Sephora'nın Lumea macerası.

Hepsi çıkmaz gibi geliyor bana yine de. Koltukaltımdan bir operasyon geçirdim, ilk yapıp bitirdikten sonra bir daha yapamadım oraya 6-7 ay. Çıktı yine ama daha az ve ince çıktı. Normalde orman gibidir çünkü.

benimde koltuk altımda bir barmak kadar vardı. ince parmaklarım bu arada :KK70:
lazerle neredeyse 6 7 ayda hiç çıkmadı. dışarda yaptırdım.
şuan çıkıyor yine tek tük az falan.
arkadaşım iğneli epilasyona gitmiş tüm vucüt. şuan hiç çıkmıyor 4 5 senedir.
bende bazen bir cesaret koltuk altına gideyim zaten az çıkıyor hepten bitsin diyorum.sonra üşeniyorum :KK53:

benimde koltuk altımda bir barmak kadar vardı. ince parmaklarım bu arada :KK70:
lazerle neredeyse 6 7 ayda hiç çıkmadı. dışarda yaptırdım.
şuan çıkıyor yine tek tük az falan.
arkadaşım iğneli epilasyona gitmiş tüm vucüt. şuan hiç çıkmıyor 4 5 senedir.
bende bazen bir cesaret koltuk altına gideyim zaten az çıkıyor hepten bitsin diyorum.sonra üşeniyorum :KK53:

Bi parmak ne la... Benim bi karış, kurt adam gibi.
Lumea yeter oraya ne uğraşcan iğneliyle.

Benim her yanımda var. Allahtan vücudun tüysüz olması gereken bölgelerinde yok. Göbekte yüzde falan yok. Ama bi insanın parmaklarında kıl çıkarmı abi erkek miyim ben?

çıkar çıkar ben kızkardeşimde öyle :KK70:
o göbeği için iğneliye gitti. çok iyi oldu bir daha çıkmadı da :KK70: benimde göğsümde vardı aldım birdaha çıkmadı çok şükür. oraya lazer falan uğraşmak istemedim. ikisi 15 dk sürdü :KK53:

çıkar çıkar ben kızkardeşimde öyle :KK70:
o göbeği için iğneliye gitti. çok iyi oldu bir daha çıkmadı da :KK70: benimde göğsümde vardı aldım birdaha çıkmadı çok şükür. oraya lazer falan uğraşmak istemedim. ikisi 15 dk sürdü :KK53:

Çok sinir bozucu ama ya.
Hele ki tüysüz bir adamla evliysen.

Benim her yanımda var. Allahtan vücudun tüysüz olması gereken bölgelerinde yok. Göbekte yüzde falan yok. Ama bi insanın parmaklarında kıl çıkarmı abi erkek miyim ben?

Seph,yuzunde yoksa igneliyi keske birkac seans denesen.Bostanlida bu isin piri var.Lumea aman aman bi faydasini gormedin sanki bi ilk sayfayi okuyabildim bir de son .

Yok lumeadan çok fayda gördüm. Şu an tüysüzüm. Ama bırakırsam çıkacak.
İğneliden çok tırsıyorum ben yaw.

Ya ilk yazdigini okudum ayni ben.Lazere gidip bi numarasini gormeyenlerden biri de benim alex mis diodeymis hava.
Ignelide kimin yaptigi onemli.Gecen hafta randevu alamadigim icin 2 senedir heryerime gittigim kadina gidemedim baska yere gittim.Cenem sis dolastim.Agladim iz kalicak diye.Gerci normal sureciymis ignelinin de bostanlidaki yapan hatunla hic oyle sikayetim olmadi.Tavsiye eylulden sonra randevu alip bi dene.Faydasini goruceksin.

ben 22 nisan da genitali yapmıştım ilk günden itibaren düzenli bir şekilde keseledim şimdi dökülmelerim başladı bir hafta yeni oldu, pıt pıt düşüyo tüyler :KK70:galiba düzenli keseleyerek dökülme süresini erkene alabiliyoruz

Ya ilk yazdigini okudum ayni ben.Lazere gidip bi numarasini gormeyenlerden biri de benim alex mis diodeymis hava.
Ignelide kimin yaptigi onemli.Gecen hafta randevu alamadigim icin 2 senedir heryerime gittigim kadina gidemedim baska yere gittim.Cenem sis dolastim.Agladim iz kalicak diye.Gerci normal sureciymis ignelinin de bostanlidaki yapan hatunla hic oyle sikayetim olmadi.Tavsiye eylulden sonra randevu alip bi dene.Faydasini goruceksin.

Aklımda bulunsun canımcım. Sen isim adres falan ver bana bi ara.

Kizlar ya ben 7. Seansi yaptim ama hala 2 haftada bir yapıyorum. 4 hafta beklemeye kalksam cok cikacak eminim. Bu hep böyle mi gider ki

Dökülmeyen tüyleri tekrar traşlamam gerekiyor dimi tekrar atış yapmadan önce? Biliyorum mantıksız bir soru ama emin olmak istedim

X