Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
+++++++++

Niye pilavda bayrak var agagahaghahah pilavinin yapişina ölürüm türkiyem
3 aylik bir denetim sonrasi Cin’in kirsalinda Turk Restauranti bulursaniz olursunuz. Cunku bazi bortu-bocek problems.

Ne diyordu teknesi olan o cocuk. “O kopukler, o gidisi anlayamazsiniz”.

Hemen istifa edeceğim. Sizle aynı meslekte olmak utanç verici.

Bunu kesinlikle akpyi tuttuğunuz için demiyorum.

Attığınız Roma magnetine yönelik diyorum.

Utanç verici

O zaman her evde en az 3 adet olan bir sistemi derhal sokun atin cunku 23 sene boyunca urunleri ben denetledim.

Zira sizler gibi ellerde kullanilmasi da benim icin utanc verici.

Hanımlar,
K Kazen ’in açıklaması üzerine açıklama yapmak uygun kaçar mı bilemedim ama ringde birbirini yenmesi gereken boksörler değilsiniz, demokrasinin sağladığı özgür iradenizle seçme hakkınızı kullanacaksınız, rica ediyorum üsluplarınıza dikkat ederek yazınız, ne birbirininizi aşağılayın, ne de site kurallarına aykırı veya suç kapsamına girecek mesajlar yazın.
Ayrıca şu kuralı da hatırlatmam gerekiyor.

• Her türlü din, ırk, mezhep ayrımcılığı yapmak ve bu konuda tahrik edici, küçük düşürücü mesajlar yazmak yasaktır.

“men amene billahi vel yevmil ahırı vel melaiketi vel kitabi ven nebiyyin” Arapça bilenler ne dediğimi anlamıştır.

Size de Halil Seyidoglu’nun İktisada Giris kitabini tavsiye ederim.
Teşekkür ederim kitapta enflasyon ve faizin hangisinin sebep, hangisinin sonuç olduğu da yazıyor mu? Zira benim kafam iyice karıştı da… Bilen birinden öğrenmek iyi gelecek

Bence siz nasil olurda okul kapilarindan kovulmadan tezimi yazarima odaklanin.

Finito.
İşte liyakatsizlik diyoruz ya. O sebeple ben o sıkıntıları yaşadım. Çok şüküe yabancı dilde yazdığım tezim yakında bitiyor. Liyakat sahibi insanlar bulunca işim çözüldü. Sen bilmezsin gerçi.

Teşekkür ederim kitapta enflasyon ve faizin hangisinin sebep, hangisinin sonuç olduğu da yazıyor mu? Zira benim kafam iyice karıştı da… Bilen birinden öğrenmek iyi gelecek

Yazmaz olur mu; bunun icin de mesela case study vereyim madem. Amerika’nin batan bankalari.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…