Seni kullandım diyen erkek hakkında?

O zaman ayrılığı hiç takmıyormuş hıı tamam okey diye cevap verecektin ki şok olacaktı:)

Benim çoook eskiden erkek arkadaşım başkasına aşık olmuş beni aldatmış kızdan yüz bulunca benden ayrıldı, herhalde hemen kurtulmak için sen şöylesin sen böylesin ayrıldık diye söyleniyordu bana. Sonra o sırada uzun zamandır benden şans isteyen birine tamam dedim diye beni arayıp benden sonra bu kadar çabuk sevgili mi yaptın beni hiç mi sevmemiştin dedi utanmadan :KK70::KK70:
Çok iyi yapmışsınız elinize sağlık. Böyle adamlara cidden böylesi gerek. Ben de güzel bir çirkeflik yaptım kendi çapımda. Muhafazakar ailesine yediği bokları nasıl güzelleyeceğini artık beyefendi düşünsün.

Seni kullandım demesi bile saçma ee ben de seni kullandım. Beyefendi artık diyebilir mi ben temizim temiz kadınlara layığım diye. Yani o adamın layığı 5 kere diktirip 6 kere bozduran bir kadın artık.
Cinsel birliktelik iki tarafın da rızası ile oluyor ise kimse kimseyi kullanmış olmuyor. Ne kadar sığ bir düşünce yapısı varmış. Hayatınızdan çıktığı iyi olmuş ancak son cümlemize katılmıyorum. Hiç bir kadının tırnağı etmez bu tipler! Pip*si ile sonsuza kadar tek kalır umarım ve kendi kendini kullanır. 😅
Not: Erkekler defalarca başka başka kadınlar ile birlikte oluyorken toplum baskısı ile cinsel birliktelik sonrası zar diktirme olaylarını pek doğru bulmuyorum. Herkesin cinsel hayatı kendisini ilgilendirir. Önemli olan sadakat...

Son düzenleme:
Cinsel birliktelik iki tarafın da rızası ile oluyor ise kimse kimseyi kullanmış olmuyor. Ne kadar sığ bir düşünce yapısı varmış. Hayatınızdan çıktığı iyi olmuş ancak son cümlemize katılmıyorum. Hiç bir kadının tırnağı etmez bu tipler! Pip*si ile sonsuza kadar tek kalır umarım ve kendi kendini kullanır. 😅
Not: Erkekler defalarca başka başka kadınlar ile birlikte oluyorsun toplum baskısı ile cinsel birliktelik sonrası zar dşktirme olaylarını pek doğru bulmuyorum. Herkesin cinsel hayatı kendisini ilgilendirir. Önemli olan sadakat...
Burada kurduğum cümleden kastım beyefendinin layığı dürüst olmayan kadınlar yanlış anlaşılmasın, saygılarımla.

Selamlar. Yakın zamanda 3 yıllık evliliğe giden ilişkim bitti. Evlilik yolundaydık. Ne olduysa ex kişi aşkımdan ölüp bitiyorken seni kullandım diye bitirdi. Bu adamdan nefret ediyorum şu anda ama felaket derecede de acı çekiyorum. Bu acıdan nasıl kurtulurum? Her şeyim olmuştu beyefendi. Ayrılalı 15 gün oldu. Tekrar bir araya gelme gibi bir durum da asla söz konusu değil.
Zamanla geçer

Ne karaktersiz şerefsiz biriymiş seni kullandım diyip terk etmek nedir ya! Acınız tazecik o yüzden böyle hissetmeniz çok normal. Hemen geçer demiyorum ama elbet geçer. Zaman her şeyin ilacı. Kafanızı dağıtacak şeylere yönelin bir daha da mümkünse iletişim kurmayın zaten böyle biriyle.

Selamlar. Yakın zamanda 3 yıllık evliliğe giden ilişkim bitti. Evlilik yolundaydık. Ne olduysa ex kişi aşkımdan ölüp bitiyorken seni kullandım diye bitirdi. Bu adamdan nefret ediyorum şu anda ama felaket derecede de acı çekiyorum. Bu acıdan nasıl kurtulurum? Her şeyim olmuştu beyefendi. Ayrılalı 15 gün oldu. Tekrar bir araya gelme gibi bir durum da asla söz konusu değil.
Nasıl kullandı o zaman sende onu kullandın terbiyesız pis

Sanki yazmadığınız bir şeyler var gibi..

