Seni kullandım diyen erkek hakkında?

Selamlar. Yakın zamanda 3 yıllık evliliğe giden ilişkim bitti. Evlilik yolundaydık. Ne olduysa ex kişi aşkımdan ölüp bitiyorken seni kullandım diye bitirdi. Bu adamdan nefret ediyorum şu anda ama felaket derecede de acı çekiyorum. Bu acıdan nasıl kurtulurum? Her şeyim olmuştu beyefendi. Ayrılalı 15 gün oldu. Tekrar bir araya gelme gibi bir durum da asla söz konusu değil.
Hastalıklı bir düşünce sahibi bu erkekten iyiki kurtulmuşsunuz, ya evlenseydiniz ne olacaktı durumunuz? Kurtulduğunuz için çoluk çoçuk sevindirin. Evlenseydiniz sizi de hasta yapacaktı.

Onların beyefendi hakkında bildikleri defolardan fazlasını biliyordum ben. Nikahı öne çekmek istemelerinin sebebi beyefendinin kaygılarına daha çabuk son vermekti.
10 yillik evli 2 cocuk annesi bir kadin olarak yaziyorum, erkek tarafi nikahi one cekmek istiyorsa en iyi ihtimalle borc icindedirler.

Hastalıklı bir düşünce sahibi bu erkekten iyiki kurtulmuşsunuz, ya evlenseydiniz ne olacaktı durumunuz? Kurtulduğunuz için çoluk çoçuk sevindirin. Evlenseydiniz sizi de hasta yapacaktı.
Hasta etmeye başlamıştı zaten. Çok hassaslaşmıştım. Yani kaygıların varsa git yardım al düzelt ben senin benden önceki sorunlarına nasıl bir çözüm bulayım ki? Herkes kendi sorununu kendi çözsün. Sözün özü sorunlarını çözmek yerine bitirmek istedi. En iyisi oldu hiç şüphesiz. Artık ailesini hasta etsin.

10 yillik evli 2 cocuk annesi bir kadin olarak yaziyorum, erkek tarafi nikahi one cekmek istiyorsa en iyi ihtimalle borc icindedirler.
Yanlış anlamayın ex kişi ve ailesini savunacak değilim. Bana kakalamaya çalıştıkları kesin zaten. Benimle konuşurlarken beyefendiyi fazlasıyla övüyorlardı. Adamın her şeyini biliyordum zaten tuhaf yani ne gerek var övmeye. Ben beyefendi hakkında daha çok bilgiye vakıftım bence. Oğullarının bir cinsel hayatı olduğunu bilmiyorlardı mesela.

Yanlış anlamayın ex kişi ve ailesini savunacak değilim. Bana kakalamaya çalıştıkları kesin zaten. Benimle konuşurlarken beyefendiyi fazlasıyla övüyorlardı. Adamın her şeyini biliyordum zaten tuhaf yani ne gerek var övmeye. Ben beyefendi hakkında daha çok bilgiye vakıftım bence. Oğullarının bir cinsel hayatı olduğunu bilmiyorlardı mesela.
Hayir elbette savunmazsiniz öyle dusunmedim.

Bir cirkeflesseydiniz mesela cinsel hayati olup olmadigi hakkindaki fikirleriyle yuzlesirdiniz.

Ovecek ki kusurlu malinin yarattigi yükten bir an evvel kurtulsun.

Bu adami bosverin bundan sonraki iliskileriniz icin aklinizda olsun, bir malin cok reklami yapiliyorsa orada kacacak delik aramaniz gerekiyordur.

Asla dönemez. Dönmemesi için olabildiğince işleri çirkinleştirdim. Ben ne bok yedin de bu kadın bu denli çirkinleşti diyerek kahrolacak sadece.
Rabbim kurtarmış seni kuzu, inşallah en güzel günlerine şahit olurlar…
En iyi şekilde atlatırsın umarım…
Detay bilmediğim için öyle iki cümle yazı vermiştim ama şimdi üzüldüm.

Akşam akşam iyice de sövdüm kendisine…

Hayir elbette savunmazsiniz öyle dusunmedim.

