Serklaj sonrası akıntı

normal olsa bile insan çok korkuyor kanı görünce stres oldum zaten aldım hala acıyor ağrıyor
İlk günler olur kuzum korkma bende daha yeniyim 1 hafta oldu bu 1 haftada kaç kez doktora gittim acilma varmi diye kontrol ettirdim aslinda cok mecbur olmadikca kalkmamak lazim o daha kotu bizim icin.

İlk günler olur kuzum korkma bende daha yeniyim 1 hafta oldu bu 1 haftada kaç kez doktora gittim acilma varmi diye kontrol ettirdim aslinda cok mecbur olmadikca kalkmamak lazim o daha kotu bizim icin.
Evet canım bende dün 8:30 da oldum sadece 3 kez tuvalete kalktım oda eşimin yardımıyla bugünde sadece 1 kez tuvalete kalktım o kadar
İnsan ister istemez tedirgin oluyor

Size hangi hapları verdi doktor bana progestan 200ml ve ağrı kesici verdi sadece
Bende enfeksiyonda var o yüzden çok ilaç verdi
Gyno-lomexin fitil, progestan sabah aksam, serklaj sonrasi akinti ve kasinma olustu bende o yuzden allerset ve 3 antibiyotik verdi 2 si 1 haftalikti o 1 haftaliklarin birini bitirebildim sadece digeri cok agirdi bunu icmiycem diyede soyledim doktoruma.Birde 2 igne verdi dusuk onleyici haftada bir kez.

Bendede enfeksiyon vardı 1 hafta ilaç kullandım geçti şükür
Ben yurtdısındayım burda iğne felan vermiyolar
Progestan bile vermiycekti ben zorla istedim

Merhabalar benim ikincin bu ilk oğlumda 12haftalikken serklaj olmuştum şimdi ikinciye hamileyim 14haftalik serklaj oldum ama bu seferki ağrılı gecyo dikislerimde batma hissi oluyo sizde durumlar nasıl

Merhabalar benim ikincin bu ilk oğlumda 12haftalikken serklaj olmuştum şimdi ikinciye hamileyim 14haftalik serklaj oldum ama bu seferki ağrılı gecyo dikislerimde batma hissi oluyo sizde durumlar nasıl
Bende dün 14+6 da oldum bendede ağrı batma kanama oluyor

Ilkinde yatarakmi gecirdiniz sureci kac haftalik dogum oldu acaba

Ağrı bende de var doktor parol mutlaka kullan günde üç defa ağrı kasılma rahimde açılmayı tetikler dedi

Ben azerbeycandan yazyorum burda eclvde serumlar yapilmasina izin var evde ağrı kesici kasılma önleyici serumlar yazdı doktor yapiliyo ama rahim agzimda sanki bir ağrı var acaba nidilatmi alsam kullansam doktorumla konuşsam ağrı kesici kasılma önleyici çok ilaç kullanıyorum 10gun öncede rahim agzim 26mm ölçüldü şimdi korkum çok buyudu

Ağrı bende de var doktor parol mutlaka kullan günde üç defa ağrı kasılma rahimde açılmayı tetikler dedi

Hayır gayet normal bence uzunluğu yinede görüş doktorun ne derse o şekilde ilerle. Kaç haftalıksın ne zaman serklaj yapıldı

Kuzum banada vermedi kasılma için sadece magnezyum ve parol kullan mutla Dedi onları kullanıyorum
Ama senin için daha erken ilerleyen haftalarda onu doktor soruyor zaten
Evde magnezyum var aslında içsemmi sizce
Veya 10 gün sonra randveum var o gün soruyum doktora
Birde magnezyumlu su iç demişti bana onu aldım onu içiyorım şimdi
Sendeki magnezyum kaç mg

Ben 17haftalik hamileyim 14haftalikken serklaj olundum oğlumda 12haftalikken yapılmıştı ama şimdi ağrılarım çok fazla tualet için bile kalkdigimda belim karnimda agrimoluyo
Hayır gayet normal bence uzunluğu yinede görüş doktorun ne derse o şekilde ilerle. Kaç haftalıksın ne zaman serklaj yapıldı

Evde magnezyum var aslında içsemmi sizce
Veya 10 gün sonra randveum var o gün soruyum doktora
Birde magnezyumlu su iç demişti bana onu aldım onu içiyorım şimdi
Sendeki magnezyum kaç mg
Kuzum doktoruna sor öyle kullan 365 falan yazıyor üzerinde bana da sonradan verdi mesela

Ben 17haftalik hamileyim 14haftalikken serklaj olundum oğlumda 12haftalikken yapılmıştı ama şimdi ağrılarım çok fazla tualet için bile kalkdigimda belim karnimda agrimoluyo
Canım bende de ağrı oluyor normal. Alt tarafa baskı ve sık sık giren doğum ağrısı gibi değilse bişey olmaz. Parol kullan doktorunla görüşüp kanlarına baktır belki idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklı olabilir kasık ağrıları. Benim kasık ağrılarım gece oluyor ara sıra sanki adet ağrısı gibi oluyor her zaman olmuyor. Çok uzun ayakta kalma uzun oturmamaya dikkat et canım sağlıkla gelsinler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…