Ne alaka ayrılırken seni kullandım demek? 🤔

Ayyy böyle küçücük beyinleriyle ezmeye çalışanı sen daha çok ezeceksin ki ne olduğunu şaşırsın öküz. Ben olsam; “ben de seni kullanmak isterdim ama 5cm ile pek mümkün olmadı” yazıp engeli basardım. Ondan sonra elinde cetvelle gezsin dursun pislik.

Ucuz kurtulmuşsun kız kardeş ya evlenseydin? Allah muhafaza sadaka verip keyfine bak.

Biraz ağlar sizlarsin seni kullandım diyen adama aşk mask kalmaz zaten

Sanki yazmadığınız bir şeyler var gibi..

Ne alaka ayrılırken seni kullandım demek? 🤔
Ex kişi ile ayrılmadan bir gün önce onun kaygıları hakkında tartıştık. Aşırı stresliydi çok kötü hissediyorum deyip durdu. Ailesi nikahı öne çekelim nişanı nikahı kısa aralıklar içinde yapalım diye konuşuyorlar kendi aralarında. Ailesi evlilik muhabbetleri yapıyorken beyimiz sürekli kötü hissediyormuş. Ailesi bir sonraki gün benim ailemi arayacaktı ki aileler arasında netleşsin işler. İşte o aramayı yapmamak için o gün ilişki beyefendi tarafından bitirildi ve bana da bu cümle söylendi.

bana da benzer bir şey oldu ama birkaç aylık bir şeydi o bile cok canımı yaktı. Bir erkek sana iyi davranıyorsa birlikte olmak içindir dedi hatta
ondan sonra kimseye güvenemedim.Bir pislige denk geldik diye herkes öyle olacak degil elbette. Kendinize odaklanın, kendinizle vakit geçirin, kendinize iyi davranın… Hepsinin çözümü bu…

Nasıl kullandı o zaman sende onu kullandın terbiyesız pis
Ben de onu çok güzel kullandım zaten. Beyefendi evlilik işlerine gireyim derken eline yüzüne bulaştırdı. Evlilik haberini ailesine o açtı tepetaklak olup rezil olan da o oldu. Bir insanın evlilik öncesi bu denli kaygı duyması normal değildi ki benden de onu anlamamı bekleyip durdu. Her şeyi alttan almış olsam beni daha çok oyalardı baktı artık alttan almıyorum oyalamayı bırakmak zorunda kaldı.

bana da benzer bir şey oldu ama birkaç aylık bir şeydi o bile cok canımı yaktı. Bir erkek sana iyi davranıyorsa birlikte olmak içindir dedi hatta
ondan sonra kimseye güvenemedim.Bir pislige denk geldik diye herkes öyle olacak degil elbette. Kendinize odaklanın, kendinizle vakit geçirin, kendinize iyi davranın… Hepsinin çözümü bu…
Burada derdimi paylaşınca çok daha iyi hissettim. İlişki bittiğinden beri her gün içinde olduğum belirsizlikler ve kaygılar yok oldu. Gelen bir aramayı ya da mesajı korkuyla açmıyorum en azından aman ne diyecek diye. O anlamda fazlasıyla huzurluyum. Size de çok geçmiş olsun. Ama güven problemi yaayacağım kesin.

Kullandım derken 🫣 ayy kıro ne sanıyosa kendini yerinizde olsam yıllardır orgazm taklidi yapıyordum sen anca kendini kandirirsin o bamyanla yazardim 😂

Burada derdimi paylaşınca çok daha iyi hissettim. İlişki bittiğinden beri her gün içinde olduğum belirsizlikler ve kaygılar yok oldu. Gelen bir aramayı ya da mesajı korkuyla açmıyorum en azından aman ne diyecek diye. O anlamda fazlasıyla huzurluyum. Size de çok geçmiş olsun. Ama güven problemi yaayacağım kesin.
benimki gitti bir de çok yakın arkadaşımla beraberlik yaşamaya başladı. arkadasımla da görüsmüyoruz tabi artık. Kimseye içimi dökemiyordum ben de buraya yazdım iyi geldi.. Herkes her seyi yapabilir mentalitesi geldi sınırlarım daha belirgin artık. Onlara bizi üzecek gücü vermemeliyiz kendileri kaybeder

X