Selülit Selülittttttt Belasııııııııııııııııııııııııı!!!!!!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

deadia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2015
230
125
Kızlar merhaba, tüm kk ailesine harika bir gün diliyorum. Ben kış boyunca her kadında olduğu gibi yedim spor yapmadım oturduğum yerden de çalışıyorum 8 kilo aldım. Şubat-Nisan arası ful diyet spor yaptım o 8 kilodan kurtuldum. 54 kilodan 46'ya düştüm. Çok mutluyum. Fakat selülitlerimden ne yapsam da kurtulamadım. :KK43:(( hâlâ portakal kabuğu görünümündeler. Aktardan bitkisel yağlar aldım karıştırıp akşamları masaj aletiyle masaj yaptım streç filme sarıp step aleti çalıştım squat yaptım. üstüne kahve masajı banyoda fırçalama sıcak soğuk su şoku, çıkınca kakao yağı masajı. 1 ay yaptım haftada en az 3 gün. yetmedi selülit azaltıcı kremler aldım sabah akşam sürdüm. bunun yanında bol su içiyorum günde 2-3 lt. güzellik salonuna gittim ne cihazlara girdim. olmadı olmadı yaz geliyor ben hâlâ kurtulamadım bu beladan :KK43:((( hem zamanım hem param boşa gitti son 2 aydır yapmadığım şey kalmadı. Artık ramazandan sonra spora yazılıcam son çare haftada 4-5 gidicem sıkı çalışıcam ama o da 6 aydan önce fayda etmez bu selülitlere böyle bikini giymek istemiyorum. Çok uzattım biliyorum ama dertliyim. :cry:N'olur selülitinden kurtulan kesin çözüm bulan biri varsa yardımcı olsun. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

Kızlar merhaba, tüm kk ailesine harika bir gün diliyorum. Ben kış boyunca her kadında olduğu gibi yedim spor yapmadım oturduğum yerden de çalışıyorum 8 kilo aldım. Şubat-Nisan arası ful diyet spor yaptım o 8 kilodan kurtuldum. 54 kilodan 46'ya düştüm. Çok mutluyum. Fakat selülitlerimden ne yapsam da kurtulamadım. :KK43:(( hâlâ portakal kabuğu görünümündeler. Aktardan bitkisel yağlar aldım karıştırıp akşamları masaj aletiyle masaj yaptım streç filme sarıp step aleti çalıştım squat yaptım. üstüne kahve masajı banyoda fırçalama sıcak soğuk su şoku, çıkınca kakao yağı masajı. 1 ay yaptım haftada en az 3 gün. yetmedi selülit azaltıcı kremler aldım sabah akşam sürdüm. bunun yanında bol su içiyorum günde 2-3 lt. güzellik salonuna gittim ne cihazlara girdim. olmadı olmadı yaz geliyor ben hâlâ kurtulamadım bu beladan :KK43:((( hem zamanım hem param boşa gitti son 2 aydır yapmadığım şey kalmadı. Artık ramazandan sonra spora yazılıcam son çare haftada 4-5 gidicem sıkı çalışıcam ama o da 6 aydan önce fayda etmez bu selülitlere böyle bikini giymek istemiyorum. Çok uzattım biliyorum ama dertliyim. :cry:N'olur selülitinden kurtulan kesin çözüm bulan biri varsa yardımcı olsun. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

Hareket edip ,su içip ,kahve ve gazlı içeceklerden uzak durup birde tuz kesildiğinde selülitten eser kalmıyor..Ve bunların yeterli olduğunu düşünüyorum..Bunlardan eksik olan ne varsa onu yapmanızı önerrim...

Hareket edip ,su içip ,kahve ve gazlı içeceklerden uzak durup birde tuz kesildiğinde selülitten eser kalmıyor..Ve bunların yeterli olduğunu düşünüyorum..Bunlardan eksik olan ne varsa onu yapmanızı önerrim...

Tuz, şeker asla kullanmıyorum, günde 2-3 litre su içiyorum, kahve ve gazlı içecek de tüketmiyorum full bitki çayı... Belki de çok aceleci davranıyorum :KK43:( daha 2 ay oldu biraz daha sabredeyim. teşekkür ederim önerilerin için...

Merhabalar. At kılı fırça ile her sabah ve her akşam en az 2 en fazla 10 dakika selülitli bölgeyi fırçalayın. Spor yapmıyorsanız selülit kremi ile destekleyin. Biraz da yediklerinize dikkat ederseniz daha 2. Günden etkiyi fark edersiniz.

bunlarin hepsini yillardir yapiyorum ve selulitim olustu bu yil

Bu yıl Nuxe kullandım; ancak pek faydasını göremedim. Spor yapıyorum ve yediklerime dikkat ediyorum. Kese yapmaya da özen gösteriyorum. Fakat tekrarlıyor. Ne olursa olsun selülitte genetik faktörler çok önemli oluyor.

Merhaba benim şuana kadar yaptığım ve kullandığım şeyler arasında en iyisi lahana kürü oldu.Başlar başlamaz hemen sonuç beklemeyin ama bitikten sonra ve ilerleyen sürede faydasını görürsünüz. Bence selülit en çok tuzdan değil şekerden oluyor. Şekeri azaltın.

Bir yerde okumuştum, mayonez selülit yapıyormuş. Bununla beraber, yağlı abur cuburlar da selülite neden oluyormuş. Aman diyeyim kızlar bunlardan uzak durmaya çalışalım. Bol bol por yapmaya özen gösterelim. :KK200:

X