Seni seven mi senin sevdigin mi lutfen aklim cok karisik?

cokstandart12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2014
28
11
28
Merhaba senelerdir beni seven biri var ama ben acikcasi oyle cok sevmiyorum sevgili olduk sonunda bir sans verdim dedim seni seveni sev sevmeye calistim asik olamadim ancak hoslandim sevmeye calisiyordum ki baska kizlarlada cinsel vs konustugunu gordum cok yalvardi yakardi gene affettim. <br>Benim ona karsi bir aşk vs yok sadece onunla konusmayi ona derdimi paylasmayi muhabbetini vs seviyorum bugunlerdede yeni biriyle tanistim anlik oldu hersey anlikti bir baktik birbirimizden baya hoslanmisiz uzun sure sonra ilk defa birinin gozlerine bakinca mutlu oluyorum birinin yaninda mutluyum. Napcam bilemiyorum beni seven mi benimde sevdigim mi? Aldatmak istemiyorum digerinden ayrilmalimiyim ama beni cok seviyor kendine vs bana zarar verir diye ayrilamiyorum acikcasi oda korkutuyor beni napcam bilemiyorum yeni tanistigim kisi de bir tuhaf acikcasi evli oldugindan supheleniyorum ama oyle birsey yok diyor ask hayatim hep sansssizliklarla dolu. Şu an ki durumdada napcami bilmiyorum. Ama beni seven biriyle bulustugumda acikcasi mutlu olamiyorum bilmiyorum gozlerine bakamiyorum sevemiyorum. Onunla ayrilirsam ah alirmiyim diye korkuyorum napmami onerirsniz?

Canım acıma kimseye acınacak hale gelebilirsin.Ben bir zamanlar cok deli aşıktım aldatıldıgım için bitirdim.sonra beni sevenle evlendim.mutluyum ama beni sevip aldatsaydı evlenmezdim.bahanem o olurdu.yani seni sevenle mutlu olabiliyorsun ama asla yaptıgı hataya tahamül edemiyorsun.ama asık oldugunda affedici olabiliyorsun.Bence seni sevenle ayrıl.ben unutamıyorum mesajları de ğste cık.ki böyleleri saplantılı oluyor bilirimm.ama baskasına baktıgında heycanlandıysan düzgün bi adamsada yoluna devam et.şunuda belirteyim cinsel mesaj yakalamasaydın kesinlikle evlen derdim.ben evlendim içim böyle huzurlu yani.aldatmıcagına bana karşı ne kadar sadık olduguna cok eminim.bide sevince kalbni hış tutması falan güzel oluyor.ama seninki seni tam sevmemişki baskasıyla konuşmuş tatlım

Mantığınıza hayran kaldım. Sizin için sadece 2 seçenek mi var? Biri olmazsa diğeri var gibi düsünmeyin. Ikisinide bırakın benim tavsiyem. Ilkinden kendine veya bana birsey yapar diye şüphe ediyorsunuz, demek ki ruh sağlığı dengesiz biri ve diğerinden de evli oldu şüpheniz var ve normal bulmuyorsunuz, bencede yanılmıyorsunuzdur. Hayırlısı

Ikisi de değil ikisi de bir halta yaramaz anlattığınıza göre. Nasıl sizi sevmek ki başkalarıyla farklı muhabbetler ediyor diğerinin ne olduğu bile belli değil..

E adam başkalarıyla konuşuyomuş zaten cinsel içerikli, bu ayrılmak için bahane ayrıca şimdi konuşan hep konuşacaktır merak etme sevmiyosan zaten ona artık güvenemediğini söyleyip sakince ayrılabilirsin

1.Seni sevdiğini söyleyip ama sevmeyip aldatan adamdan ayrılıp
2.Yeni tanıştığın ve evli olduğunu düşündüğün insana yol verip
3.Bir süre erkeksiz kafa dinle.
Sevme-sevilme kavramlarını bir gözden geçir. 1. maddedeki kişiyi sevmediğin halde neden beraber olduğunu, aldatılmana rağmen neden ayrılmadığını düşün.
4.Kafanda bazı şeyler oturunca en baştan seni yıllardır seviyorum diye kandıran tipleri değil de açık ve dürüst olan kişilerle görüş. İlla sevgili olacağız diye kodlama kafanda. Her hoşlandığına, beğendiğine de aşık değilsin. Her yaklaşanla da sevgili olmayacaksın

Ben, sevdiğime gittim ve evimde, yatağımda aldatıldım. Boşandım tek seferde. Oysa beni seveni tercih etmiş olsaydım belki bundan daha az/çok mutlu vs gibi durumda olacaktım. O nedenle bence, seni seveni tercih et. Tek tesellim biricik oğlum. Yeni bir hayat kurdum. Tavsiyem, seni seveni tercih etmendir.

simdi sen aldatmammis mi oluyorsun

nasil seviyor?
baska kizlarla yazan sevemez - o kisi kendini kandiriyor.
ikisi de olmaz - digeride belki evli - süphen varsa hic baslama

Ah mi alırsın seni aldatan birinden ayrilmiyorsun ama ayrılırsam ah alacağını dusnuyorsun ..yine kafalar pırıl piril

Seni seven birinden ayrildiginda o kisinin sana zarar vereceginden mi korkuyorsun!?? Bu cümledeki çelişkileri çözmen akıbetine karar vermen icin yeterli olacaktır bence.

Öfffff yani yanlış anlamayın da erkeksiz duramıyor musunuz? İlla yanınıza çamurdan da olsa adam mı gerekiyor? Ne kadar saçma ya.

İkisinin de kafa karıştırıcı olduğu ortada. Sanki erkek kıtlığı var gibi hangisini seçeyim diyorsunuz. Mecburmuş gibi. Tek olmayı deneyebilirsiniz mesela?

Bu arada bi ilişki içerisindeyken başka bir erkekle “anlık” da olsa tanışıp, hoşlanmak aldatmaktır. İlla o kişiyle sevgili olmanıza gerek yok yani.

Merhaba evet cinsel icerikli mesajlar yakaladim hatta fake hesaptan ben ona yazmistim bi kiz vardi o aklindaydi bende o kizmis gbi yazdim seni unutamadim istiyorum vs yazmisti bnede yuuzne vurdum cok yalvardi yanima geldi agladi vs tamam dedm sonra tum hesaplarini kapatti daha cok ustume dustu ama gecenlerde face sifresini degistirmis bilmiyorum benim hoslandigim kisi evlimi degilmi net onuda bilmiyoeum kafam cok karisik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…