Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ben oğlumla Roma'ya gitmek, bisiklet kiralamak ve 5 gün gönlümce tatil yapmak gezmek istiyorum. Benim hayalim parkta çekirdek çitlemek değil🥲🥲
Çalış,kazan değil Roma uzaya git...gidenleri ak parti gençlik kolları göndermiyor...

Eklentiler

• B5648102-0BB8-49AC-A7E5-CC1D434EB293.jpeg
    B5648102-0BB8-49AC-A7E5-CC1D434EB293.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 60
cezalar konusunda Mune Mune veya bana parmağını sallayıp "bu hala neden ceza almadı" veya "ceza vermeyecekseniz bilelim" diye cümle kuranlar bir kendinize gelin. Sitede kimin yazıp kimin yazmayacağına siz değil site kuralları karar veriyor. İki kelimeyi yan yana getirip cümle kuramıyor, eziliyorsan bu benim değil senin bilgi eksikliğindendir ve bu sebeple karşı görüşe ceza veremem. Son bir hafta kaldı ağzımızın tadı bozulmasın.

Bir şeyleri saptırmakta çok ustasiniz,siz değil miydiniz biraz önce benim bunu bir tarafımdan uydurduğumu ima eden?Konumuz zafer işareti değil,ayrıca Emine hanımda da çok sempatik duruyor.
Pardon neyi kastettim iyimisiniz siz
Hakketen ne yediniz ne içtinizse dokunmuş bence sabahtan beri özgürlük işaretinin evrensel olduğunu yazan sizdiniz bende evet doğru diyorsunuz evrensel ama bu belli bir grup yapıyorsa ve Atatürkün partisinin olduğu mitingte yapıyorsa amaç bellidir diyorum
Halen bana ne yazıyorsunuz cidden üzülüyorum size aslinda bu kadar zor değil anılmak ama bir türlü anlamadınız

Bu işareti emine yapsın ayşe yapsa ahmet yapsin bu işareti terör için destek için yapıyorsa lanet olsun

Şunu söylemiyorsunuz lafı evirip çevirip çıkmaza sokuyorsunuz gerek yok iste yok chp mitingde bunların olması doğru değil demediniz söyleyemiyorsunuz ama bir kelimeye takılıp uzat dur bunda masalahiniz var...sizentazmiyacam dedim ama halen ayni yerdesiniz ya doğru ve yanlış demek zor olmalı

cezalar konusunda Mune Mune veya bana parmağını sallayıp "bu hala neden ceza almadı" veya "ceza vermeyecekseniz bilelim" diye cümle kuranlar bir kendinize gelin. Sitede kimin yazıp kimin yazmayacağına siz değil site kuralları karar veriyor. İki kelimeyi yan yana getirip cümle kuramıyor, eziliyorsan bu benim değil senin bilgi eksikliğindendir ve bu sebeple karşı görüşe ceza veremem. Son bir hafta kaldı ağzımızın tadı bozulmasın.
Evet aynı fikirdeyim...

İş başında değilken bile alanlar var hem.
Gidecekler yargılanacaklar
Yerlerine liyakatli iş yapanlar gelecek 🙏
İha vs yüzünden savunanı anlıyorum
Başörütüsü vs de okey
Ama çalışırsan fakir kalmazsın diyene boğazlasalar gıkım çıkmaz
Ciddem şu grup yanımda alev alsa ve elimde bi bardak su olsa gider kanalizasyona dökerim. Yine de onlara vermem.

Öyle nefretlik bir grup bunlar
Ben akademisyenim, eşim yazılımcı
MaaşlarımıI tahmin edebilirsini
Arabamız var. Ev alamıyoruz
Kalkmış çalış romaya gidersin diyo
Bunlar şu sokak röportajlarında "fakirlik yok ben herşeyi alabiliyom" diyen kafalar işte.

Pardon neyi kastettim iyimisiniz siz
Hakketen ne yediniz ne içtinizse dokunmuş bence sabahtan beri özgürlük işaretinin evrensel olduğunu yazan sizdiniz bende evet doğru diyorsunuz evrensel ama bu belli bir grup yapıyorsa ve Atatürkün partisinin olduğu mitingte yapıyorsa amaç bellidir diyorum
Halen bana ne yazıyorsunuz cidden üzülüyorum size aslinda bu kadar zor değil anılmak ama bir türlü anlamadınız

Bu işareti emine yapsın ayşe yapsa ahmet yapsin bu işareti terör için destek için yapıyorsa lanet olsun

Şunu söylemiyorsunuz lafı evirip çevirip çıkmaza sokuyorsunuz gerek yok iste yok chp mitingde bunların olması doğru değil demediniz söyleyemiyorsunuz ama bir kelimeye takılıp uzat dur bunda masalahiniz var...sizentazmiyacam dedim ama halen ayni yerdesiniz ya doğru ve yanlış demek zor olmalı
Geçmişe dönük yorumlarınızı tekrar gözden geçirir misiniz?Ben o işaret evrensel dediğim zaman basbayağı dalga geçtiniz.Heee şimdi lafı dönüp dolastirmaniz umurunda mı,hic değil.Gayet sağlıklı besleniyorum ve akli dengem yerinde bu arada.

Yağdırıyor mübarek bee

Altın rezervi demek siyanür demek, çevre katliamı demek, biz kaz dağlarında aylarca tepki verdik. Ülke kıtlık tehlikesiyle sınanırken bu ne ya, baktıkları yer hiç de ülke gerçekleriyle örtüşmüyor. Altın çıkarmak pamuk toplamaya benzemez. Yer batsın altınları.

X