Makyaj Ürünleri SecretWords'un Makyajı :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

SecretWords

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
171
8
Merhabalar..!delikafadulden

Diğer konum kapandı,çünkü konu dışına çok çıkıldı... Rica ediyorum bu konu da birden farklı bir atmosfere bürünmesin... Sadece makyajıma yorum yaparsanız sevinirim...kaydirigubbakcemile2[/B]

Son düzenleme:
canım güzeller ama ben ilkindeki pembeyi gereksiz buldum pembeyi kullanmasan daha güzel olurdu bence ikinci ise gayet güzel emeğine sağlık
bunuda belirteyim yaptığın makyaj bayağı ağır bi makyaj yaşın itibari ile biir düğünde falan Bu şekil yaparsan hoş durur gündelik hayatta abes durabilir yaşın açısından günlük yaptığın zaman farı kahve veya açık pembe tonları kullansan azcık rimel ve azcık parlatıcı çok cici olursun

canim benim guzel olmus =) nacizane tavsiyem, ikinci renk farini kuyruktan gozkapagi ustune dogru, tamamini kaplamadan surmen, sanki kenara dogru artiyormus gibi. gokkusagi gibi tam ust uste kapanacak sekilde degil de, kenarlara dogru ekle renkleri, kas altina da aydinlik bir renk surerek tamamla canim, koyu renk fari burnuna yakin taraftan kas altina kadar getirmemeye calis... karisik oldu anlasildi mi bilmiyorum =)

cok hos olmus tatlımm yasından beklenmedık makyaj yapıyon aferın sana emınım zaman gectıkce profesyonellesırsın sen

canım güzeller ama ben ilkindeki pembeyi gereksiz buldum pembeyi kullanmasan daha güzel olurdu bence ikinci ise gayet güzel emeğine sağlık
bunuda belirteyim yaptığın makyaj bayağı ağır bi makyaj yaşın itibari ile biir düğünde falan Bu şekil yaparsan hoş durur gündelik hayatta abes durabilir yaşın açısından günlük yaptığın zaman farı kahve veya açık pembe tonları kullansan azcık rimel ve azcık parlatıcı çok cici olursun

Çok teşekkür ederim ablacım önerin için... Fakat ben yaptıktan sonra hemen siliyorum,hani özel günler için bir nevi hazırlık yapıyorum...gamyoncuiremsu

chocolatestar .!.:
canim benim guzel olmus =) nacizane tavsiyem, ikinci renk farini kuyruktan gozkapagi ustune dogru, tamamini kaplamadan surmen, sanki kenara dogru artiyormus gibi. gokkusagi gibi tam ust uste kapanacak sekilde degil de, kenarlara dogru ekle renkleri, kas altina da aydinlik bir renk surerek tamamla canim, koyu renk fari burnuna yakin taraftan kas altina kadar getirmemeye calis... karisik oldu anlasildi mi bilmiyorum =)

Anlayamadım ablacım... fisfisfis

myflowers .!.:
cok hos olmus tatlımm yasından beklenmedık makyaj yapıyon aferın sana emınım zaman gectıkce profesyonellesırsın sen

Sana da çok çok teşekkür ederim ablacım,beni onurlandırdığın için kaydirigubbakcemile5

slm cnm bencede cok ho$ olmus ama bence biraz daha sade renkler kullanmalisim eminim daha cok yakisaktir sana.. ben senin yasinda yeni baslamistim ama tek goz kalemi suruyodum eyeliner felan cok guzel surmussun... neyse cok seker olmussun baska makyajlarda beklioruz cnm..

slm cnm bencede cok ho$ olmus ama bence biraz daha sade renkler kullanmalisim eminim daha cok yakisaktir sana.. ben senin yasinda yeni baslamistim ama tek goz kalemi suruyodum eyeliner felan cok guzel surmussun... neyse cok seker olmussun baska makyajlarda beklioruz cnm..

Çok teşekkür ederim,bundan sonraki makyajım sade olucak...

