Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yazık. Hüdaparla iş birliği halinde olan reyizine methiyeler diziyor. Cidden akp seçmeni olmamak zekaturnusolü cok acıyorum.
Biri şu ablamıza eğer Cumhur ittifakı kazanırsa,hayatının geri kalan kısmını bu kadar özgür bir şekilde idame ettiremeyecegini anlatsa keşke ama anlar mı bilmiyorum.Bunlara göre k.mak falan büyük marifet.

Şu an size tüm samimiyetimle söylüyorum Kılıçdaroğlu seçmeninin zengini olmak yerine AKP seçmeninin fakiri olmayı tercih ediyorum durumunuz o kadar içler acısı yine tüm samimiyetimle size çok üzülüyorum....

Siz diyordunuz bu adam iktidara gelecek ilk defa nereden biliyorsunuz kötü olacağını. Çok önyargılısınız

Ama Atatürk düşmanlarına verirsiniz değil mi?Hüdapar genel başkanı Kurdistan diye kendini yırtıyor,haberiniz olsun.
Şu yazdığınızın aynısını hem de tıpkısının aynısını hdp yapıyor hatta mitingte pkk bayrağı açıp apoooo çıkıcak kürdistan kurulucak demirtaş çıkıcak diye bas bass iki gün önce bağırdılar ve bu chp Atatürkün partisi mitinginde yapıldı zafer işareti yapıldı imamoğlu ve eşi Ataaturk düşmani chp içinde zaten

Ama şu var zafer işareti evrensel işaretti demi bu masalı anlattınız biraz önce oysa konu evensel isaret değildi mevzu iste içine geldigi gibi hupar da hdp de aynı demiyorsunuz oysaki aynılar

Biri şu ablamıza eğer Cumhur ittifakı kazanırsa,hayatının geri kalan kısmını bu kadar özgür bir şekilde idame ettiremeyecegini anlatsa keşke ama anlar mı bilmiyorum.Bunlara göre k.mak falan büyük marifet.
Düşünmekten aciz fanatik bir gençlik yetiştirdiler. Bunlar 20 yıl önce dogmuş hükümet bebeleri anlamazlar yaşayarak öğrenecekler.

Sizin yaptığınızı yapıp mesajınızın altına kahkaha emojisi bile eklemem. Atatürk düşmanı öyle mi? Açın cumhur ittifakı mutabakatı okuyun bakın bakalım Atatürk adı kaç defa geçiyor. CB hizmetler ağzından çıkarken yapılmaya başlanıyor. Herkes insanca yaşama hakkına sahip. Ben ülkemi seviyorum ve hizmet edene oy veriyorum 😌

Şu yazdığınızın aynısını hem de tıpkısının aynısını hdp yapıyor hatta mitingte pkk bayrağı açıp apoooo çıkıcak kürdistan kurulucak demirtaş çıkıcak diye bas bass iki gün önce bağırdılar ve bu chp Atatürkün partisi mitinginde yapıldı zafer işareti yapıldı imamoğlu ve eşi Ataaturk düşmani chp içinde zaten

Ama şu var zafer işareti evrensel işaretti demi bu masalı anlattınız biraz önce oysa konu evensel isaret değildi mevzu iste içine geldi gibi hupar da hep de aynı demiyorsunuz oysaki aynılar
Masal değil ki,vikipedia verisi o.Masal anlatmayı sevmem,gerçekliğine inanmadığım hiçbir şeyi de paylaşmam.

Ama şu var zafer işareti evrensel işaretti demi bu masalı anlattınız biraz önce oysa konu evensel isaret değildi mevzu iste içine geldi gibi hupar da hep de aynı demiyorsunuz oysaki aynılar
Aa bakın bakın ne anlatıcammmm

Eklentiler

• Screenshot_20230505_113939.jpg
    Screenshot_20230505_113939.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 35
yok canım ne bol para vermesi.eşinin verdiği para ancak,parkda çekirdek çitlemeye yetiyor.hani nerde bunu antep fıstığı,fındığı,kajusu.
Ben oğlumla Roma'ya gitmek, bisiklet kiralamak ve 5 gün gönlümce tatil yapmak gezmek istiyorum. Benim hayalim parkta çekirdek çitlemek değil🥲🥲

Bakın burada ne varmııııışşş sobeeee
Some duygusal sebepler problems:kahve:

🥲 Desifre gibi desifre.

Azicik daha kurcalayin, gelirimi de yazmistim onu da gorursunuz. Ama simdi daha fazla. 💵

Turkiye’nin sayili sakir sakir Cince konusup, okuyan ve yazan; Anadolu Lisesi temelli İngilizcem; alanimda doktora yapmis; yanisira 3 farkli lisans bolumunu hobi olarak okumus biri oldugum icin esssssek yukuyle para kazaniyorsam Kemal Alemdaroglu sayesindedir. Atesi bol olsun. İkna odalari sayesinde ikna olmadim. 🥹

He bir de parite 1 seviyelerindeyken de RECEP TAYYİP ERDOGAN’a oy veriyordum. Derdim doviz olsaydi muhalefete verirdim. 🥲

Bu arada o topige bakin; tavsiye ettigim urunler kirisiklara birebir; dogal. Derdinize care olur. 🌸

Hıhı evet gören gözlere bir şey anlatmaya gerek yok hepiniz birden nasıl sıçrıyorsunuz az sakin 😅
Mustafa Kemal Atatürk deyince sıçrarım kadis hanım. Sıcrarım da fırlarım da gereken neyse onu yaparım. Akp secmeni ve Mustafa Kemal Atatürkü sevmek onun ilke ve inkılaplarına saygı duymak asla yan yana gelemez. Twitterda, instagramda youtu.bede, tvlerde görüyorum okuyorum hepsi Atamın düşmanı. Siz de kesin artık martaval okumayı. Başka şeylerden bahsedin.Kağan Kızılelma petrol dogalgaz park bahce bahsedin.

