Seksii ve Zarif bir bayan olmanın incelikleri

• Konu Sahibi AswangCullen
dudaklar ii gogus ii boy desen ii vucut spor yaptıgım için ii saçlarım uzun burnum kucuk ama hafiften kemeri war çirkin deilim ama yinede bi eksiklik war ?????

saçlarımı boyattım artık sarışın deilim :) seksüülüümmüü gitti dicem ama böle daa cekici oldu sanki :))

bir kere bu anlatılanlar seksi olmak için geçerli olabilir ama zarif olmak için değil. çünkü açıklamalarda yazılan herşey çiftleşmeye yönelik kaydirigubbakcemile3

doğru olabilir ama dudak oluşumu saçma geldi bana. dudakları dışarda tek dişi memeli kadın da erkeklerin dudakları nerelerine benziyor peki kaydirigubbakcemile3

Marilyn Monroe gerçekten de 44 bedenmiymiş yavvv.Eğer doğruysa vayyy beeeeaklinialirimsmile

boyum 1.60 olduğu için uzun bacak yok haliyle ama göğüslerimin maşallahı var opuyorumnanaktan

DUdaklarım pek dolgun degil,gögüslerim küçük e boy 1.60 ama vucuduma göre bacak boyum uzundur şükür..Kumralım .uyan herhalde küçük burnumm.50 kg.ehh idare ederim canımm...Ama yuvarlak kalça konusunda iiyiyimdir.:)Kocama yeteyimde başka bişi istemem..

vallahi süper paylaşımın için çok teşekkürler peki periyodumuzun 14 ve 18 inci günleri arasında, yumurtlama döneminde, daha yüksek topuklu ayakkabılar ve daha çarpıcı kıyafetler giyeriz demişsin bunun sebebi nedir peki...bende bu notla kendimde bişi yakaladım sayende bazen çok rahat kıyafetler bazende böleee göze çarpmak istiyorum ve dediğin tarzda giyinmiş buluyorum kendimi demek ki bilimsel açıklaması varmış yaa.s.

Bence burda anlatılan seksi kadın değil güzel kadın profili. Seksilik bambaşka bişidir güzellikle elde edilmez doğuştan gelmez. Zerafet ve seksapalitenin bacakla saçla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Ben kısa bacaklı veya kısa saçlı veyahut ince dudaklı çok çekici bayanlar da gördüm ortalığı sallayan bir de burdaki tüm özelliklere sahip olup yani normal standartlarda güzel olabilecek bayanlarda var daha parmağını bile kıpırdatamayan.

Bende burada yazılanlardan nerdeyse hepsi var .en çok iltifat alan yerim dudaklarımdır . Saçlarım uzun . Bacak boyuna gelince de , boyum kısa sayılır . 162 .ama bacak boyum 95 cm . göğüslerim de iyidir. Burnum da küçük sayılır . Ama en çok şikayetçi olduğum yanım , seksi olamamamdır . Bazen düşünüyorum acaba güzel yanlarımızı ortaya çıakramıyor muyuz diye ..

paylaşım için teşekkürler:))) boyum 163cm ama çook dikkat çekiyorum bunu kibirle söylemiyorum sadece girdiğim ortamda bakışlardan bunu anlıyorum ve 2 yıl olacak nerdeyse ewleneli daha da ewlenme teklifi alıyorum..

bu arada eşim eğer biraz daha uzun olsaydın seni hayatta dışarı bırakmazdım diyor..:))

valla iyi hoş güzel de bunlar Allah vergisi vermediyse geçmiş olsun o zaman valla bazıları var bazıları yok bunlardan ama seksi denebilir benim için sanırım, tamamen giyim tarzı ve yürüyüşle alakalı bu, kolayca dikkat çekerim girdiğim ortamlarda, kendine baktırmasını biliceksin yoksa bunlar hiç bi işe yaramaz...

Bunlara sahip olmak önemli değil, önemli olan sahip olmadığınız halde karşınızdaki kişiye kendinizi dünyanın en muhteşem kadını olduğunuz imajını vermek, bunun yoluda kendinizi inandırmaktan geçiyor, burnunuz kemerli bacaklarınız çarpık olabilir ama eğer kendinizi seviyorsanız diğer insanlarda sizi sever, kendinizi seksi bulmaya başladığınız an etrafa ben seksiyim enerjisi yaymaya başlarsınız...Özgüven şart...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…