim, urun aciklamasina bakinca farkettim.
Diger markalara gore bambu orani da daha yuksek, fiyatinin boyle olmasi normal.
Benimkiler 3 lü, 55-60 tl gibi bisiydi ben aldığımda da.. 6 lısı için normal o fiyat bencede, diğer markalara oranla yüksek gelebilir ama gerçekten çok güzel dokulari ben o havlulardan sonra bornozumuda dantela vitada karar kılıp almıştım, tavsiye ederim

Peki skilma fln olmaz mi acaba desenlerden.
Ben skilirim gibi geliyor acikcasi, oyle 50-60 tane havlu alasim yok, 15-20 tane olsa yeter diyorum.
Ben dantelanin baska bir model havlusunu da begendim ama onu da 6li olarak satisa sunmuslar.
Iki takimi da alsam 12 tane yuz havlusu olacak ama altisar altisar birbirlerinin aynisi sadece renk farkliligi olacak.

Istersen n11 de 3 lu olarak satılıyor hala 69 tlye, takip edersen yilbasina dogru yine kupon verir öyle 2 deseninden alabilirsin yada 12 li alıp sevmedigin renklerini hediye edebilirsin bohca zamani vs Ben hiç 6 li havlu almadım ayni sebepten genelde 2 li alıyorum hep..

Sonunda yemek takimina karar vermissin :)) guzel gunlerde kullan icine sine sine kullan insallah canim:)
Cok saol canım karaca yada bernardonun kendi uretimlerinden almak istemedim royaldede icime sinen butceme uyan bu oldu hem sade hemde gösterişli belki degisirim seneye kadar.. Sen ne yaptim canım ara verdin galiba çeyiz olaylarına?

Cok saol canım karaca yada bernardonun kendi uretimlerinden almak istemedim royaldede icime sinen butceme uyan bu oldu hem sade hemde gösterişli belki degisirim seneye kadar.. Sen ne yaptim canım ara verdin galiba çeyiz olaylarına?
Iyi yapmissin, royalin porselen kalitesini bende cok begeniyorum. Sen daha guzelini begenene kdr en guzeli bu :) Ben biraz ara verdim canim bu yil evimin yikilip tekrar yapilma durumu var o yuzden daha fazla esya arttirmak istemiyorum bu ara :)

Iyi yapmissin, royalin porselen kalitesini bende cok begeniyorum. Sen daha guzelini begenene kdr en guzeli bu :) Ben biraz ara verdim canim bu yil evimin yikilip tekrar yapilma durumu var o yuzden daha fazla esya arttirmak istemiyorum bu ara :)
Doğru ya almasi kolayda saklama durumları sıkıntı bizim bi oda iptal oldu daha bi yılda öyle gözüküyor Bakma bende bi duruldum ama aldiklarimi iyiki almisim diyorum söz nisan vs o kadar ayrıntı varken bide bunlara kafa yormuyorum en azindan maddi manevi Sende sansli olucaksin bu konuda Bu arada M Meral Ak canım nerelerdesin evlendin kayboldun mu topikten

ayy canım sormaa, valla bakamaz oldum bakınca yine imreniyorum ama hiçbir şey almıyorum maalesef şimdi ne alırsanız alın kızlar, evlendikten sonra alınmıyormuş cidden, mesela o dönem almadıklarımı hala almadık, öyle idare ediyoruz. ayy ne zevkli dönemlerr, keşke benim de hazırlanma sürecim daha uzun olsaymış, cidden aldıklarımızı kullanması falan değil de böyle özene özene almak daha keyifliymiş

bu arada tecrübelerimden yola çıkarak söylüyorum, mutafağa alınan hiçbirşey boşa gitmiyor, hepsini kullanıyorsn mutlaka lazım oluyor, ben hiç buda fazla olmuş, niye almışım ki dediğim bir şey olmadı. ama tekstil almayın kızlar, 2 nevresim takımı işinizi görüyor, zaten hepsini bir anda açmak istemiyorsunuz.

tatlimsi_bela cım yemek takımını almışsın, başka şeyler de almışsın çooookk güzeller hepsi, ayıptır sorması ne kadar verdin yemek takımına? bir çılgınlık yapmadın değil mi?

