Serklaj sonrası akıntı

Doktorumda izinli ulaşamıyorum bu günde kahverengi akıntı geldi uzanıyorum hep insAllah bebeğime bişey olmaz😔
Canım bende de ağrı oluyor normal. Alt tarafa baskı ve sık sık giren doğum ağrısı gibi değilse bişey olmaz. Parol kullan doktorunla görüşüp kanlarına baktır belki idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklı olabilir kasık ağrıları. Benim kasık ağrılarım gece oluyor ara sıra sanki adet ağrısı gibi oluyor her zaman olmuyor. Çok uzun ayakta kalma uzun oturmamaya dikkat et canım sağlıkla gelsinler inşallah

Kızlar ilk kez tuvalete çıktım ama ömrümden ömür gitti üstümü başımı çıkardım terden o kadar korktumki anlatamam başta fitil koymuştum iyikide koymusum hiç zorlamadım kendimi ama sol kasıgıma hafif ağrı girdi normaldir demi sonuçta daha üçüncü günüm ve ilk tuvalete gidişim

Yapiyorum canim ama korkmuyorum değil ağrı vardı şimdide lekelenme insAllah 30lu haftalara kadar gelenbilirim zamanda gecmiyo
her hamilelik her süreç farklı canım
Belkide biraz zorlamıssındır ondan olmuştur
Dinlenmeye çok dikkat et bol bol yat bol su iç haplarını aksatma

Doktorumda izinli ulaşamıyorum bu günde kahverengi akıntı geldi uzanıyorum hep insAllah bebeğime bişey olmaz😔
Benim neredeyse ameliyattan sonra hep geldi kuzum akıntı hatta kanamalı geldi çoğu zman korkma içini ferah tut akıntı çok normal dikişten kaynaklı progestan kaynaklı olabilir. Şiddetli kanama ve ağrı olmadıkça korkma canım

Kızlar ilk kez tuvalete çıktım ama ömrümden ömür gitti üstümü başımı çıkardım terden o kadar korktumki anlatamam başta fitil koymuştum iyikide koymusum hiç zorlamadım kendimi ama sol kasıgıma hafif ağrı girdi normaldir demi sonuçta daha üçüncü günüm ve ilk tuvalete gidişim
Kuzum inan benim de aynı oluyor üç gün duruyor üç gün sonra geliyor ama ağlaya ağlaya oluyor doktor probiyotik verdi doktorunla konuş çünkü kabızlık sıkıntı olabilir dikil için

Yapiyorum canim ama korkmuyorum değil ağrı vardı şimdide lekelenme insAllah 30lu haftalara kadar gelenbilirim zamanda gecmiyo
Gelirsin gelirsin stres yapma ilk haftalarda bende aynıydım hep telaş hep telaş ufacık ağrıda kanama da acile gidiyordum şimdi kanamaya da alıştım ağrıya da

Kuzum inan benim de aynı oluyor üç gün duruyor üç gün sonra geliyor ama ağlaya ağlaya oluyor doktor probiyotik verdi doktorunla konuş çünkü kabızlık sıkıntı olabilir dikil için
Bi ilaç verdi ama hiç etkisi yok birde firil vermişti ama bunu hep kullanma dedi
Bugün koydum artık çok korktugum için
Ne kadar stresli bi süreç normal gebelik geçirenler yatıp kalkıp şüküretmeliler

O kadar umut.oluyosunz ki bana Allah razı olsun sizden
Benim neredeyse ameliyattan sonra hep geldi kuzum akıntı hatta kanamalı geldi çoğu zman korkma içini ferah tut akıntı çok normal dikişten kaynaklı progestan kaynaklı olabilir. Şiddetli kanama ve ağrı olmadıkça korkma canım

Bi ilaç verdi ama hiç etkisi yok birde firil vermişti ama bunu hep kullanma dedi
Bugün koydum artık çok korktugum için
Ne kadar stresli bi süreç normal gebelik geçirenler yatıp kalkıp şüküretmeliler
Valla inanır mısın bende aynı imreniyorum şöyle rahat rahat geçirenlere ya doğru düzgün bebeğime alışveriş yapamıyorum nolur nolmaz diye gerçekten yorucu bir süreç. Kabızlık ayrı yorucu gerçekten benimde tek sıkıntım o yedğim herşeye dikkat ediyorum uzak duruyorum kabız yapacak şeylerden ama yine oluyor yine. Ama doktorun verdiği şey baya işe yaradı takviye gibi bişey ismini vereyim eczaneden doktor yazmadan da alabilirsin

Valla inanır mısın bende aynı imreniyorum şöyle rahat rahat geçirenlere ya doğru düzgün bebeğime alışveriş yapamıyorum nolur nolmaz diye gerçekten yorucu bir süreç. Kabızlık ayrı yorucu gerçekten benimde tek sıkıntım o yedğim herşeye dikkat ediyorum uzak duruyorum kabız yapacak şeylerden ama yine oluyor yine. Ama doktorun verdiği şey baya işe yaradı takviye gibi bişey ismini vereyim eczaneden doktor yazmadan da alabilirsin
Olur canım ben türkiyede değilim ama gelicek olanlar var birine sipariş ederim

Merhabalar benim ikincin bu ilk oğlumda 12haftalikken serklaj olmuştum şimdi ikinciye hamileyim 14haftalik serklaj oldum ama bu seferki ağrılı gecyo dikislerimde batma hissi oluyo sizde durumlar nasıl
Merhabalar, açılma oluyor da mı serklaja karar veriyorlar hemen? Ben de daha önceki ölü doğumum açılması sebebiyle olmuştu ama şimdi gerek görmüyoruz 3,5 mm serviks uzunluğu diyorlar

X