Masal değil ki,vikipedia verisi o.Masal anlatmayı sevmem,gerçekliğine inanmadığım hiçbir şeyi de paylaşmam.
Aa bakın bakın ne anlatıcammmm
Zafer isareti evrenseldir bunda sorun yokki bu konuda doğru diyorsunuz bakın ben size doğrusunuz diyorum ama anlamamak için direniyorsunuz eminim anladiniz ama doğru sizin dediginiz öyle bir mitingte heleki Atatürkün partisi chp nin olduğu bir yerde terör örgütü bayrağı açılması slagonlarin olması işaretlerin yapılması bayrağımızın yakılması olmadı hoş olması doğru değil demiyorsunuz halen işareti deyip duruyorsunuz konu işaretin ne olduğu değil nerde neden nasıl yapıldığı
Umardım bu kez anlamışınızdır

Hahaha arkadaş nasıl çırpınıyorsunuz nasıl da atlıyorsunuz yavv bir sakin 🤣 Ben ülkemde gayet rahatım kimse benim ne giydiğime , ne yiyip içtiğime karışmıyor 20 yıldır böyle yine böyle olacak 😌 Sizi çıldırtmakta güzel bayılıyorum şu halinize 😂😂😂

Mustafa Kemal Atatürk deyince sıçrarım kadis hanım. Sıcrarım da fırlarım da gereken neyse onu yaparım. Akp secmeni ve Mustafa Kemal Atatürkü sevmek onun ilke ve inkılaplarına saygı duymak asla yan yana gelemez. Twitterda, instagramda youtu.bede, tvlerde görüyorum okuyorum hepsi Atamın düşmanı. Siz de kesin artık martaval okumayı. Başka şeylerden bahsedin.Kağan Kızılelma petrol dogalgaz park bahce bahsedin.
Hahahahah 😂 Yahu gerçekten çok komiksiniz yap ne yapacaksan yazdığım mesaj üzerinden tehditte ediliyorum

Sen çalışıyor musun ki yağ alma hakkinda konusuyorsun, eski konularina baktim da, " çalışmıyorum, esim parami bol bol veriyor sag olsun" yazmissin😂 ha bir de seni sevmiyormuş, neyse konumuz bu değil.
Size birileri birseyleri versin yeter, hayat hakkinda bir bilginiz yok ki.
Bir kilo patatesi 100 liraya alacaksin neredeyse, zoruna gitmiyorsa ne desek boş.
Acimiyor kraliçem beeeeee🤣

TApmak yaradana olur Allaha olur önce bunu bilin öğrenin bence 👍
Ama fanatiklikten ne yapacaginizi bilmeyen sizsiniz ki benim partim bile yok isin gerçeği

Ne akp ne chp ama chp yi eleştirince Akp li yapan sizsiniz ben değilim 🤣🤣🤣
Tapmanın Allah’a mahsus olduğunu bana öğretecek değilsiniz ama öğreteceğiniz seçmen kitlesi var maalesef. kolaylıklar diliyorum, zor çünkü durum sıkıntılı.
Partimin olduğunu nerden çıkardınız 🤣
Ben Cumhurbaşkanı seçimi için Kılıçdaroğlu nu destekleyeceğim ama milletvekili için gönlümdeki partiyi varsayabilirsiniz anca.
Oyumu vermeyeceğim taraf kesin ama onu varsayarak bulmanıza gerek yok hadi yine iyisiniz 🤣
Sizin akp Li ilan edilmenizin nedeni yazdıklarınız ve paylaştıklarınız.
Başından beri de ikisi de tü kaka deyip sonrasında hep muhalefetin yapmadıklarıyla ilgilenmeniz olabilir.
Ben iktidarı eleştiriyorum,bu seçimde de muhalefet çok iyi muhalefet olduğu İçin değil iktidar çok beter olduğu İçin gitmeli.
Yeniliklere açık olmak gerek, özellikle halkın durumu ortadayken.

Zafer isareti evrenseldir bunda sorun yokki bu konuda doğru diyorsunuz bakın ben size doğrusunuz diyorum ama anlamamak için direniyorsunuz eminim anladiniz ama doğru sizin dediginiz öyle bir mitingte heleki Atatürkün partisi chp nin olduğu bir yerde terör örgütü bayrağı açılması slagonlarin olması işaretlerin yapılması bayrağımızın yakılması olmadı hoş olması doğru değil demiyorsunuz halen işareti deyip duruyorsunuz konu işaretin ne olduğu değil nerde neden nasıl yapıldığı
Umardım bu kez anlamışınızdır
Bir şeyleri saptırmakta çok ustasiniz,siz değil miydiniz biraz önce benim bunu bir tarafımdan uydurduğumu ima eden?Konumuz zafer işareti değil,ayrıca Emine hanımda da çok sempatik duruyor.

X