Şeftali Tonları Allık

ya beyaz tene yakışacak şeftali ama turuncu turuncu sırıtmayacak bi allık istiorumkafamçokkarıştı

kızlar bende geçtiğimiz günlerde köpük almak ıcın gittim kasada ödeme yapıyorum orda bulunan folormarın allıkları dikkatımı cektı. Bayadırda allık istıyordum ama pahalı dıye yanaşmıyordum pek..
pembe şeftalı tonunda simsiz bir allık ıstıyordum tamda bu benım ıstedıgım gibiydi fıyatıda uygundu 7 tl falan olması lazım aldım şeftalı tonunu cok güzel ya memnun kaldım resmınıde koyayım size..aklinialirimsmile
benım aldıgım p132 yazan şeftalı tonu ama kutuda 91 olarak falan gecıyordu yanılmıyorsam

Eklentiler

• $shop02.jpg
    $shop02.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 54
  • $flormaraa.jpg
    $flormaraa.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:
mac kullanan varmı kızlar:KK34:
bugün şeftali rengi denedim ismi marjinalmiş hoşuma gitti kullanan varsa yorum yazabilirmi yada şeftali tonu başka rengini bilen:KK66:

mac kullanan varmı kızlar:KK34:
bugün şeftali rengi denedim ismi marjinalmiş hoşuma gitti kullanan varsa yorum yazabilirmi yada şeftali tonu başka rengini bilen:KK66:

Ben mac kullanıyorum. Biri krem allık diğeri toz allık.

Krem allığım; something special cremeblend blush. Numarası yazmıyor ama.
Toz allığım; mac 'style' powder blush.

Her ikisininde kalıcılıkları mükemmel.

bende nars orgazm kullanyorum hafif ışıltılı bazen pembe bazen şeftali bir hal alıyor ışığa göre yani ama çok doğalsürdükçe sürüyorum:21:

flormar klasik allıklardan 84 ve 85 bir ton koyusu yaz için.

ayrıca terracota serisinden 46 no allık hafif bronzlaşmış tende çok güzel duruyor.

kızlar flormarın allıklarını hıc denememıstım ama bloglarda bır efsaneye dondugunu gorunce hemen aldım.pretty compact serısı ıkılı allıklar.115 numarasının seftalısı bı harıka kesınlıkle denemenızı onerırım.ustelık sımlı degıl surunce saglıklı gosteren bır ısıltı katıyor.116 numarasınında pembesı cok soft cok tatlı bı pembe.sıddetle tavsıye ederım ustelık 8 lıra cıvarı bı fıyatı var

Ben golden rose un bronzing terra powder 105 numarasını kullanıyorum. Pudra normalde ama bunu herkes allık olarak kullanıyor zaten bu rengi pudra olarak kullanabilicek bi insan rengi yoktur yer yüzünde :KK9: tam bi şeftali tonu. Pudra yapılı olduğu içinde çok uzun süre dayanıyo anında uçmuyo hafif simli çok güzel. Fİyatıda çok uygun. Sivilce tedavisine başlamadan önce kendisiyle büyük bi aşk yaşıyodum 2 büyük kutu bitirdim vazgeçilmezim :KK16:

X