Senin tecrübelerine ihtiyacimiz var lütfen kaybolma tatlim tekrardan hayırlı olsun canım evliliğin mutluluklar dilerim
Canim o da bi dönem mesela ben şimdi eskisi gibi hevesle saldiramiyorum sağa sola gözum doydu sanirsam Fiyatlarda almis başını gitmiş, aldiklarimi iyiki almışım diyorum bi on sene yeter bunlar bana Yemek takımıma tek başına 2100 verdim canım diğerleriyle 2800 filan tuttu Ben daha bakicaktim annemle bernardoya girdik cikaramadim kadını satıcı kızla bir oldular. 2 saatin sonunda bunlari alip çıkmış oldum

Merhabaa aldıgınız herşeye bende bayıldım bende nevresim ve havlu hastasıyım özellikle :).inş bu yıl agustos eylul düğünüm olucak bende alıyorum bişiler.mutfak için bitek çatal kaşık aldım bide bambumun kahvaltı setini misafir için.bormal bi kahvaltı seti yapmak istiyorm günlük porlanddan setmi yapsam sizin gibi ? Granit tencereleri cok begendm bde nerden aldınz

Öncelikle teşekkürler, sizinde hayırlı olsun şimdiden :) tekstil olayi bende de hastalık olmuştu, ilk önce uygun fiyatli bulduklarimi aldim; sonra gözümün kaldiklarini aldim haliyle fazla fazla oldu almadiysaniz az ama öz en begendiklerinizi alın derim. Günlük olarak porlanddan set yapmak bana daha mantıklı geldi açıkcası (indirim dönemlerinde tabi) Çünkü hem istediğiniz sayida sadece ihtiyaciniz olan parçalari alabilirsiniz hemde günlük kirilinca gidip aynı seriden yine tekli alma şansınız olur. Potikare - puanti die iki serisi var porlandin rengarenk ve çok sirin, onlar çok güzel konbinlenebilir. Şuan indirimdeler bi bakmanızı tavsiye ederim ben alamiyorum artik malum

En son aldigim granitlerimi bernardodan aldım görünüş olarak şık lar ama kaliteyi kullanmadan yorumlayamiyorum maalesef.

aynen canım fazla fazla yeterler, benim de daha çok vaktim ve nakitim olsaydı bende daha fazlasını alırdım, çünkü evlendikten sonra almak istemiyorsun en azından ben almak istemiyorum, bu sefer para biriktirelim ev alalım kafasına girdik, sanki eve alınan her şey gereksiz fazlalık gibi geliyor. zaten diyorum hep, çeyiz hazırlama sürecim daha uzun olsaydı da hiç eksiğim kalmasaydı

yemek takımın pahalı ama çok şık olmuş canım, güle güle kullanın. birde ben su setine çok karşıydım, çeyiz alışverişinde en gereksiz gördüğüm kısım oydu ama evlenince en çok ona ihtiyaç duydum, özellikle misafir geldiğinde, keşke alsaymışım diyorum,iyiki almışsın o yüzden. bide hatırlarsan günlük kullanıma 6 kişilik 2 set aldığım halde kahvaltı takımı istiyorum yinede dee ona da hep gereksiz demiştim mesela ama şimdi de keşke alsaymışım diyorum

tost makinesini kırk yılın başı kullanıyoruz, herhangi bir tost makinesi de olsa önemli değilmiş onun dışında nevresim havlu vs. çok açıp kullanamadım, 2-3 tane açtım dönüşümlü onları kulanıyorum, bir haftasonu üşenmezsem açıcam bakalım yenilerini.

