Selati-Tefriciye bebek icin

Okuyacak olanlar:
Fatima_fth→202
Polisesi →100
Pamukprenses→ 404
Nargazeli → 104
Anatomi → 404
Sekerpembe → 404
Eses07 → 304
Berirem → 202
sndz → 200
TOPLAM== 2324 tane daha okunacak. .. ve 4340 yapiyo geriyede 104 tane kaliyo haberiniz olsun kizlar..

Yaşamak sevgilim seninle güzel... ♥♥♥

Okunacakların içinde ben neden yokum :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Okunacakların içinde ben neden yokum :KK43:

Canim.ben bir turlu guncelleyemedim iki dk geliyorum cikmak zorunda kaliyorum kizlar guncellediler sagolsunlar simdi pcyi acayim duzenleyim tatlim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar toplam okunan dualar:
Eski9→404
Bebissiz gobus→227
Mina87→404
polisesi→304
Nargazeli → 300
Eses07 → 100
Denizhaziran→ 10
Sudecet→ 167
Dior→ 100
Berrakbay→ 215

TOPLAM == 2231 tane okunmus canlarrr..

Okuyacak olanlar:
Fatima_fth→202
Polisesi →100
Pamukprenses→ 404
Nargazeli → 104
Anatomi → 404
Sekerpembe → 404
Eses07 → 304
Berirem → 202
sndz → 200
Berrakbay → 189
TOPLAM== 2513 tane daha okunacak. .. ve 4744 yapiyo fazla okunmus olck ozmn geriye kalanlarin sayisini dusurmek lazim

Okumayan arkadaslar yazabilir misiniz okudunuz mu yada okumadiniz mi 300 tane cikarilmasi gerekiyo fazla sayi var

Günaydın tatlım birlikte mi177 ? yoksa ayrı ayrımı 177 okudunuz ?

Birlikte okumuslar cnm deniz 10 tane okumus lekelenmis kalan 167 yi sudecet e vermis bn guncelledim defalarca topladim dogru en son sayfda ama bi kisinin 300 tane birakmsi gerekiyo sayi fazla cikiyo

:13::13:Kizlar toplam okunan dualar:
Eski9→404
Bebissiz gobus→227
Mina87→404
polisesi→304
Nargazeli → 300
Eses07 → 100
Denizhaziran→ 10
Sudecet→ 167
Dior→ 100
Berrakbay→ 215

TOPLAM == 2231 tane okunmus canlarrr..

Okuyacak olanlar:
Fatima_fth→202
Polisesi →100
Pamukprenses→ 404
Nargazeli → 104
Anatomi → 404
Sekerpembe → 404
Eses07 → 304
Berirem → 202
sndz → 200
Berrakbay → 189
TOPLAM== 2513 tane daha okunacak. .. ve 4744 yapiyo fazla okunmus olck ozmn geriye kalanlarin sayisini dusurmek lazim:nazar::nazar:

Günaydın arkadaşlar güncellemeyi geciktirdiğim için kusura bakmayın öncelikle.Şimdi okunmuş okunulacakları yazıyorum sizden ricam hepimiz evimizde bir kağıda yazalım isimleri.Kızlar sayıları tamamen karıştırmışsınız normalde herkes 404 almıştı yeni arkadaşlarımız gelince paylaştık .Ama siz her okuduğunuzda tam bitirmeden adet yazıyorsunuz ve karışıyor herşey .Aldığımız sayı bittiğinde sadece yazalım .Sizden ricam herkes okuması gereken sayıyı (bitirenlerde okundu olarak ) yaza bilirmisiniz lütfen canlarım .

OKUNAN:

BEBİŞSİZGÖBÜŞ - NESLİN - 227 OKUNDU
POLİSEŞİ - KADRİYE - 304 OKUNDU
ESKİ9 - AYŞE - 404 OKUNDU
MİNA87 - GÖNÜL - 404 OKUNDU
NARGAZELİ - ÇİĞDEM - 300OKUNDU
DENİZHAZİRAN - GÜLNÜR - 10 OKUNDU
BİRERİM - RABİA - 202 OKUNDU
SUDECET - ŞENAY - 177 OKUNDU
DİOR34 - DİDEM - 100 OKUNDU
BERRAKBAY - BÜŞRA - 215 OKUNDU
TOPLAM OKUNAN : 2.343 adet.

