Serklaj sonrası akıntı

Merhabar ben cumartesi doktorda oldum vajinal ultrasonla nakdi doktor bebeği sadece dikiş tutyo dedi hem ustden açılma var hemde serklajdan aşağıda açılma var böyle problem yasayan oldumi dikkat ediyorum bir yandanda çok korkuyorum henüz 25haftaligiz çok kucuk

Normal bi gebelik geçirsek bizde bu ağrılarî normal karşılarız ama serklaj durumundan herşeye felaket gözüyle bakıyorum doktorumda özel olmasina ramen cok anlayissiz.Cok abarttigimi soyluyor.Serklaji onda olmus olmasam degistircem paramizla rezil oluyorz
Nasıl oldu akıntılarınız kaçıncı haftadasınız

Peki dr ne dedi bu durumda?
Fotoğrafa gerek yok az çok tahmin edebiliyorum kendimden saat başı kilot degistirdigimi bilirim ben.Sanki icimde bir iltahap muslugu varmis gibiydi.Bunun yaninda vajinamda şişlik aşırı bir kaşıntı sızı gibi ağrı vardı.Asla durmuyordu hic gecmeyecek saniyordum o gunler 😔Ama gecti gitti cok sukur.Doktorum normal karsiladi.serklaj sonrasi herkeste olan bir durummus.Siz yeni yaptirdiniz sanirim serklaj rabbim en kolay sekilde atlatmanizi saglasin insallah bu sureci 🤲🏻

Fotoğrafa gerek yok az çok tahmin edebiliyorum kendimden saat başı kilot degistirdigimi bilirim ben.Sanki icimde bir iltahap muslugu varmis gibiydi.Bunun yaninda vajinamda şişlik aşırı bir kaşıntı sızı gibi ağrı vardı.Asla durmuyordu hic gecmeyecek saniyordum o gunler 😔Ama gecti gitti cok sukur.Doktorum normal karsiladi.serklaj sonrasi herkeste olan bir durummus.Siz yeni yaptirdiniz sanirim serklaj rabbim en kolay sekilde atlatmanizi saglasin insallah bu sureci 🤲🏻
Evet kesinlikle öyle içimden irin çıkarıyor. Ne güzel dr olumlu konuşmuş benimki öyle değildi. 10 gün oldu serklaj olalı

Benimki fazla rahat 😄Beni evhamlı buluyordu
Bence çok iyi bir durum. Bugun acile gittim devlete, 5 cm açılma ile serklaj olduğumu söyledim orda ki dr çok başarılı olmuş dr adı nedir vs diye sordu. Ama benim doktorum sanki hiç bir şey güzel gelişme olmamış gibi beklicez dedi. Enfeksiyona dikkat dedi :) insan bi derki çok iyiysi

İlk 1 ay çektim daha sonra fitillerle yavaş yavaş bitti
Öznur hanım beni tekrar yatırdılar crp çok artmış enfeksiyon çamur gibi eğer kontrol altına alaamazsak doğumu gerçekleştiricez dediler anneyi riske atamayız dediler benim bağışıklık düşük sanırım

Merhaba bir şey soracağım 20 gün önce serklaj oldum. Ama sürekli akıntım var. Hem sıvı hem sarı. İdrardan sonra üstümü giyene kadar bacaklarıma bile akıyor. Sizinki nasıldı?
Canımm benim pede bile gelmiyordu çok az az sızıyordu. Doktor durmadı karnında ölür dedi suyu çok azalmış dedi 26 haftalık sezeryana aldı 15 gün anca dayanabildi miniğim. Çok zorlu şeyler yaşadım 20 gün hastanede yattım. Mutlaka sıkı takip edilsin dikkat et

X