Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kazandığınız para umrumda değil, tahsiliniz de öyle. Hakediyorsanız alın tabii. Ama ülkemde insanlar geçim sıkıntısından intihar ederken sizin araba, uçak vb sebepler göstermeniz canımı sıktı.

Oooo hoşgeldiniz sizi gözüm aradı... Olmuyor sizsiz buralar gerçekten....

Sahi gelecegi gormek deyince, Astrolog Meral Guven carsaf carsaf “Yalan haber; mahkemeye veriyorum adimi kullananlari” dedigi halde 1 hafta oncesine kadar burada secim oncesi olecek siyasetciyi beklemek de arastirmaci kisiliklere hic yakismadi.

Kadin ilk gunden sistem degismeyecek diyor oysa.

Size de Halil Seyidoglu’nun İktisada Giris kitabini tavsiye ederim.

Keske. Eminim o da benim yerimde olmak isterdi.
Utanmak güzel erdemdir
Size de tavsiye ederim :)

Gerçi sizden beklenmemeli..
Yoksa hayallerini yazan birine romadan hediyelik zımbırtı resmi atıp aklınızla hava atmaya çalışmazdınız.

Mesela bende New York, Arizona vsden aldığım tabelaları atabilirim. Ama sizin gibi değilim neyse ki çok şükür Allahıma.

Eskiden gidebiliyorduk. Şimdi daha zor gidebiliyoruz. Eskişehir e gidiyor gibi Romaya gitmek istiyorum. Çok mu şey istiyorum?

Millet ay'a otel yapıyor.
Siz hala yağ fiyatının sebebi fırsatçılar...

E atin; paylasmak guzeldir. Bu hava atmak mi?

Hatiralarimiz depresir en fazla.

Eklentiler

• E3C7CF52-8C11-4C64-B92C-4F714A4BCE28.jpeg
    114,1 KB · Görüntüleme: 84
Aramızda ki en büyük farklardan biri de bu. Biz devleti yönetmesini istediğimiz kişide dürüstlük, liyakat arıyoruz. O kişiyi sevmemiz gerekmiyor iyi hizmet etsin refahımızı arttırsın yeter. Biz ona değil o bize hizmet etmek için seçiliyor. O yüzden de hiç biriyle gönül bağımız yok olmamalı da zaten ne kadar saçma. Yanlışı yaptığı anda, hizmetini beğenmediğimiz takdirde değiştirmek istiyoruz bunun neresi garip.

Ne bileyim evine ekmek götürmeyen birine de evinizden yemel fotoğrafı atıyor musunuz?
Bence atıyorsunuzdur.
Kafa o çünkü.

Hayatimda paylastigim tek yemek gorseli. Ama paylasim yaptigim cevre kisitli zaten.

Sizlerin varsayimlarini bosa cikarmaya bayiliyorum.

Eklentiler

• 98CEF6AD-E36A-4A43-90A5-8F30D11D7A9A.jpeg
    118,6 KB · Görüntüleme: 83
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…