Seks bağımlısı mıyım?

Belki taşlayan olur veya linçleyen ama bacım acillen tövbe et beliki büyük bir boşluktasin bir uğraşın yok Allah'a sığın en güzel muhtaclık allaha olandır

Ya erkeksin ya gay. Gerçi erkek olsan bu kadar kadın bulamazsın diye düşünüyorum. O zaman geriye tek seçenek kaldı.

Yok Filiz üyenin kadın olduğu bilgisi kesin yönetim onayladı yani daha öncesinde
anladım arkadaşım

valla şok oldum çünkü bagımlılık olsa da bu kadar pişkinlik garip geldi

bagımlı erkek tanıdım ama erkekler bıle bu kadar rahat degıldı, bır sorun ve hastalık olarak goruyordu. kac tane kurtaj bıle olmus konu sahibi, ama o kadar rahat ki durumundan.

Her konu açanı da, her konuya yorum yazanı da ciddiye almamak gerek demek ki… Eşimle çocuk konuma gelip fütursuzca yorum yazan bu hanımın içindeki sevgisizliği seksle doldurmaya çalışıp, başkalarına saldırarak kendini tatmin etmeye çalıştığını görmek bana bir kez daha sevgisizliğin ne acı olduğunu gösterdi… Tez zamanda acil şifalar dilerim size…

Evli misiniz? Esiniz varsa zaten sorun yok memleketle gidiyorum demişsiniz onun için sordum.

Partneriniz var ama evli değilseniz ondan mı memleket sizi sıktı acaba

Valla ne güzel dert bende doğum yaptım gebelikte hiç birlikte olmadık yasaktı şimdi çocuk 2.5 aylık oldu gerginlikten olecegim hiç istemiyorum Allah affetsin ya ben neden böyle değilim ne güzel bak kadin çılgın gibi cinsellik istiyor bende tik yok

Partner degil partnerler. Gunde 4 5 tane deviriyormus

Belki taşlayan olur veya linçleyen ama bacım acillen tövbe et beliki büyük bir boşluktasin bir uğraşın yok Allah'a sığın en güzel muhtaclık allaha olandır
Bende şunu sormak istiyorum arkadaşım bir işin var mı çalışıyor musun? Çalısınca çok yorulduğumuz için enerjiyi atıyoruz zaten. Ya da spor yapın o da bir seçenek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…