Seni seven mi senin sevdigin mi lutfen aklim cok karisik?

Yalniz hikayede ne sizi seven var ne sizin bi sevdiginiz.
seven diye bahsettiginiz adam baska kadinlarla konusuyor, yani sevmiyor.
seviyorum dediginiz adami da bi kere gorup begenmissiniz :KK53:
Bilmiyorum beni seven beni esviyormu herseyi yapiyor benim icin. Fake hesaptan onun aklinda olan bi kiz var esma diye esmayim idye yazdim hemen ustune atladi seni istiyorum vs gibisinden yuzune vurunca cok yalvardi vs tum hesaplari kapatti aradan 6 ay gecti bu muhabbet bir daha asla vs diyor napcam bilmiyorum

başka kızlarla konuşan biri nasıl seni seven oluyor ben orasını tam anlayamadım?
Bende bilmiyorum 6 ay once oldu cko yalvardi yaptim bi hata vs dedi simdiler cok ustume dusuyor hesaplarini kapatti ama facebookta arama kisminda halankiz isimleri goruyorum o face sifresni bildimi bilmiyor gecende sifreyi edgistirmis

nasil seviyor?
baska kizlarla yazan sevemez - o kisi kendini kandiriyor.
ikisi de olmaz - digeride belki evli - süphen varsa hic baslama
Bilmiyorum baskalarina yazmasi 6 ay oldu o surede cok ustume dustu acaba ayni hatayi yaparmi bilmiyorum digeri evli olabilir diye dusunuyorum ama kabul etmiyor benimle rahatca geziyor bende heycan yasamaknistiyorum sevmek istiyorum hic kimseyi sevemedim

Merhaba senelerdir beni seven biri var ama ben acikcasi oyle cok sevmiyorum sevgili olduk sonunda bir sans verdim dedim seni seveni sev sevmeye calistim asik olamadim ancak hoslandim sevmeye calisiyordum ki baska kizlarlada cinsel vs konustugunu gordum cok yalvardi yakardi gene affettim. <br>Benim ona karsi bir aşk vs yok sadece onunla konusmayi ona derdimi paylasmayi muhabbetini vs seviyorum bugunlerdede yeni biriyle tanistim anlik oldu hersey anlikti bir baktik birbirimizden baya hoslanmisiz uzun sure sonra ilk defa birinin gozlerine bakinca mutlu oluyorum birinin yaninda mutluyum. Napcam bilemiyorum beni seven mi benimde sevdigim mi? Aldatmak istemiyorum digerinden ayrilmalimiyim ama beni cok seviyor kendine vs bana zarar verir diye ayrilamiyorum acikcasi oda korkutuyor beni napcam bilemiyorum yeni tanistigim kisi de bir tuhaf acikcasi evli oldugindan supheleniyorum ama oyle birsey yok diyor ask hayatim hep sansssizliklarla dolu. Şu an ki durumdada napcami bilmiyorum. Ama beni seven biriyle bulustugumda acikcasi mutlu olamiyorum bilmiyorum gozlerine bakamiyorum sevemiyorum. Onunla ayrilirsam ah alirmiyim diye korkuyorum napmami onerirsniz?
Başlığa göre yorum yapacaktım az daha Allahtan içeriğini okudum. Seni gerçekten seviyor olsaydı başkalarıyla cinsel içerikli konuşmazdı. Onun dışında her zaman en güzeli karşılıklı sevgi ama her zaman bi taraf daha çok sever buna göre benim sevdiğim mi beni seven mi deseler beni seven derim.

Merhaba senelerdir beni seven biri var ama ben acikcasi oyle cok sevmiyorum sevgili olduk sonunda bir sans verdim dedim seni seveni sev sevmeye calistim asik olamadim ancak hoslandim sevmeye calisiyordum ki baska kizlarlada cinsel vs konustugunu gordum cok yalvardi yakardi gene affettim. <br>Benim ona karsi bir aşk vs yok sadece onunla konusmayi ona derdimi paylasmayi muhabbetini vs seviyorum bugunlerdede yeni biriyle tanistim anlik oldu hersey anlikti bir baktik birbirimizden baya hoslanmisiz uzun sure sonra ilk defa birinin gozlerine bakinca mutlu oluyorum birinin yaninda mutluyum. Napcam bilemiyorum beni seven mi benimde sevdigim mi? Aldatmak istemiyorum digerinden ayrilmalimiyim ama beni cok seviyor kendine vs bana zarar verir diye ayrilamiyorum acikcasi oda korkutuyor beni napcam bilemiyorum yeni tanistigim kisi de bir tuhaf acikcasi evli oldugindan supheleniyorum ama oyle birsey yok diyor ask hayatim hep sansssizliklarla dolu. Şu an ki durumdada napcami bilmiyorum. Ama beni seven biriyle bulustugumda acikcasi mutlu olamiyorum bilmiyorum gozlerine bakamiyorum sevemiyorum. Onunla ayrilirsam ah alirmiyim diye korkuyorum napmami onerirsniz?

Seni seven epey seviyor gerçekten.
Başka kızlarla cinsel içerikli konuşmalar,
Sana zarar verme korkusu ile seni yanında tutma..
Seni seven buysa sevmeyen neler yapacak 🤦🏻‍♀️

Ben, sevdiğime gittim ve evimde, yatağımda aldatıldım. Boşandım tek seferde. Oysa beni seveni tercih etmiş olsaydım belki bundan daha az/çok mutlu vs gibi durumda olacaktım. O nedenle bence, seni seveni tercih et. Tek tesellim biricik oğlum. Yeni bir hayat kurdum. Tavsiyem, seni seveni tercih etmendir.
normal şartlarda seni seveni tercih edersen bir tık daha iyi olur çünkü kadınlar kendini seven erkeğe birşeyler hissetmeye başlıyor zaman içinde.O erkek seni çok sevdiği için gönlünü almaya çalışıyor ve kadın ruhu okşandıkça seviyor zaman içinde.Ama senin durumundaki kişi için geçerli değil ki seni çok sevseydi kaybetme korkusu yaşardı ve başka kızlara yazmazdı.Diğer adamında evli olduğundan şüphelendiysen mutlaka altından birşley çıkar ona da yol ver.Dedikleri gibi bir süre yalnız kafanı topla.