Bir cirkeflesseydiniz mesela cinsel hayati olup olmadigi hakkindaki fikirleriyle yuzlesirdiniz.

Ovecek ki kusurlu malinin yarattigi yükten bir an evvel kurtulsun.

Bu adami bosverin bundan sonraki iliskileriniz icin aklinizda olsun, bir malin cok reklami yapiliyorsa orada kacacak delik aramaniz gerekiyordur.
Tam da o konuda çirkefleştim. Cinsel hayatımız olduğunu çıtlattım ailesine. Bana kahpe denildi tabii o sıra. Kendimce rövanşını aldım bu durumun. Pişman değilim.

Tam da o konuda çirkefleştim. Cinsel hayatımız olduğunu çıtlattım ailesine. Bana kahpe denildi tabii o sıra. Kendimce rövanşını aldım bu durumun. Pişman değilim.
Yoo pisman olmayin elbette oyle basa boyle tarak. Haketmeselerdi.

Bu arada yarin daha aydinlik bir gun olacak uzulmeyin, ilk kez "kullanilan" siz olmayacaksiniz, gececek, herkes atlatiyor bunlari. Zaten gidin bi cocuk falan sevindirin boyle kan emicilerden kurtuldugunuz icin.

Yoo pisman olmayin elbette oyle basa boyle tarak. Haketmeselerdi.

Bu arada yarin daha aydinlik bir gun olacak uzulmeyin, ilk kez "kullanilan" siz olmayacaksiniz, gececek, herkes atlatiyor bunlari. Zaten gidin bi cocuk falan sevindirin boyle kan emicilerden kurtuldugunuz icin.
Kurtulduğum için kendimce bir bağış yaptım bile bir kuruma. Kurtulduğuma mutluyum böyle bir adamı sevmeye layık gördüğüme üzgünüm o da geçer gider.

Hasta etmeye başlamıştı zaten. Çok hassaslaşmıştım. Yani kaygıların varsa git yardım al düzelt ben senin benden önceki sorunlarına nasıl bir çözüm bulayım ki? Herkes kendi sorununu kendi çözsün. Sözün özü sorunlarını çözmek yerine bitirmek istedi. En iyisi oldu hiç şüphesiz. Artık ailesini hasta etsin.

Ben olsam böyle bitiren kişiye "ben de 2 senedir başka biriyle de birlikteydim vicdan azabı duyuyordum ama ödeşmişiz aslında" derdim :KK70: O düşünsün gerçek mi değil mi diye:)

Ben olsam böyle bitiren kişiye "ben de 2 senedir başka biriyle de birlikteydim vicdan azabı duyuyordum ama ödeşmişiz aslında" derdim :KK70: O düşünsün gerçek mi değil mi diye:)
Bugün kız kardeşimle tam olarak böyle bir şey mi deseydim acaba diye bir muhabbet geçmişti aramızda. Ama beyefendi asla buna inanmazdı benim ona nasıl bir sadakatle bağlı olduğumu çok iyi biliyordu. Kendisinden şüphe eder ama benden edemez o derece.

Bugün kız kardeşimle tam olarak böyle bir şey mi deseydim acaba diye bir muhabbet geçmişti aramızda. Ama beyefendi asla buna inanmazdı benim ona nasıl bir sadakatle bağlı olduğumu çok iyi biliyordu. Kendisinden şüphe eder ama benden edemez o derece.

O zaman ayrılığı hiç takmıyormuş hıı tamam okey diye cevap verecektin ki şok olacaktı:)

Benim çoook eskiden erkek arkadaşım başkasına aşık olmuş beni aldatmış kızdan yüz bulunca benden ayrıldı, herhalde hemen kurtulmak için sen şöylesin sen böylesin ayrıldık diye söyleniyordu bana. Sonra o sırada uzun zamandır benden şans isteyen birine tamam dedim diye beni arayıp benden sonra bu kadar çabuk sevgili mi yaptın beni hiç mi sevmemiştin dedi utanmadan :KK70::KK70:

Eskiden ayrılmanın da bir adabı vardı. Sen daha iyilerine layıksın falan denilirdi. İnsanoğlu iyice deccal oldu.

X