Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Baktım ya az önce
Videodaki ben değilmişim 🤣
Hahahhahhahaha puhahhahahabba

Taktı ben değilim videodaki diye sanki sensin diyen oldu :KK53: :KK53: :KK57: :KK57: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Iyi bak iyi bak :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Bi fıkra vardı delinin biri sürekli duvardaki delikten bakıyormuş dikkat çekmiş sormuşlar nereye bakıyorsun diye demişki sende bak bakmış o kişi
Deli demişki gördün mü kimi demiş diğeri iste bende onu diyorum kimi demiş :KK70::KK70::KK70:

Durmak yok zengini daha zengin fakiri daha fakir yapmaya devam
Şu an size tüm samimiyetimle söylüyorum Kılıçdaroğlu seçmeninin zengini olmak yerine AKP seçmeninin fakiri olmayı tercih ediyorum durumunuz o kadar içler acısı yine tüm samimiyetimle size çok üzülüyorum....

Reis biz istediğimiz için hala iktidarda farkında mısın?Kaç seçim kazandı biz sayamıyoruz artık siz sayın yenilgileri isterseniz.
Sizin sanki başka şansınız var gibi,aşağı yukarı elinizdeki işte Kılıçdaroğlu,İnce olmadı Ekmeleddin...
İnsan maaşını rızkını bolusmeyi bu kadar çok ister mi ya hayret doğrusu size

Kocanizin kardeşinin aylık elektrik faturasıni odeseniz cildirirsiniz ama ampule gelince Allah'ın partisiymis reisinize gelince Allah'ın peygamberiymis gibi davraniyosuniz, caniniz feda

Çocuklarınız dahi feda, aklım almıyor bı insan bı lider için çocuğunu nasıl harcayabilir

Suriyelilerle çok mu mutlusunuz bu arada, gelininiz damadiniz olsunlar mi caniniza kastetsinler mi ?

Gerçi yukarıda demiştik bunun cevabını demi
Reisiniz getirdi ya canınız fedadir kastetsinler canım nolcak ki?

Peki şu turkum doğruyum caliskanim, ne mutlu türküm diyene... Andımız nolacak ?

Türk mu değilsiniz? Milliyetçiliğe mi karsisiniz ? Tam olarak olayiniz nedir

Şu an size tüm samimiyetimle söylüyorum Kılıçdaroğlu seçmeninin zengini olmak yerine AKP seçmeninin fakiri olmayı tercih ediyorum durumunuz o kadar içler acısı yine tüm samimiyetimle size çok üzülüyorum....
Vay vay vay, siz tercih ediyorsunuz diye bedelini niye biz ödüyoruz yıllardır

Kul hakkı korkunuz yok mu sizin ya
Allah Allah din peygamber diye ortada geziyonuz
Hani kul hakkı gozetsenize
Yolsuzlugunuzun adı mi din sadece ?

Hahahhahhahaha puhahhahahabba

Taktı ben değilim videodaki diye sanki sensin diyen oldu :KK53: :KK53: :KK57: :KK57: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Iyi bak iyi bak :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Bi fıkra vardı delinin biri sürekli duvardaki delikten bakıyormuş dikkat çekmiş sormuşlar nereye bakıyorsun diye demişki sende bak bakmış o kişi
Deli demişki gördün mü kimi demiş diğeri iste bende onu diyorum kimi demiş :KK70::KK70::KK70:
Sen de bana yazıp gerildiğin halde bana taktın niyeyse 🥰🤣

Sizin reisi gördüğünüz delik galiba fıkradaki delik 🤣
Neyini gördünüz bu kadar savunacak hakkaten 🥹

İnsan maaşını rızkını bolusmeyi bu kadar çok ister mi ya hayret doğrusu size

Kocanizin kardeşinin aylık elektrik faturasıni odeseniz cildirirsiniz ama ampule gelince Allah'ın partisiymis reisinize gelince Allah'ın peygamberiymis gibi davraniyosuniz, caniniz feda

Çocuklarınız dahi feda, aklım almıyor bı insan bı lider için çocuğunu nasıl harcayabilir

Suriyelilerle çok mu mutlusunuz bu arada, gelininiz damadiniz olsunlar mi caniniza kastetsinler mi ?

Gerçi yukarıda demiştik bunun cevabını demi
Reisiniz getirdi ya canınız fedadir kastetsinler canım nolcak ki?