Evet oluyorum haklisin ama gercekten aklim karisik askta hic yuzum gulmedi kirk yilin basi birinden gercekten hoslandim ama beni sevende var oda beni aldatmis asyiliyordu bi yandan birakmak istemiyorum bi yandan artik heyecan mutlu olmak istiyorum
iliskini bitimeden baska birini dusunme sana yapilmasini istemedigin seyi baskasina yapma

Aldatmak istemiyorum
Aldatmışsın bile. Aldatmak sadece fiziksel bir şey değildir. Hayatında biri varken başkasını zerre dahi düşünüyorsan aldattın demektir.
Ama siz ayrılmayın. O da seni aldatmış, sende onu aldatmışsın. Karakterleriniz tam uyumlu. Tencere kapak gibisiniz.
Bu arada şuan tanıştığın kişi evliysede sorun yok. Sen aldatan bir insansın, böyle ufak aytıntılara takılma. Aldatan insandan her şey beklenir. Senin gibiler için evli barklı vs fark etmez. Yani senin evli birisiyle olman hiç sürpriz olmaz.
Yeter ki dışarı açılmayın. Masum insanlardan uzak durun.
Çok acımasız bir yorum oldu değil mi?
Hak ediyorsan üstüne alın. Etmiyorsan alınma.

Merhaba evet cinsel icerikli mesajlar yakaladim hatta fake hesaptan ben ona yazmistim bi kiz vardi o aklindaydi bende o kizmis gbi yazdim seni unutamadim istiyorum vs yazmisti bnede yuuzne vurdum cok yalvardi yanima geldi agladi vs tamam dedm sonra tum hesaplarini kapatti daha cok ustume dustu ama gecenlerde face sifresini degistirmis bilmiyorum benim hoslandigim kisi evlimi degilmi net onuda bilmiyoeum kafam cok karisik
Tamam canım seni sevdigini düşünen kişiyle baslamadan bitmiş zaten.sevdigin kişiylede tanısırsın evliyse yol degilse devam edersin.yani oda olmazsa baskası olur sonucta.sartlanma.digerinede acıgından evlenme cidden acınacak hale getirir seni

Tabikide seni seven. İstediğin kadar sevdiğin insanı yanında tutmaya çalış illa birgün gider. Ama seni seven öyle mi? Seni seveni zehir olsa yut, seni sevmeyeni bal olsa unut. Seni seven seni çok mutlu edecektir emin ol bir zaman sonra zaten sende ona alışacaksın sevmeye başlayacaksın belkide.:KK52:

seni seven adamın seni sevdiğinden emin misin seni aldatmış yani resmen. diğeri de evli olabilir demişsin. öyleyse zaten birşey demeye gerek yok. seni seven ve aldatmayan ve de evli olmayan birini bul bence.

Merhaba. Seninleyken başka kızlarla cinsellik konuşan adam seni sevmiyordur hatta kendince sende eksiklikler bulmuş ki baksa kadınlarla cinsellik konuşuyor.
Ayrıca bir erkeği ağlaması yalvarması bu dünya da en son inanacağım şey bile değil çünkü bu gözler hamile karısının çocuğunun, annesinin üzerine yemin edenler, kurana el basanlar gördü. Geçiniz yani o ağlama zirvaliklarini.
Bir erkek size evli olduğunu dusundurecek şeyler yaptıysa ya cidden evlidir ya da hayatında birisi vardir sizinle de konuşuyordur.
Yıkarıda bir arkadaş demiş ki kusura bakmayın ama erkeksiz duramıyor musunuz ? Illa çamurdan da olsa olması mi lazım? Cidden öyle yani illa biri mi olsun? Akışta kalınca karışınıza çıkıyor zaten. Size tavsiyem beni seviyor diye kendinizi kandırıp evlilik v.s yapmayın. Bu devirde bu tarz evliliklerin sonu hep boşanma oluyor.

Tabikide seni seven. İstediğin kadar sevdiğin insanı yanında tutmaya çalış illa birgün gider. Ama seni seven öyle mi? Seni seveni zehir olsa yut, seni sevmeyeni bal olsa unut. Seni seven seni çok mutlu edecektir emin ol bir zaman sonra zaten sende ona alışacaksın sevmeye başlayacaksın belkide.:KK52:
Bende bu mantikta dusundum de iste 1 bucuk senedir hala sevemedim malesef ya :KK43:

Beni sevenin gideri varsa ilgilenirim sevmeye çalışırım benim sevdiğim beni sevmiyorsa onunla unutmaya çalışırdım.Diğer konuya ise zaten arkadaşlar yeterince cevap vermişler.

Bende bu mantikta dusundum de iste 1 bucuk senedir hala sevemedim malesef ya :KK43:
Koskoca bir buçuk senenizi muhtacliginizda olmadığı halde sevmediğiniz bir erkekle geçirmeniz sağlıklı bir durum değil gibi. Isterseniz bir psikologa görünün. Belki bilinçaltınızda halledemediginiz bazı psikoljik durumlar vardır.

X