Selati-Tefriciye bebek icin

Canim çok üzüldüm.Dr.dun bana yumurtanın catlamamis kistin var bu ay doğum kontrol hapo kullan dedi.kistin geçsin yine klomen veririz dedi.ben istemiyorum dedim.rahmim 1ay önce tertemizdi.sayesinde kostüm oldu:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim çok üzüldüm.Dr.dun bana yumurtanın catlamamis kistin var bu ay doğum kontrol hapo kullan dedi.kistin geçsin yine klomen veririz dedi.ben istemiyorum dedim.rahmim 1ay önce tertemizdi.sayesinde kostüm oldu:KK43:

Canim zaten o yumurtalar sisiyor kist oluyor kiminde agrisiz kiminde hafif agrilarla kimindede benim gibi agir derecede ohss oluyor.sen iyo atlatmissin 1ay kullanacaksin gidecekler kullanmamazlik yapma canim kist olur kalir suanda kist degil yumurta sadece cok buyumus durumda.benimkiler 3-4mm lik yumurtalar 13cm olmus ben oldum oldum dirildim boyle birsey gormemistim .Bir daha boyle tedavi dusunmuyorum hala hastanedeyim.1aya kadar eriyecek tedaviyle dedi doktorum ama sonrasinda ilk isim bitkisel yollarla polikistiklerimi temizlemek sonra yine vitkisel kurlerle yumurta catlatmak.Zaten polikistik derdim varken 13cm ne demek bir tanede degil bir kac tane hepsi birbirine baski yapiyor nasil atlattim o agrilari kendimde inanamiyprum.Gozumun onunde kac kadin dogum yapti geldi oturdu bense basbas bagiriyordum agrilardan dogum sancisi yalan bunun yaninda aslaaa aslaa bir dahami keainlikle yaptirmam.kollarim serumlardan delik desik .

Kizlarr benim 200 tamam sagolsun bi arkadasimiz okudu 102 tanede baskasi okuycak mum.mizim cok hasta hastaneye gidiyoruz suan yine 102 taneyide insallah ben.okuycam

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Kizlarr benim 200 tamam sagolsun bi arkadasimiz okudu 102 tanede baskasi okuycak mum.mizim cok hasta hastaneye gidiyoruz suan yine 102 taneyide insallah ben.okuycam

Canım sana mesaj atmaya çalıştım ama mesaj.kutun dolmus gitmiyor cok cok gecmis olsun kizin icin Allah sifa versin..103 tane okudum senin adina Allah kabul etsin kendine cok iyi bak kizina tekrar gecmis umarim.bir an once iyileşir kuzun

Iyi geceler bacilar diger topikde hamis olduğumu solemistim ama nasip olmadi kimyasal gebelikmis rabbim hakkimizda herseyin hayirlisini versin

Kizlar 101 kaldi ama aksilikler ustuste gozlerim.iltihaplandiii suan bile zor yaziyorum.goremiyorum bile

Kizlar merhaba nasilsiniz?Duamizfa eksik kalmismi?seker pembe okuyamamis herhalde ben bitti zannediyordum :KK43:

Günaydın arkadaşlar güncellemeyi geciktirdiğim için kusura bakmayın öncelikle.Şimdi okunmuş okunulacakları yazıyorum sizden ricam hepimiz evimizde bir kağıda yazalım isimleri.Kızlar sayıları tamamen karıştırmışsınız normalde herkes 404 almıştı yeni arkadaşlarımız gelince paylaştık .Ama siz her okuduğunuzda tam bitirmeden adet yazıyorsunuz ve karışıyor herşey .Aldığımız sayı bittiğinde sadece yazalım .Sizden ricam herkes okuması gereken sayıyı (bitirenlerde okundu olarak ) yaza bilirmisiniz lütfen canlarım .

OKUNAN:

BEBİŞSİZGÖBÜŞ - NESLİN - 227 OKUNDU
POLİSEŞİ - KADRİYE - 304 OKUNDU
ESKİ9 - AYŞE - 404 OKUNDU
MİNA87 - GÖNÜL - 404 OKUNDU
NARGAZELİ - ÇİĞDEM - 300OKUNDU
DENİZHAZİRAN - GÜLNÜR - 10 OKUNDU
BİRERİM - RABİA - 202 OKUNDU
SUDECET - ŞENAY - 177 OKUNDU
DİOR34 - DİDEM - 100 OKUNDU
BERRAKBAY - BÜŞRA - 215 OKUNDU
TOPLAM OKUNAN : 2.343 adet.

OKUNACAKLAR:
FATİMA_FTH - FATİMA - 202
PAMUKPRENSES187 - AYÇA - 304
ŞEKER PEMBE - - 204
ANOTOMİ - ŞİFA -?
ESES07 -ESRA -?
RED_WİTCH - -?
SNDZ - - ?

ARKADAŞLAR 4444-2343(OKUNMUŞLAR) =2101(OKUNACAKLAR)

LÜTFEN HERKES NOT ALSIN İSİMLERİ CANLARIM BEN BAŞLAMADAN ÖNCE BU HAFTADAN ÇOK YOĞUN OLACAĞIMI SÖYLEMİŞTİM PCDEN GİRİP SÜREKLİ GÜNCELLEME YAPAMIYORUM SİZLERİ YORMAK İSTEMEM :) :) :)
arkadaşlar ne oldu böyle yarım kaldı nasıl yapacagız .... .....

Canlarım merhaba tekrar uzunca bir suredir yazamiyordum ben tekrar alabilirim ne kadar isterseniz.bana sayıyı yazmanız yeterli.

arkadaşlar ne oldu böyle yarım kaldı nasıl yapacagız .... .....

Evet bende onu merak ettik dun sordum canim bitiremeyenler lutfen bu kadar kisinin emegi var yarim kalmasin kim bitiremediyse ikumak istemiyorsa yazsin en azindan biz kizlarla paylasalim krndi aramizda

Kizlar gozlerim.feci.durumda namazimi.dahi,kilamiyorum iltihaplandi 101 tane benim.kaldi okuyabilen okusun gercekten kotuyum yeni.yeni.toparliyorum cnk

Sagolun kizlar bu yaz bize hep sikintiyla geldi...sukurler olsun halimize cumartesi gunu teyzemiz oldu

Sagolun kizlar bu yaz bize hep sikintiyla geldi...sukurler olsun halimize cumartesi gunu teyzemiz oldu

Allah sabir versin.sana da geçmiş olsun

X