Sephora'nın Lumea macerası.

sonrada iyice bastırınca şangır şungur atışlar oldu. :KK70:

ya diğer lazere gidiyo aklım acısından çekiniyorum :KK53:
çok beyaz tenli değilim.
birde alışma seansım olmuş olsun diyorum bu ondan sonra4-5 yaparım artık :KK59:
ama rahatlıgı cok güzeldi ya.

Şimdi muhtemelen dökülmeyecekler çok fazla. işe yaramıyor deme.

Kutunun üstünde ten renkleri tablosu var. Ordan bak da bul uygun dereceyi.

Şimdi muhtemelen dökülmeyecekler çok fazla. işe yaramıyor deme.

Kutunun üstünde ten renkleri tablosu var. Ordan bak da bul uygun dereceyi.
Ya hemen ilk aydan aman aman dökülmesini bitmesini beklemiyorum.
Yavaş yavaş.
Ama acısı diğer lazerler gibi olur diye korktum. Refleks gibi düşükten başladım.

İyi traş ettiğin zaman hiç acımıyor.

Ben de yaptım dün her yanıma, bir bacağım kaldı. Şarjı bitti aletin. :KK66:
Özel bölgemden cıhhh tırsıyorum :KK17:
ağda yaptıran ben. lazerin o anlık acısı beni böyle ypıo :KK70:
tırsak tırsak :KK53:

cok az cıkıyo dimi artık senkiler. yada hiçmi?

Ayy süper tüylerden kurtulmanın kesin bir yolu var gibi anlaşılıyor peki bu ince tüylerdede etkilimi benm vücudumun genelindeki ince tüylerden çok rahatsiz oluyorumda .....

Traş yapılmasi şart heralde..yüzünüzde denednizmi
Ya bsy sorcam doğumdan sonra hücrelerin yenilenmesiyle tüyler tekrar cikiyormus doğrumu ? Tecrübesi olan ?

Traş yapmak şart. Sadece bıyık bölgesine yapıyorum ben.

Doğumdan sonra hücrelerin yenilenmesinden değil, hamilelikte coşan hormonlardan dolayı tekrar çıkabilir.

Ama bu alet tamamen bitirmiyor zaten, uyutuyor. Kullanmayı bıraktığınızda birkaç ay içinde yine çıkıyor.

Traş yapmak şart. Sadece bıyık bölgesine yapıyorum ben.

Doğumdan sonra hücrelerin yenilenmesinden değil, hamilelikte coşan hormonlardan dolayı tekrar çıkabilir.

Ama bu alet tamamen bitirmiyor zaten, uyutuyor. Kullanmayı bıraktığınızda birkaç ay içinde yine çıkıyor.
Kalıcı değil yani ? Bunu ilk kez duydum

in vino veritas in vino veritas canım birşey sorucam.
bıyık bölgesini uzadıktan sonra atışmı yapmalıyız, yoksa herhangi birşeyle aldıktan 2 3 gün sonra yapmak mı uygun olur. benim hiç etki etmedi bıyıkta. ablamda etmiş

in vino veritas in vino veritas canım birşey sorucam.
bıyık bölgesini uzadıktan sonra atışmı yapmalıyız, yoksa herhangi birşeyle aldıktan 2 3 gün sonra yapmak mı uygun olur. benim hiç etki etmedi bıyıkta. ablamda etmiş

Ben almıyorum bıyıklarımı hiç. Uzadıkça atış yapıyorum, yanıp kül oluyorlar zaten. :KK66:

Küçük başlığın ekstra koruması olduğu için bıyık bölgesinde onu kullanıyorsan çok etki etmez. Ben de ilk başta öyle kullandım baktım olmuyor büyüğe geçtim.

Ben almıyorum bıyıklarımı hiç. Uzadıkça atış yapıyorum, yanıp kül oluyorlar zaten. :KK66:

Küçük başlığın ekstra koruması olduğu için bıyık bölgesinde onu kullanıyorsan çok etki etmez. Ben de ilk başta öyle kullandım baktım olmuyor büyüğe geçtim.
teşekkür ederim. büyükle de kırmız yer çıkmadı pek.

üst bacağımıda hiç anlamdım bügüne kadar. onuda jiletlemeden atış yapıcam.
kül partisi olacak :KK70:

X