Peki şu turkum doğruyum caliskanim, ne mutlu türküm diyene... Andımız nolacak ?

Türk mu değilsiniz? Milliyetçiliğe mi karsisiniz ? Tam olarak olayiniz nedir
Kendimi bildim bileli Tayyip Erdoğan'a oy verdim hiçbir zaman Allah'ın peygamberiymiş gibi davranmadım ama Kılıçdaroğlu'nun hızır Aleyhisselam soyundan geldiğine inanan seçmeni var. Kılıçdaroğlu'nun peygamber soyundan geldiğine inanan seçmeni var ne kadar saçma değil mi ve bu insanlar reise oy verirseniz çarpılırsınız diyerek etrafındakileri etkilemeye çalışıyor...
Türk'üm ,lazım, kürdüm, aleviyim ...ben hepsiyim diyen bir reisimiz var.... Yıllardır ayrımcılığa son vermek için yine AK parti yine reis ... Durmak yok yola devam arkadaşlar...

Vay vay vay, siz tercih ediyorsunuz diye bedelini niye biz ödüyoruz yıllardır

Kul hakkı korkunuz yok mu sizin ya
Allah Allah din peygamber diye ortada geziyonuz
Hani kul hakkı gozetsenize
Yolsuzlugunuzun adı mi din sadece ?
Dediğim gibi seçim sabahı özellikle bu sayfaya tekrar geleceğim ve halkı selamlamak için sizleri de buraya davet ediyorum ...nedendir bilinmez iyi dileklerim yine sizlerle olsun pes etmeyin arkadaşlar direnin diyorum muhalefet de gerekli buna kesinlikle inanıyorum...

Dediğim gibi seçim sabahı özellikle bu sayfaya tekrar geleceğim ve halkı selamlamak için sizleri de buraya davet ediyorum ...nedendir bilinmez iyi dileklerim yine sizlerle olsun pes etmeyin arkadaşlar direnin diyorum muhalefet de gerekli buna kesinlikle inanıyorum...
Tersi olursa ne yapacaksınız?Ya sizdeki şu egoyu,kibiri hiç anlayamıyorum.Bu kadar kendinizden eminsiniz,geleceği görmek gibi bir yetiniz mi var?

Bütün anketler bu yönde,ben de en az %53 diyorum.Cumhur %40'i geçemiyor.Tek yapmamız gereken sandıklara sahip çıkmak.
Owww sıkı sarılın sandıklara hatta üzerinde yatın 😏 Birisi yatmıştı kimdi o mahmut tanal 🤣 Millet bu hizmetleri görmezden gelemiyor. Daha sakarya meydan muharebesinin sakaryada yapıldığını zanneden Kk ya, 30 sayfalık mutabakatta bir defa bu ülkenin kurucusu büyük Attaürk’ün adını geçirmeyen ittifaka oy vermem veremem 😏
Bütün anketler bu yönde,ben de en az %53 diyorum.Cumhur %40'i geçemiyor.Tek yapmamız gereken sandıklara sahip çıkmak.

Benim taptığım reisim yok çok şükür 🙏🤣
TApmak yaradana olur Allaha olur önce bunu bilin öğrenin bence 👍
Ama fanatiklikten ne yapacaginizi bilmeyen sizsiniz ki benim partim bile yok isin gerçeği

Ne akp ne chp ama chp yi eleştirince Akp li yapan sizsiniz ben değilim 🤣🤣🤣

Owww sıkı sarılın sandıklara hatta üzerinde yatın 😏 Birisi yatmıştı kimdi o mahmut tanal 🤣 Millet bu hizmetleri görmezden gelemiyor. Daha sakarya meydan muharebesinin sakaryada yapıldığını zanneden Kk ya, 30 sayfalık mutabakatta bir defa bu ülkenin kurucusu büyük Attaürk’ün adını geçirmeyen ittifaka oy vermem veremem 😏
Ama Atatürk düşmanlarına verirsiniz değil mi?Hüdapar genel başkanı Kurdistan diye kendini yırtıyor,haberiniz olsun.

Akp seçmeninin %99u Mustafa Kemal Atatürk düşmanı. Onun ilke ve inkılaplarının düşmanı. Yahu neye saldıracagnızı şaşırdınız ellam.

X