Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ama sen çok dolusun ya
Videodaki ben değilim vallahi bak
Akrabam değil evde çekim yapılmadı
Kendi seçmenine diyor ben demiyorum.
Ben bilgilendirme için paylaştım 😌
Güzel günler olacak allahın izniyle 🧿🙏
Ya adamın kılığına girdiysen ha nerden bilicez?

Misss gibi tertemiz sayfa. 💕

Eklentiler

• 21EEAAA3-93EC-42C1-BB8E-FEA64FA1DEAF.png
    21EEAAA3-93EC-42C1-BB8E-FEA64FA1DEAF.png
    249,6 KB · Görüntüleme: 58
Yaw sizin önünüzede yıllardır Tayyibi koyuyorlar başka aday yokki sizde mecbur onu seçiyorsunuz ozaman o nasıl bir savunmadır :) babamın oğlu mu mecbur muyum vermeye kılıçdaroğluna düşünceleri hoşuma gitti veriyorum. Ne anlarsınız siz demokrasiden tek elden yöneten adamın gönülden bağlıları 😂
Gerçek şu, benim seçeneğim şah senin seçeneğin mat.... farklı yani ,ama tabi ki mecbur değilsin gerçeği görmeye . Biz durmak yok yola devam diyoruz....

Sayfada bir sizin yorumu gordum; kusura bakmayin. 🌸

Bu sey degil mi ya? Hani su Kaan’in pist basi yaptigi gun cekilen fotograf. Kilislarin da “Ben de profil fotografimi degisirim nesi var ki?” deyip elinden mavi tikini aldiran fotograf?

Sahi mavi tik gidince gik cikmazken gri tik alininca - hani su bakara makaracida dahi olan gri tik - dunya lideri secim kazaniyor diye gecici, minik ve tatlis mutluluklar yasatmisti. Neyse. Kaan’in adini aldik madem dunya alem yakisikli gorsun.

Eklentiler

• 14F3272E-6626-40C2-93D9-2F28AA9A8CB8.jpeg
    14F3272E-6626-40C2-93D9-2F28AA9A8CB8.jpeg
    25,2 KB · Görüntüleme: 38
Gerçek şu, benim seçeneğim şah senin seçeneğin mat.... farklı yani ,ama tabi ki mecbur değilsin gerçeği görmeye . Biz durmak yok yola devam diyoruz....

Durmak yok zengini daha zengin fakiri daha fakir yapmaya devam

Yaw sizin önünüzede yıllardır Tayyibi koyuyorlar başka aday yokki sizde mecbur onu seçiyorsunuz ozaman o nasıl bir savunmadır :) babamın oğlu mu mecbur muyum vermeye kılıçdaroğluna düşünceleri hoşuma gitti veriyorum. Ne anlarsınız siz demokrasiden tek elden yöneten adamın gönülden bağlıları 😂
Reis biz istediğimiz için hala iktidarda farkında mısın?Kaç seçim kazandı biz sayamıyoruz artık siz sayın yenilgileri isterseniz.
Sizin sanki başka şansınız var gibi,aşağı yukarı elinizdeki işte Kılıçdaroğlu,İnce olmadı Ekmeleddin...

Reis biz istediğimiz için hala iktidarda farkında mısın?Kaç seçim kazandı biz sayamıyoruz artık siz sayın yenilgileri isterseniz.
Sizin sanki başka şansınız var gibi,aşağı yukarı elinizdeki işte Kılıçdaroğlu,İnce olmadı Ekmeleddin...
Reis artık yürümekte ve konuşmakta zorluk çekiyor,emekli etmek lazım bence😀.

Sadece siz istediniz diye değil beğenmediğiniz hdp ile de görüşülüp anlaşıldı zamanında.
Umuyorum insanlar artık farkında pek çok şeyin 🙏 bahar gelecek ülkeme 🌺

X