Şekerli parfüm önerisi ?

Jimmy choo yu hiç denemedimm. En kısa zamanda bakacağımm özellikle girl of now u çok merak ediyorum çünkü ben badem kokusunu hypnoticde de çook beğeniyorum. Teşekkür ederim.

zadig voltaire for her şu an bileğimde. çok güzel sütlü vanilya kokusu. harika
zara oriental: karamelli tatlı bir koku. kışa çok uygun. kalıcılığıda bence diğer zara kokularından yüksek.
lancome tresor la nuit: la vie est belleyi ne kadar sevmiyorsam bunu bir o kadar seviyorum. kışın kazaklarıma sıkacağım günü iple çekiyorum :)
212 sexy: üniversitede kullandım. şimdi tekrar aklıma düştü. deli gibi alasım var. sırf şeker kokmayan baharatlı çok güzel bir koku.

Zadig voltaire yi uzun zamandır merak ediyorum. Bir youtuber çok övmüştü :). Oriental bende var, evet çok güzel çarpıcı bir koku. La vie est belle yi ben de pek sevmiyorum. Belki de fazla yaygın oluşundan. 212 sexy ise hep aklımda çokk merak ediyorummm. Çok teşekkürler

Paco rabbane olimpea bana sekerli geliyor ama oyle bayik bayram sekeri gibi degil baya karakterli kokuyor.. Deneyeniniz oldu mu bu parfumu hic?

Şu sıralar ben de bu kokuyu merak ediyorum aslında. Bir kere açık denemiştim fena değildi sanki ama çok hatırlamıyorum.
Ben orjinal denedim canim cook kalici kokusu var bluzumu dolaba astim kokusu sindi dolabima her onunden gecisimde kokusu geliyor acigi varsa eger acigini da deniyim ben sen nerde denedin acigini?

Ben orjinal denedim canim cook kalici kokusu var bluzumu dolaba astim kokusu sindi dolabima her onunden gecisimde kokusu geliyor acigi varsa eger acigini da deniyim ben sen nerde denedin acigini?
Dp de denemiştim canım tek fıs sadece, pek hatırlayamıyorum kokuyu. Biraz tarif eder misin tarz olarak nasıl? Şekerli mi çok? Orjinali çok ağır diyorlar, doğru mu?

Dp de denemiştim canım tek fıs sadece, pek hatırlayamıyorum kokuyu. Biraz tarif eder misin tarz olarak nasıl? Şekerli mi çok? Orjinali çok ağır diyorlar, doğru mu?
Valla cok agirkokulari bildigimden bu bana biraz fresh kaciyor canim bogmayan rahatsiz etmeyen bi sekerli vanilya kokusu ben cok begendim dp de varsa bi deneyeyim orjinali 750 tl asiri pahali gercekten su donemde orjinal parfum almak pek akil kârı degil gercekten. Uzun bi zaman wish, hypnose kullanan ben sira olympea ya gecis yapicam gibi gorunuyor okadar parfum cikti ki son zamanlarda hicbirinden bukadar etkilenmedim kokusu cook hos gercekten. Bana gore agir degil kimine gore agir gelebilir orjinalinin tek fisi bile gunlerce koktu dolabima sindi bluzumu yikamak istemiyorum kokusu gitmesin diye o derece :)) dp ye gidiyim ben ilk firsatta

Teşekkür ederim canım. Ben hypnose alıp kısa sürede sıkılmıştım, ağır fresh gibi ama bir yandan baygın tam olarak beğenememiştim. Ama arkadaşlarım çok beğeniyordu. Olympea da bu tarz bir kokuysa eğer güzel olsa bile bir süre sonra sıkılabilirim belki. Ben daha önce denediğimde sanki biraz maskülen bir koku gibi aklımda kalmış, sen bu konuda ne düşünüyorsun canım? Bir de sence Hypnose ile benziyor mu?

