Seks bağımlısı mıyım?

Kadın olduğunu teyit edebilirler ama yaşadıklarının doğruluğunu kim bilebilir? Kimse.
Uyduruyo mu diyosun? Yok ya bence uydurmuyo, yani pek çok mesajında var o sıkıntılı düşünce biçimi, kadınla, tecavüzle, kadına verilen değeri sevgiyi sekse endekslemiş durumda, çok küçük yaşta sevdiği birinden tacize falan uğradığını düşündüm ben hep Ferhanın. Bu kadar bağdaştırmasının anlamı yok çünkü bazı şeyleri kafada

Uyduruyo mu diyosun? Yok ya bence uydurmuyo, yani pek çok mesajında var o sıkıntılı düşünce biçimi, kadınla, tecavüzle, kadına verilen değeri sevgiyi sekse endekslemiş durumda, çok küçük yaşta sevdiği birinden tacize falan uğradığını düşündüm ben hep Ferhanın. Bu kadar bağdaştırmasının anlamı yok çünkü bazı şeyleri kafada
Aile sevgisizliğide var bence,taciz durumuda olabilir yoksa bir kadın bu kadar günde 3-4 adamla yatmaz.
Birşeylerin intikamını alıyor bence.

Kaç defa ansızın telefon edip kontrol ettiler beni.

Kesinlikle yazdığın yorumlardan çıkan durum malasef bu.
Kadin olabilirsin ama lütfen trolluk yapmıyorum deme.
Yazdığın hemen hemen her yorum çelişkili.
Belkide sorunlari olan bir kadinsin ama bunu kabullenmiyorsun.
Evli, mutlu, hamile, çocuklu, kilolu...
Her kadina kulp takıyorsun. Arada bu doyumsuz sex yorumlarin oluyor ve içeriği hep ayni. Bol sex ve çok sayılı partner.
Yardim istiyorsan yeri burasi değil. Derdim var topiği hiç değil çünkü hoşuna gidiyor. Amacin ne?

Peki ilerisi için hayatınızda ne düşünüyorsunuz? Evlenseniz yapamazsınız keza yaşadığınız çevrede sizinle evlilik düşünecek bir erkek de yoktur tahminimce. Her ilişkinizde tatmin oluyor musunuz? Yani bu hayat tarzıyla nereye gider bilmiyorum ama hayatınızda size gerçekten değer veren bir erkek olsaydı diğerleriyle aradaki farkı anlardınız. Objeden öteye gidemezsiniz bu hayat tarzınızla. Tedavi olun.

Düşünceleri sıkıntılı kesinlikle ama kendiyle ilgili yazdıklarında çok çelişki var. Başka konularda erkeksizlikten dert yanarken burada randevu defteriyle sevisen birine dönüşmüş. Hastanede başhekim yardımcısı, hasta ayırt etmeksizin sevisiyor ama ortada dönen bir dedikodu yok. Evine sürekli erkekler geliyor komşular laf etmiyor. Hiç sorunsuz yaşıyor tüm bunları. Van da yaşıyor hemde. Hiç cinsel hastalık, sıkıntı yaşamıyor bu korunmasız "devirmelere" üstelik. Sadece bu konu üzerinden yazdım başka konularda da birbirini tutmayan şeyler vardı.
Tacize uğramış biri tecavüze iç geçirir mi mesela? Neyi ne kadar yaşıyor ya da hiç yaşayamadığindan mi bu kadar diline vuruyor onu bilmemiz mümkün değil.

Düşünceleri sıkıntılı kesinlikle ama kendiyle ilgili yazdıklarında çok çelişki var. Başka konularda erkeksizlikten dert yanarken burada randevu defteriyle sevisen birine dönüşmüş. Hastanede başhekim yardımcısı, hasta ayırt etmeksizin sevisiyor ama ortada dönen bir dedikodu yok. Evine sürekli erkekler geliyor komşulardan laf etmiyor. Hiç sorunsuz yaşıyor tüm bunları. Van da yaşıyor hemde. Hiç cinsel hastalıklı, rahatsızlık yaşamıyor bu "devirmelere" üstelik. Sadece bu konu üzerinden yazdım başka konularda da birbirini tutmayan şeyler vardı.
Tacize uğramış biri tecavüze iç geçirir mi mesela? Neyi ne kadar yaşıyor yada hiç yaşayamadığindan mi bu kadar diline vuruyor onu bilmemiz mümkün değil.
Doğru söylüyorsun 🤔

Akrep burcu falan mısınız acaba? Hani akrep burçları da cinselliğe düşkün olurlar ya o yüzden soruyorum 🙄 akrep burcu tanıdığım kişiler bile bu kadar seks bağımlısı değil ama neyse
Akrep koç yay boğa en çok diye biliyorum ilk 3ünün benim sıralamam olması dısında sorun yok 🥲

