Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yenilgi görmediğimiz için kusura bakma sizi anlamamız mümkün değil şimdilik,başka bahara diyelim biz,bu baharda bizim olsun.Size de sıra gelir üzülmeyin.
Benden iki yaş büyüksün. Hep mi reisçi oldun? Hiç başkasına oy vermedin mi? Hiç için çekilmedi mi bunca yıl? Hiç kandırıldığın hissi gelmedi mi? Reise bile geldi bu his. Nasıl gençleştin? Ne oldu, anlatsana.

Şaibesiz bir seçim asla olmayacak bu kesin
Kemal bey kazanırsa bile ki kazanırher şeye rağmen bu yönetim kolay kolay gitmeyecek sanki
Çok tehlikeli günler bekliyor bizi bence
Korkmuyor değilim

Umarım sıkıntısız atlatırız bu süreci

Evet buluyorum niye bulmayım hepsi de kibar naif insanlar ülkede doktor mu yok ahey ahey aheyyy
Vallahi biz de göz doktoru yok,özel hastaneye gidip 250 lira muayene ücreti ödüyorum.Eskiden devlet bedava gözlük veriyordu,şimdi 50 lirasını karşılıyor.Ilac ücretlerinden bahsetmeme de gerek yok sanırım.

Dönem dönem bunlar hep olmuş geçmiş tarihlere bakarsanız göreceksiniz koronada ayy haftasonu tatil olsun kapanma gelsin gelsin derken iyiydi elbette bunların bir faturası olacaktı 2 hafta eşimin çalıştığı fabrikanın çalışmadığını bilirim bunca zamandır herkes mal edinirken iyiydi şimdi 1 yıldır ekonomi kötü diye yallah diyecek halimiz yok ayrıca diyorlar ki işsizlik var işsizlik ee millet arabaları evleri krediyle alırken iş olmasa para kazanamasa neyle ödeyecekti tetkik sonuç sıra beklemesi uzun sürüyor ona da bir çözüm bulurlar inşallah

Bir şeyler yapmış seçime yakın ve öncesi peki chp ne yaptı bide onu liste yapsanız hdp den ve yurtdışı destek almak dışında
20 senede yapacaklarını 1 aya sığdırdı reisiniz
CHP iktidara gelince görürsün yapılacakları allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…