Seks bağımlısı mıyım?

Senin ilk hesabındaki konularını cok iyi hatırlıyorum ben. Ailenle kaynaklı fazla travmaların var sebebini buna baglıyorum.
Travmalarının getirdigi seni nemfomaniye itmis belli ki. Eh saglıgın icin bi tıbbı destek seni bekler artık ferhans.

Bence kendiside tek eşli olamaz. Evlensede tek esli devam edemez
Haz aldığım dediği şey üst üste spermler.
Evet hiçbir erkek sex dışında hayatına dahil etmez, karım olsun çocuklarım olsun bu kadından demez yani. Bahsettiği ilgi değil bu ülkede damacanaya hallenen adamlar var, bide kız bedava veriyor adam geneleve gitse para ödeyecek. 5dk zevk için kapısına gelen adamların hayatında sex dışında var olamayacak.

alakasiz bir sey arastirirken sunu gördüm, aklina actigim konu geldi:)
tam seni anlatiyor bence bu terimle yap arastirmani, sonra ona uygun bir doktor bul terapi için

işin garip tarafı millet 30 yıllık kocasıyla seks yapıp cinsel hastalık kapıyor.ben günde 3,4 kişi deviririm. Tertemizim.korunan yok.
e duzenli smear veriyor musun? hayatında bir kez hpv testi yaptirdin mi?
sonucta cogu kisinin hic bellirtisi olmuyor, oylesine gidip doktor yonlendirmesiyle öğreniyorlar hastalıklarını, şok oluyorlar. bkz kk
ben günde 3,4 kişi deviririm. .
sonra da yalnizim konularinda "bulanlar buluyor biz niye bulamiyoruz" diye agliyorsun
Gün içinde sırayla.biri gidip diğeri geliyor
bari meslege dok de para kazan
Hastanede de yaptığım oluyor ama genelde evde.
Aynen.ya çalışan ya başhekim yardımcısı.
bu kadar adam o küçük sehirde seni biliyor, buluyor. hala diyorsun ki "adim cikmadi,kimsenin haberi yok"
emin ol cikmamistir.
Nevresim dayanmaz değiştirmekten bel fıtığı olursun yakında bi hamile kalıyormuşsun bul bakalım bulabilirsen kimden
Hamile kalmak istiyor ama kalamıyor, Ferhans'ın derin yaralarından biri de o. 🥹
kaliyor zaten ama aldırıyor. daha birkac ay once bahsetmisti son kürtajindan. yine de üzülüyor hamile kalamiyorum diye. degisik bir kafa. istiyor ki her ay kalsin kurtaj yaptirsin
Sevgilim değil ama bana saygı, sevgi duyan insanlar.ten uyumu var, iyi anlaşıyoruz.beni sevdiklerini de hissediyorum.seksin de dahil olduğu güzel bir arkadaşlık gibi.saat yönetimine gelince bazen sorun oluyor gerçekten.aynı saatlerde aynı günlerde mesaj atanlar oluyor.ya başan erteliyorum ya da bir öncekini kısa kesmeye çalışıyorum.utanmıyor da değilim aslında da işte.hayat tarzımı değiştiremiyorum da.
sevgi ve sayginin ne oldugunu bildiğine emin degilim. insallah bir gun gercekten sana saygi duyan ve seven biriyle karsilasirsin. o zaman sevgi sandigin şeyin bedava eskortluk hizmetini kacirmamak icin yapilan sirinlikler olduğunu anlarsın

X