Serklaj olanlar yardımcı olur musunuz

Özel hastane de muayene hep oldum. Orda bile ilgilenme yok. Bana diyor d vitaminin var mı yazalım mı? Eksikse yazın yani. Niye soruyorsunuz herşey sistem de görünüyor. Hangi ilaç kullandığım sormamız mı gerekiyor. Ayırınca çocuğunuz var mı ? Erken doğum kaç haftalıktı. 5 hafta çok fazla ya en fazla 12,13 gün de bir kontrol olunmalı. Zaten korkuyor insan
İlk çocuğum erken doğum 27. Haftada doğdu. O hamileliğimde serklaj uygulanamadı sürekli kanama ve sancım olduğu için

evet ilerleyen haftalarda serklaj olmuyormuş. En erken 12,14 haftalarda yapılmalıymış. Rahim daha kalınmış dediler.
Ben 22. Haftada hastaneye yatmıştım. Bu hamileliğimde 18. Haftada serklaj yapıldı hatta doktora sordum geç mi kalınmıştı diye de serklaj için hiçbirzaman geç olmaz demişlerdi

Ben 22. Haftada hastaneye yatmıştım. Bu hamileliğimde 18. Haftada serklaj yapıldı hatta doktora sordum geç mi kalınmıştı diye de serklaj için hiçbirzaman geç olmaz demişlerdi
Benim doktorum öyle demedi 12,en geç 15. hafta da serklaj yapılmalı. Bende sordum aynı soruyu bebek büyüdükçe rahim ağzı inceliyormuş, gerilen bir şey düşün ve bebek içinde dedi; bebeği muhafaza etmek ve düşürmesini engellemek için kalın bir bezi dikmek mi daha sağlıklı ince bezi mi diye sordu ? Bana mantıklı geldi açıkçası. Senin erken doğum mu oldu, 18. Hafta serklaj olmasına rağmen

Benim doktorum öyle demedi 12,en geç 15. hafta da serklaj yapılmalı. Bende sordum aynı soruyu bebek büyüdükçe rahim ağzı inceliyormuş, gerilen bir şey düşün ve bebek içinde dedi; bebeği muhafaza etmek ve düşürmesini engellemek için kalın bir bezi dikmek mi daha sağlıklı ince bezi mi diye sordu ? Bana mantıklı geldi açıkçası. Senin erken doğum mu oldu, 18. Hafta serklaj olmasına rağmen
Evet maalesef 18. Haftada doğum yaptım. Bende dikiş tuttu ama sancılarım engellenemedi. Sebebini bilmiyorlar. Birkaç doktora danıştım sonrasında onlar da 13-14. Haftada yapılır birdahakine dediler bide kesinlikle direk Progesteron la başlamamız gerekir dediler. Yinede korkuyorum aynısını yaşarım diye

X