Cnm bence çok güzel olmuş
Hatta diğer makyaja göre daha iyi olmuşşşş
Devamını bekliyorummm a.s.

canim soyle anlatayim, simdi gozkapagini dusunelim, goz kapaginin acilip kapanirken katlama izi olusturdugu cizgi var ya yarim daire seklinde, iste oraya kadar farini sur. ikinci bir renk kullanacaksan bunu o cizginin uzerinde boylu boyunca fircayi gezdirerek, goz kapaginin disina yani sakagina dogru artacak sekilde uygula. ust tarafa tasirma koyu rengi, o siniri gecmemeye, kas altina koyu renk getirmemeye calis. kas altina aydinlik bir renk uygulayip, goz kapaginin kapanip acildigi yere surdugun koyu renk farinla hafifce yedir canim... anlayamadiysan usenmedigim bi zaman resimlerini cekip adim adim anlatirim =)

datluum güsel olmuşgerçekten başarılısın yaşına göre amma ve lakinnnn daha toz pembeler uçuk yeşiller bebiş mavileri kullansan bide rimel daha tatlı olursun diye düşünüorum ayyy bide bebiş gibisin daha bende senin yaşında başlamıştım makyaja şeffaf rimelim dudak parlatıcım toz pembe simli bi farım vardı çok cici ve zarif duruodu özel günlerde bile bu kadarı fazla diye düşünüorum yine de sen bilirsin şeker kıs candyyŞeniz

Çok teşekkür ederim ablacım önerin için... Fakat ben yaptıktan sonra hemen siliyorum,hani özel günler için bir nevi hazırlık yapıyorum...gamyoncuiremsu

rica ederim şekercim denemelerin gerçekten başarılı elin çok yatkın :lepi:
ya bende senin yaşındayken çok seviyodum makyaj yapmayı ama annem izin vermiyodu:)özel günler dışında
liseyi bitirince başladım yapmaya bende başlarda çok abartılı yapıyodum yaşıma göre 17 yaşında falandım rengarenk yapıyodum lens falan kullanıyodum lenslerin rengine göre abartılı abartlı boyuyodum işte babam sabah kahvaltıda her sabah şaşırırdı renk cümbüşüne :roflol:hatta bigün dayanamadı sordu kızım tüm arkadaşların böylemi makyaj yapıyo diye ama tabi benim cevabım hazırdı beni başkası ilgilendirmez diyeeekötükedihüso
neyse diyeceğim şudur başta tabiki abartılı olabilir makyajın ama yaptıkça zamanla kendine yakışanı bulacaksın ben mesela şimdi gözde ya kahve ya siyah tonlarını kullanıyom sadece
bide ben hiç fondoten pudra kapatıcı vs kullanmadım bence seninde cildin çok güzel inş ilerdede sorunlu olmaz böyle devam ederse kullanma bi kere zararlı ikincisi doğal bi görüntü değil ister istemez üçüncüsü sürekli kullanıca bi gün kullanmasan kötü görünürsün
eğer bu ürünleri kullanmazsan farın rujun ve allığın cildini çok yoracağına inanmıyorum ama rimelini kaliteli kulaln kipiklerin dökülmesin olurmu ciciş a.s.

Canım öncelikle makyajınla ilgil yorum yapayım....
Yaşına göre ağır makyajlar yapıyorsun
ılk makyajında pembeyi kaşına çok taırmışsın, yani burnuna yakın yerlerde pembe olmamalı, pembe gölgelendirmeyi gözkapağının orta kısmından başlayarak dışa doğru yapmalısın, göz kapağının iç kısmına ise açıkrenkli bir far uygula...
ikinci makyajında eyelineri sürememişsin, iç orta kısımar kalın kuyruk kısmı nce olmuş, tam tersi olmalı iç kısımlar ince kuyruğa doğru kalınlaşyırmalısın

Şimdi gelelim tavsiyelere:
Mutlaka ama mutlaka kaliteli ürünler kullan, şimdi bu yaşta okul harçlıklarıyla alabileceğin malzemeler bellidir, yani çok pahalıya kaçamasın ama en azından bilindik markaları al.
Fondoten pudra gibi cildine hava aldırmayacak ürünler sakın kullanma...
Öpüyorum seni...

Çok teşekkür ederim güzel yorum ve önerileriniz için... Bundan sonraki makyajımı önerilerinize göre yapacağım... Hepinize çok teşekkür ederim :)

secretim wordsüm nerelerdesin sen yahuuu gel de makyaj koy şuaraya da bakalım anam yaa

geriliyecen makyaj yapmaya yapmaya hadiii bekkliyoruzz baaakkkkk:))))))

eyeliner çalışmalarına devam çiçeğim

evet tatlım okullar da tatile girdi ilarzu dan tüyoları kaçırma canım :jeyyar:

çok cici olmuşsun ayrıca ben de mavili olan makyajını beğendim:lepi:

X