Evet ilk basta hafiften maskulen bir koku dogru ama zamanla koku kadinsi cok hos bi kokuya donusuyo hypnose vanilya cicek kokusu sekerli degil o cok daha kadinsi bi kokudur hypnose benim icin cok baskadir olympea daha fresh geldi bana hypnose evet bogabilir biraz agirdir :) olympea nin bogmayan bi tatliligi var biraz black opiuma benziyor esim bana mesela olympea icin hypnose dan cok daha iyi dedi cok begendi olympea nin kokusunu :)

Teşekkür ederim canım, az çok kafamda birşey oluştu ama en iyisi tekrar deneyeyim ben.
Bir de çok soru sordum kusura bakma ama merak ettiğim bir kokudan daha bahsettin. Black Opium nasıl peki, tarif edebilir misin biraz? Fırsatım olursa bunu da deneyebilirim belki.

Ne kusuru canim olurmu hic oyle sey burda birbirimize bilgi vermek bilgi almak yardimci olabilmek icin variz :) Black opiumda sekerli vanilyali bir koku kahve varmis icinde ama ben hic alamadim kahve kokusunu hatta son hali lavie est belleye benziyor bence ben black opiumu denerken bir bilegimede prada candy sikmistim boynerde esime hangisi diye sordugumda black opiumu begendi candy bogucu rahatsiz edici dedi halbuki bende candy nin o pudra kokusuna vurulmustum ama cokda kalici olmadi zaten hemen ucup gitti prada candy.. black opium cok kalici oldu sanki olympeayla birbirlerine cok az da olsa benziyorlar sadece black opiumda maskulenlik yok :) olympea gibi fresh gelmedi bana pek ama guzel kokudur kesinlikle

Sağol canım yorumların için. Ben aslında ikisini de denemek istiyorum, ama başka denemek istediklerim de var, tek seferde 3-4 taneden fazla koku denenmiyor ki. O yüzden seçenekleri azaltmaya çalışıyorum ama yine bunu başaramayacağım heralde . Neyse artık fırsat buldukça gideyim parfümeriye bari .

3-4 tane bile fazla canim bence kokular birbirine karisiyor sonra aklin karisiyor derken karar vermek daha cok zor oluyor bir donem deli gibi parfum denerdim bi sure sonra koku alamaz oldum cok uzun bi sure parfum kullandim sonra haftada 1 tane denemeye basladim o sekilde daha iyi anlayabiliyosun gercekten sen bence ilk etapta olympea ile black opium u dene 2 ser 2 ser denersen kafanda karismaz kokularda :)

Haklısın canım ama, kendime hakim olamayıp bir sürü parfüm deniyorum .

Bende oyleydim ay suna bakim ay bunada bakim diye hepsiini denerdim :) kendini sartlandir sadece bu ve bu parfume bakicam gibi baska turlu anyalamazsin ki :)
Dün akşam olympea, black opium ve alien denedim.

Olympea unisex bir koku gibi geldi bana sanki biraz erkek parfümü tanısı var, fark edilirligi ve kalıcılığı süper, ama benim tarzıma ve beğenime uymuyor, bu yüzden kullanabileceğim bir koku değil.

Black opium çok güzel çikolata vanilya hafiften kahve kokuyor. Aslinda begendim ama biraz sıradan buldum ben. Kalıcılık ve fark edilirlik olarak olympea dan daha düşük. Kullanabileceğim bir koku ama orjinalini almayı hak eden özellikli bir koku değil bence. Taklidinin güzel yapıldığı bir yerden açık olarak alabilirim belki.

Alien ise bence sadece karlı kışlı çok soğuk günlerde kullanilabilecek bir koku. Çok odunsu olduğundan mi bilmiyorum ama sanki bol baharatlı gibi çok sıcak bir koku, açılması da baya uzun sürdü. Diğer günlerde benim kullanabileceğim bir koku değil çünkü gerçekten diğer denediklerime göre daha ağır bir koku. Belki karlı kış günlerinde kullanmak için orjinal dekant alabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…