Selati-Tefriciye bebek icin

Bende onu tam bilmiyorum canim diger topikte kullanan vardi bi sorayim ogrenince yazarim sanada

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

Çok üzüldüm.ama umut asla bitmez.doğru zaman demekki bu değilmiş.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayirlisi olsun bitanem zaten hissetmistim hislerim.beni kolay kolay yaniltmiyor

Canim benim uzulme sakin demekki henuz zamani gelmemis Rabbimin bu bildigi varki bekletiyor bizi.bekleriz sabrederiz napalim yine okuruz duamizi yine isteriz Rabbimden elbet vardir bizim için de hayirli bi zaman..ben bu ay corek otu tarcin bal a baslicam gel birlikte baslayalim denedin mi sen daha once hic

Bebegim zaten hissetmistim negatif diye isyan etmedim etmiyorum kuzum o karisimi bir hafta gibi yedim biraktim sonra

2. Yada 3. Günü olabilirde ben miktarları bulamadım heryerde farklı ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tatlim bal tarcin corek otu kuru fotosunu cektim en ust kisimda yaziyor :)

Eklentiler

• $1402500997150.jpg
    $1402500997150.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 53

Canim bu kure diklat esin fazla kullanildiginda olan kistleri fazla sisiriyormus iyice netten ni arastir kuzum ben cok arastirmistim kullanmaua basladigimda orsan boyle bisey hatirliyorum

100 tane daha okudumm. kardelennnnnn ismini yazmamışsın eğer yazdığımı görüyosan ve okumak istiyosan burdan yz benim geriye kalan 104 tanemi sana vereyim canım

0.7 negatif ....

Cok uzuldm canm ama allahtan umit kesilmez dua edelim bol bol

Bende bu ay baslicam ins. yalniz dun biraz pembe kan geldi birazda kahverengi leke baska bisey yok tam olarak basladigi zamanin 2. Gunu mu baslicam acaba kure sen biliyo musun canim

Canm ben buay adetn 2. Gunu basladm gecen ayda yaptm yumurtam tam zamaninda catladi ama benm kv geldigi icin degerlendirememistk bu ay da basladm bugün 11. Gunu ve doktora gttim 16 mm yumurtam varms doktor 4 gune büyür catlar dedi kesinlkle tavsie ederm iki aydir duzenli yumurtam gelisiyor adetin 2. Gunu sabah akşam ac Karina 10 veya 12 gün duzenli ye inşallah rabbim hayirlisiyla nasib eder bebklerimizi kimse umidini kesmesn bir lokmayi nasil rabbim nasib ediyorsa evlatlarimizida tez zamanda nasib etsn bizede insallah

Canim bu kure diklat esin fazla kullanildiginda olan kistleri fazla sisiriyormus iyice netten ni arastir kuzum ben cok arastirmistim kullanmaua basladigimda orsan boyle bisey hatirliyorum

Fatımacım isimleri hep güncellesen keşke orta sayfalara bakmak zorunda kalıyorum okuduktan sonra. Sana zahmet olacak ama :KK16:

Harikadın çok mersi :) ben soğanı bitirdim adet olursam buna başlıyorum hemen ...

Canm ben buay adetn 2. Gunu basladm gecen ayda yaptm yumurtam tam zamaninda catladi ama benm kv geldigi icin degerlendirememistk bu ay da basladm bugün 11. Gunu ve doktora gttim 16 mm yumurtam varms doktor 4 gune büyür catlar dedi kesinlkle tavsie ederm iki aydir duzenli yumurtam gelisiyor adetin 2. Gunu sabah akşam ac Karina 10 veya 12 gün duzenli ye inşallah rabbim hayirlisiyla nasib eder bebklerimizi kimse umidini kesmesn bir lokmayi nasil rabbim nasib ediyorsa evlatlarimizida tez zamanda nasib etsn bizede insallah

Amin canim benim insallah nasib olur bizede.bende baslicam yarin yada diger gun adetim tam olmadi cunku dun biraz olup kesildi

Harikadın çok mersi :) ben soğanı bitirdim adet olursam buna başlıyorum hemen ...

Insallah olmazsin da gerek kslmaz tatlim insallah bebison seninledir bu ay

Hayirlisi canimm

Fatımacım isimleri hep güncellesen keşke orta sayfalara bakmak zorunda kalıyorum okuduktan sonra. Sana zahmet olacak ama :KK16:

Canim benim guncellerim az sonra .Bende yogun olunca kacirmayalim diye demistim isimleri bir lagida yazalim evde hepimiz diye okudukca zaman kaybi olmasin diye.birazdan pcden girip guncelleyeyim.negatifin etkisini atayim biraz ustumden suan balkonda kendi kendime oturdum eaim gelecek sofrayi bile hazirlamadim elim kolum kalkmiyor

Canim benim guncellerim az sonra .Bende yogun olunca kacirmayalim diye demistim isimleri bir lagida yazalim evde hepimiz diye okudukca zaman kaybi olmasin diye.birazdan pcden girip guncelleyeyim.negatifin etkisini atayim biraz ustumden suan balkonda kendi kendime oturdum eaim gelecek sofrayi bile hazirlamadim elim kolum kalkmiyor

Üzülme cnm bnm insan kötü oluyo tabi inşallah en kisa zamanda salih evlatlara sahip olalim

Yaşamak sevgilim seninle güzel... ♥♥♥

Yok öyle değil.ben 177 okuyacaktim.10 tane okudum sonra vaktim adet olmusum.o sirada sudecet arkadasimiz benim okuyamadigim 167 aldi yani ikimiz toplamda 177 oldu

Yok öyle değil.ben 177 okuyacaktim.10 tane okudum sonra vaktim adet olmusum.o sirada sudecet arkadasimiz benim okuyamadigim 167 aldi yani ikimiz toplamda 177 oldu

Tmm cnm

Kizlar toplam okunan dualar:
Eski9→404
Bebissiz gobus→227
Mina87→404
polisesi→304
Nargazeli → 300
Eses07 → 100
Denizhaziran→ 10
Sudecet→ 167
Dior→ 100
TOPLAM == 2016 tane okunmus canlar...

Okuyacak olanlar:
Fatima_fth→202
Polisesi →100
Pamukprenses→ 404
Nargazeli → 104
Anatomi → 404
Sekerpembe → 404
Eses07 → 304
Berirem → 202
sndz → 200
TOPLAM== 2324 tane daha okunacak. .. ve 4340 yapiyo geriyede 104 tane kaliyo haberiniz olsun kizlar..

X