Seks bağımlısı mıyım?

seks bagımlılıgın hakkında bısey dıyemem ama 3 kez kurtaj olmussun o cocukların hakkına gırme ınsan gıbı korun .

inan ki trolluk yapayım eğleneyim tarzda hiç düşünmedim hiçbir yorumumda.dediğin gibi her çeşit insanla bir derdim olduğu doğru.çok mu kompleskliyim, kıskancım anlamadım ki.evet toplum normlarına ters düşen düşüncelerim var ama elimde değil.kim istemez ki herkes gibi olup kabul görmeyi.kaç defa herkes gibi düşüneyim insanlar bana saygı duysun diye zorla düşüncelerimi değiştirmeye çalıştım bir bilsen.bir gün herkes gibi yazdım 2 gün herkes gibi yazdım sonra yine özüme döndüm.insan zorla düşünce yapısını değiştiremiyor ki.noye tuhafım onu da bilmiyorum.bir yerlerde bir sıkıntı var ama çözemiyorum.

Buradaki çoğu kadın seviyordur ile
Buradaki çoğu kadın gibi seviyorum arasındaki fark ne ki. Cümlenin gidişatına göre yazmış kadın.

Erkek olmadığı teyit edilmiş

Buradaki çoğu kadın gibi seviyorum arasındaki fark ne ki. Cümlenin gidişatına göre yazmış kadın.

nasıl teyt edilmiş anlamadım

ama türkçe öğretmenlerinin iyelik eki cümlelerine dair, guvenle ve emın sekılde bır yorum yaptım

ha yanlıs bır turkce kullanımı vardır ve bayandır kendısı, olabılır olmaz degıl

kendine kadın aitliği vermiyor, iyelik ekleri ve aitlik kelimeleri ile. özeti bu aslında, dilbilgisi kullanımı açısından.

ha hepimiz dilbigisine göre yazmıyoruz elbette ama içsel olarak bu şekilde akışında ilerliyor bizlerin , normalde.

Akrep burcu falan mısınız acaba? Hani akrep burçları da cinselliğe düşkün olurlar ya o yüzden soruyorum akrep burcu tanıdığım kişiler bile bu kadar seks bağımlısı değil ama neyse
Sanmam ben Akrep burcuyum sadakate de bir o kadar önem verir bu burç. Önüne gelenle asla takılmaz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…