Seks bağımlısı mıyım?

Aysenimi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
9.587
9.991
30
Merhaba.benim bir sorunum var.seksi aşırı seviyorum.buradaki çoğu kadın seviyordur ama ben resmen 1 gün bile geçiremiyorum seks yapmadan.içimde çok rahatsız edici bir huzursuzluk hâli oluyor.resmen içim içimi yiyor, yerimde duramıyorum.tuhaf bir enerji oluyor.bazen memlekete gidiyorum 3 günden sonra uyutmamaya başlıyor o enerji.gece gece dört dönüyorum.durup dururken nefes alışverişim falan değişiyor.kendi kendime orgazm olmaya başlıyorum resmen.başka hiçbirşey düşünemez oluyorum.bir dönem biraz normale döner gibi oldum ama o zaman da resmen depresyondaydım.birazcık normale döneyim hemen bu hâle geri geliyorum.eee seviyorsan yap diyeceksiniz ama bir şeye bu kadar muhtaç olmak da sıkıntıya sokuyor insanı.resmen sevişemeyeceğim ortamlarda kalamıyorum.memlekete gidiyorum en fazla 4 gün kalabiliyorum.ne olacak halim bilmem.böyle olmak istemiyorum.acaba nasıl düzelir? Tecrübesi olan var mı?

Bir sıkıntı olduğu belliydi, senin de fark etmen güzel olmuş. Herhangi bir insanın hayatının merkezinin cinsellik olması bana hiçbir zaman normal gelmemişti zaten. Seks bağımlılığın olabilir, belki geçmişte istismar da edilmiş olabilirsin bilemeyiz. Uzman desteği gerekli.

Nerdeyse tüm site senin s*ks bağımlılığını biliyor Ferho sen daha şimdi mi fark etdin?

Hormonlarına bir baktır bir de psikolog ile görüş temelinde yatan şey neymiş belki de doğal halin bu kim bilir

"Belirli bir şey" olmadan yaşayamama hâli genel olarak sağlıklı bir ruh hâli değildir. Yaşamsal açıdan gerekli ihtiyaçları ayrı tutuyorum. Hayat kalitenizi ve kararlarınızı ciddi derecede etkiliyorsa uzman desteği almalısınız. Uyuşturucu gibi bir şey olmuş belli ki cinsellik sizin için. Takılıp gülüyoruz bazen ama ciddi bir şey bu ya.

Ekmeğe olan bagımlılığım vardı böyle..sonra yedikce tok tutacağına daha cok acıktırdıgını söyledi doktorum ve artık neyim? Ekmeksiz..
Doktora gidin bakalım değerleriniz bakılsın size nasıl bir tarife uygulanacak görmüs oluruz..

Psikiyatriye gidiyorsan bunun için ,eğer faydası olmuyorsa ,psikiyatri doktorunu değiştirebilirsin.Durumunun farkında olman da güzel.Bu kadar seks bağımlısı normal bir durum değil,imkanın varsa hem psikiyatri hem psikolog tedavisi almalısın.Cünkü bir şeyin fazlası gerçekten sağlıklı değil.

Aynen onun gibi.yaptıkça da daha çok yapasım geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…