yaniiii kısaca bu alışverişlerrr çok zevkli şimdiden çok özledim, fazla fazla almanın kimseye zararı yok zaten dediğin gibi belli bir dönem bu, sonradan insanın canı o kadar da istemiyor. aldıkça koy canım belki ben de esinlenip yeni bir şeyler alırım

Porland da fish serisi varda cogu bitmiş öyle bi set yapmak istemiştim ama neyse.indirim günleri varmı. Baska hanhi sitelerde indirim var. Karaca tekstil çeyz seti almıştım ben 1700 tl ye yatak örtüsü flan baya parçası var cok güzel geldi o

Özel günlerde indirim yapiyor muhakkak her ay bi ürün grubu giriyor zaten indirime.. İnternet sitesine üye olun size otomatik mail geliyor zaten ben mağazadan da alışveriş yaptığım için sms de geliyor. En güzel 8 mart indirimleri tüm ürünlerde %50 indirim oluyor o zaman.

Canım gonlunuze göre eviniz olsunda esya hersekilde alınır.Şık duruyorlar canım ama elde yıkamak zorundayim bardak takimimi özel günler de kullanırım çokta kullanışlı değiller bakma Pasabahce den takım yapmak daha mantıklı aslında.Benim bernardoda yemek takimi alinca %30 indirimim vardi onu kacirmak istemedim. Bende değişik değişik kullanmayi seviyorum inşallah büyük bi evim olur da yer sorunu yaşamam tatlım. Bide alıp alıp koyacak yer bulamamak var. Beyaz eşya ve mobilyaların ne alemde memnun musun peki?

canım Enza dan pek memnun kalmadım, azcık su değse hemen kabarıyor mesela eşim uyurken bir bardak su almıştı yanına gece kolunu çarpınca haliyle dökülmüş, ve sabah bir baktım komidin olduğu gibi kabarmış uç tarafı gerçi normal bir şey heralde diğerleri ile de yaşayabilirdim aynı sorunu, bilemedim. salondan memnunum Doğtaş lar güzel çıktı bir sıkıntımız yok, severek oturuyoruz ama hala adam akıllı aksesuar alıp tam ev gibi olamadık, hep ıvır zıvır o yüzden diyorum ya evlenmeden önce alsaydım keşke her şeyi. beyaz eşya normal beyaz eşya gibi pek fark göremedim, bir sorun yok ama çamaşır makinesi minnacık su alıyor ve hiç köpürmüyor, sebebini anlamadım, üstüne de durmadım. normal mı değil mi bir araştırmam lazım

bu arada almak güzel de koyacak yer sıkıntı, biz çok büyük bir ev tuttuk canım, mutfagımız özellikle acayip büyük içine L koltuk koyduk düşün ama gel gör ki dolapların hepsi tıklım tıkış doldu ki ben öyle fazladan pek almadım, hep ihtiyaca yönelikti aldıklarım, bir mutfakta olması gerekenlerin fazlasına çıkmadım ama yine de dolaplarım tamamen doldu. o yüzden o kısmı da iyi düşün. tıklım tıkış, üst üste hoşuna gitmeyebilir.

Canim benim tekstillerim fazla oldu onlari bazaya tikmayi düşünüyorum öyle mutfak için çok ivir zıvır almadim Salata kasesi servis vs hic yok Mesela granit tencereleri aldim seramik tencere setini birakmayi düşünüyorum Diger tencerelerim gayet ufak tefek onlaar sığar iki ufak dolaba... Yemek setim 64 parça mi ne öyle fincani vs yok ekstra servis tabagi var sadece Su takımıyla onlarida konsola koyarim diyorum bakalim canım eve geçmeden bilemiyorum. Evin büyüklüğünden çok dolaplari ve kullanisliligi önemli
Bizde beyaz eşyalarımızı siemens ten aldik canim çamaşır makinemizde aynıydı hatta üzüldüm şimdi kötümü yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…