OKUNACAKLAR:
FATİMA_FTH - FATİMA - 202
PAMUKPRENSES187 - AYÇA - 304
ŞEKER PEMBE - - 204
ANOTOMİ - ŞİFA -?
ESES07 -ESRA -?
RED_WİTCH - -?
SNDZ - - ?

ARKADAŞLAR 4444-2343(OKUNMUŞLAR) =2101(OKUNACAKLAR)

LÜTFEN HERKES NOT ALSIN İSİMLERİ CANLARIM BEN BAŞLAMADAN ÖNCE BU HAFTADAN ÇOK YOĞUN OLACAĞIMI SÖYLEMİŞTİM PCDEN GİRİP SÜREKLİ GÜNCELLEME YAPAMIYORUM SİZLERİ YORMAK İSTEMEM :) :) :)

Günaydın arkadaşlar güncellemeyi geciktirdiğim için kusura bakmayın öncelikle.Şimdi okunmuş okunulacakları yazıyorum sizden ricam hepimiz evimizde bir kağıda yazalım isimleri.Kızlar sayıları tamamen karıştırmışsınız normalde herkes 404 almıştı yeni arkadaşlarımız gelince paylaştık .Ama siz her okuduğunuzda tam bitirmeden adet yazıyorsunuz ve karışıyor herşey .Aldığımız sayı bittiğinde sadece yazalım .Sizden ricam herkes okuması gereken sayıyı (bitirenlerde okundu olarak ) yaza bilirmisiniz lütfen canlarım .

OKUNAN:

OKUNACAKLAR:
ŞEKER PEMBE - - 204
ANOTOMİ - ŞİFA -?
ESES07 -ESRA -?
RED_WİTCH - -?
SNDZ - - ?

LÜTFEN HERKES NOT ALSIN İSİMLERİ CANLARIM BEN BAŞLAMADAN ÖNCE BU HAFTADAN ÇOK YOĞUN OLACAĞIMI SÖYLEMİŞTİM PCDEN GİRİP SÜREKLİ GÜNCELLEME YAPAMIYORUM SİZLERİ YORMAK İSTEMEM :) :) :)

kızlar herkes kac tane okudugunu ve toplam kac okuyacagını yazabılırmı sayılar karısmıs ıyıce

OKUNAN:

OKUNACAKLAR:
ŞEKER PEMBE - - 204
ANOTOMİ - ŞİFA -?
ESES07 -ESRA -?
RED_WİTCH - -?
SNDZ - - ?

404 tane okundu tatlim

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

250 okudum 154 kaldı 🌹

RABB kabul eylesin canim benim simdi yazma istersen sayi karisiyor boyle tam bittiginde direl sayini uazip bitirdigini haber edersin kuzum.Bende oturdim basliyprum aksama benimkide biter INSALLAH annemede kendi sayimdan biraz verdim hepinizin ismini soyledim dua etsin annemin duasi hemenceciik kabul oluyor INSALLAH hayirli saglikli bebislerimiz olsun.

Kizlar benim 202adet vardi okundu.RABBim hepimize saglikli hayirli bebisler versin ALLAHim hepimizin dualarini adimiza hayir eylesin.Hic birinizi unutmadim duamda INSALLAH en tez zamanda eviniz senlensin:) :) :)

Allah kabul etsin kizlar bi sorum var ecrin isminin anlamini tam bilen varmi heryerde baska yaziyo

kızlar nasılsınız bnm batım dundu olmadım bugunde bısey yok agrı sızı vs ama hamılelık belırtısıde yok tabı.. ve umudum da yok test yapıp negatıfı gormek ıstemıyorum..:KK43::KK43:

kızlar nasılsınız bnm batım dundu olmadım bugunde bısey yok agrı sızı vs ama hamılelık belırtısıde yok tabı.. ve umudum da yok test yapıp negatıfı gormek ıstemıyorum..:KK43::KK43:

Insan ister istemez dayanamiyor dimi:) :) bir iki gun daha bekle kuzum INSALLAH bebis vardirrrr:) :) :)

X