Serklaj sonrası akıntı

Merhabalar, açılma oluyor da mı serklaja karar veriyorlar hemen? Ben de daha önceki ölü doğumum açılması sebebiyle olmuştu ama şimdi gerek görmüyoruz 3,5 mm serviks uzunluğu diyorlar
Normalde gebelik geçmişine göre de karar verilir aslında bana doktor şey demişti bundan sonraki gebeliğinde 12 haftalıkken atılması gerekiyor bu dikişin dedi

Merhaba kızlar 22+3 haftalık gebeyim 3 gün önce rahmimde 1 cm açılma görüldü ve acil serklaj yapıldı.3 gündür hafif yeşile çalan sümüksü bi sıvı geliyor aynı zamanda da gün icerisinde berrak sıvı geliyor bunun yanında vajinamda kaşıntı ve şişlik var.Bu durum için dün doktora gittim herşey yolunda dedi bi torba antibiyotik fitil vs. verdi ama beni asıl korkutan akıntıya berrak sıvınında eşlik etmesi acaba azar azar suyummu gelmeye başladı yoksa serklaj sonrası bu durum normalmi.
Canım bayadır yazmıyorsun nasıl gidiyor akıntın ne durumda ağrıların falan var mı

Canım bayadır yazmıyorsun nasıl gidiyor akıntın ne durumda ağrıların falan var mı
Agrilarim ve akintim gecti krem fitil kullaniyordum şu sırıngalı uygulanan varya bugun biraz batma ve yanma oldu elimle kontrol ettim ip sarkmis doktorumu aradim hemen normal biz uzun birakiyoruz dedi.Ne zamandir yoktu boyle bisi simdi diye birden oldu birde asiri rahatsiz ediyor sizinde basiniza geldimi boyle birsey napicam bilmiyorum cok korkuyorum 😓

Agrilarim ve akintim gecti krem fitil kullaniyordum şu sırıngalı uygulanan varya bugun biraz batma ve yanma oldu elimle kontrol ettim ip sarkmis doktorumu aradim hemen normal biz uzun birakiyoruz dedi.Ne zamandir yoktu boyle bisi simdi diye birden oldu birde asiri rahatsiz ediyor sizinde basiniza geldimi boyle birsey napicam bilmiyorum cok korkuyorum 😓
Kuzum bende oldu o bişey olmaz. Bende pazartesi günü kanamayla geldim hastaneye yatış verdiler bir haftadır yatıyorum bebeğin suyu geliyor sızıntı şeklinde bilmiyorum nolacak. Sürekli altımdan bişey sızıyor gibi oluyor aklınızda bulunsun öyle bi sıkıntı olursa hemen doktora başvurun

Kuzum bende oldu o bişey olmaz. Bende pazartesi günü kanamayla geldim hastaneye yatış verdiler bir haftadır yatıyorum bebeğin suyu geliyor sızıntı şeklinde bilmiyorum nolacak. Sürekli altımdan bişey sızıyor gibi oluyor aklınızda bulunsun öyle bi sıkıntı olursa hemen doktora başvurun
Bendede azar azar bi sıvı geliyor doktora sordugumda bebegin suyu olsa böyle az olmaz fos fos gelir dedi.Cok evhamliyim diyede beni azarladi.Amniyon sivisi olup olmadigini nasil anladin sen.Rabbim sifa versin kac haftalik oldun🙏🏻

Evet agizdan tavsiye etti haftada birde dusuk onleyici igne verdi zaten.200mg
Kızlar merhaba yine ben🥲 bugün 18 haftalık olduk
Bebegim 2 kez altıma doğru tekme altıma yapıcak gibi hissettim normal mi sizce
Biraz tedirgin oldum 15. Haftada serklaj olmuştum
Ve bugün biraz ağrılarım vardı ama her zamanki gibi öyle aman aman değildi

Benimki hergün öyle yapıyor resmen popomdan hissediyorum bazen tekmesini o kdar aşağıdan vuruyor 😁Sık sık olmadığı için tedirgin olacsk bir durum yok bence 26 haftalık olduk bizde

Ağrılara gelincede 2,3 gündür bendede ara ara kasık ve sırt ağrısı oluyor

Benimki hergün öyle yapıyor resmen popomdan hissediyorum bazen tekmesini o kdar aşağıdan vuruyor 😁Sık sık olmadığı için tedirgin olacsk bir durum yok bence 26 haftalık olduk bizde
O kadar stres oldumki anlatamam benimki ilk defa yaptı ama iki kez yaptı stresten yüz kere tuvalete gittim
Burda acile gidince hemen alıcaklarını bilsem hemen giderim ama 3-4 saat bekletiyorlar
Çok korktum ya

Benim hep kasık ağrım var doktorda normal diyor ama işte korkuyoruz her türlü
Normal bi gebelik geçirsek bizde bu ağrılarî normal karşılarız ama serklaj durumundan herşeye felaket gözüyle bakıyorum doktorumda özel olmasina ramen cok anlayissiz.Cok abarttigimi soyluyor.Serklaji onda olmus olmasam degistircem paramizla rezil oluyorz

Normal bi gebelik geçirsek bizde bu ağrılarî normal karşılarız ama serklaj durumundan herşeye felaket gözüyle bakıyorum doktorumda özel olmasina ramen cok anlayissiz.Cok abarttigimi soyluyor.Serklaji onda olmus olmasam degistircem paramizla rezil oluyorz
Ya valla dediğin gibi serklajım olmasa önemsemiycem ama bizler önceden evlat acısı çekmiş insanlarız herşeyden korkuyoruz
Yeminle bugünki stresimi sıkıntımı görsen bana acırsın baş ağrısını bile bebegimi etkiycek diye stres yapıyorum🥹

Merhaba bir şey soracağım 20 gün önce serklaj oldum. Ama sürekli akıntım var. Hem sıvı hem sarı. İdrardan sonra üstümü giyene kadar bacaklarıma bile akıyor. Sizinki nasıldı?

X