Siteye üye olur olmaz cinsellik ile ilgili konu açan üyelere hoşgeldin Mahmut abi/dayı yazan üyeler nerde? :KK53:
Eski bir üye olduğu için mi inandırıcı bulunuyor? 🤔
Bazen görüyorum yorumlarını mantıklı geliyor,şaşırıyorum.
Bazen de böyle kaptırıyorsun değişik değişik!
Bir kadına ait olduğuna inanmadığım yorumların var.
Erkeksin veya gerçekten testosteron hormonun yüksek ya da tamamen trollsun bizimle kafa buluyorsun.
Tutarlı ama hep kendinden bu mevzuda dert yanıyo.

Merhaba.benim bir sorunum var.seksi aşırı seviyorum.buradaki çoğu kadın seviyordur ama ben resmen 1 gün bile geçiremiyorum seks yapmadan.içimde çok rahatsız edici bir huzursuzluk hâli oluyor.resmen içim içimi yiyor, yerimde duramıyorum.tuhaf bir enerji oluyor.bazen memlekete gidiyorum 3 günden sonra uyutmamaya başlıyor o enerji.gece gece dört dönüyorum.durup dururken nefes alışverişim falan değişiyor.kendi kendime orgazm olmaya başlıyorum resmen.başka hiçbirşey düşünemez oluyorum.bir dönem biraz normale döner gibi oldum ama o zaman da resmen depresyondaydım.birazcık normale döneyim hemen bu hâle geri geliyorum.eee seviyorsan yap diyeceksiniz ama bir şeye bu kadar muhtaç olmak da sıkıntıya sokuyor insanı.resmen sevişemeyeceğim ortamlarda kalamıyorum.memlekete gidiyorum en fazla 4 gün kalabiliyorum.ne olacak halim bilmem.böyle olmak istemiyorum.acaba nasıl düzelir? Tecrübesi olan var mı?
valla burdakş cogu kadın oyle degıl

esı ve esının sacma sapan aılesı... varsa cocuk sorumlulugu derken... ıster calısan olsun ıster ev hanımı. sızın gıbı degılız yanı. oncelıkle bunu dıyeyım de.

sızınkı bır bagımlılık bence.. ya da alt temelde baska bır psıkolojık rahatsızlıgınız var ve bu sıze farklı acıdan yansıyor

Merhaba.benim bir sorunum var.seksi aşırı seviyorum.buradaki çoğu kadın seviyordur ama ben resmen 1 gün bile geçiremiyorum seks yapmadan.içimde çok rahatsız edici bir huzursuzluk hâli oluyor.resmen içim içimi yiyor, yerimde duramıyorum.tuhaf bir enerji oluyor.bazen memlekete gidiyorum 3 günden sonra uyutmamaya başlıyor o enerji.gece gece dört dönüyorum.durup dururken nefes alışverişim falan değişiyor.kendi kendime orgazm olmaya başlıyorum resmen.başka hiçbirşey düşünemez oluyorum.bir dönem biraz normale döner gibi oldum ama o zaman da resmen depresyondaydım.birazcık normale döneyim hemen bu hâle geri geliyorum.eee seviyorsan yap diyeceksiniz ama bir şeye bu kadar muhtaç olmak da sıkıntıya sokuyor insanı.resmen sevişemeyeceğim ortamlarda kalamıyorum.memlekete gidiyorum en fazla 4 gün kalabiliyorum.ne olacak halim bilmem.böyle olmak istemiyorum.acaba nasıl düzelir? Tecrübesi olan var mı?
burdaki çoğu kadın seviyor yorumu da bana erkek mesajı hissi verdi, cunku sunu yazabılırdı bu kullanıcı...
,
burdaki cogu kadın gıbı sevıyorum, cogu kadın gıbı ben de sevıyorumm... yanı kendı farklı cınsıyette gıbı bır ızlenım aldım

valla burdakş cogu kadın oyle degıl

esı ve esının sacma sapan aılesı... varsa cocuk sorumlulugu derken... ıster calısan olsun ıster ev hanımı. sızın gıbı degılız yanı. oncelıkle bunu dıyeyım de.

sızınkı bır bagımlılık bence.. ya da alt temelde baska bır psıkolojık rahatsızlıgınız var ve bu sıze farklı acıdan yansıyor
O da olabilir. Zamanında bana zorbalık yapmışlardı bu konularda.ben de hırs yaptım bir dönem.sırf ego tatmini olarak başladı sonra seksten başka birşey düşünemez oldum.etkisi geçti sanmıştım ama şimdi de fiziksel zevkler ağır basıyor sanki.

X