Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Belediye seçimleriyle cumhurbaşkanı seçimlerini hala ayırt edemedi arkadaşımız kaç gündür anlatmaya çalışıyorlar ama yok olmuyoooo:)

Hümanist insan, senin tüm objektif eleştirilerine rağmen oyun kime? De hele.
Ben hastanede yatıyorum ve oy kullanmayacam..

O yüzden oyum kimseye yok ama chp ye asla oy vermezdim arka sayfalarda bunun sebebini yazdım paylaştığım videolardan yada yazdıklarımdan neden oy vermeyeceğim zaten belli ..

Daha öncede yazdım burda iki kişinin savaşı koltuk kavgası var ikisi yerine bambaşka birisi olsaydı keşke demistim

Bir sorunumuz daha bitti ülke meselesi aydınlandı artık rahat rahat uyuyalım ha şeydi bu montaj troll
Sen var ya çok tehlikeli birisin.
Pandemi döneminde hani kahvehaneler kapatıldı. Binlerce esnaf battı ya hani. O dönemden bahsediyor. Sanki şu an işi gücü bırakıp kahvehanelere dadanmış gibi yorum yapıyorsun. Resmen algı operasyonunun sözlük karşılığı şu yaptığın.

Gri olmuş kemal bey dünya liderleri sırayla destek yagdırıyormuş gençlerin amcasıymış

Dunya Lideri? Dunyayi gezdim esamesi okunmuyordu.

Gri tik Egemen Bagis dahil bir cok devlet gorevlisinde var. Yuksek Lisans ve Doktora Tez danismanim olan hocam da su an Buyukelci. O da gri tikli. 7 gobek akademisyen ama oyle dunya liderligi gibi bir misyonu yok.

Bugün kapıcı eşime apartmanda tek yaşayan bir kadının evinde 3 kişi daha oturuyor gözüküyor demiş
Neler olacak acaba

Okadar fazla ki yaw bir teyzeyi oturduğu yerde göstermeyip onun yerine alaksız 4 kişiyi oturuyor göstermişler. Teyze son anda farketmişte baya uğraşıp düzelttirmiş

Yanisi size kalmis.

Sadece gemi degil. TCG Anadolu Amfibi gemisi. Su an İzmir’de. Keske buraya da ikonu yapilsa.

Ben devlet malı olan bu gemiler ve uçaklarla ne yapmaya çalıştığınızı anlamıyorum. Şimdi KK seçilince RTE buna binip bununla beraber mi gidecek? Kendi malı mı?

Şu son 5 yılda Bursa'ya yapılan 3.büyük hastane eski bina olan kalp hastanesi yıkıldı yerine oldukça büyük sadece kalp hastalıklarının olduğu bir bina yapıldı bu binaların üzerinde de yenilenebilir enerji olan güneş panelleri yerleştirilmiş durumda tüm teras bunlarla kaplı

Ayrıca hiç kulak yıkama işlemi yaptırır mısınız bilmem biz bu işlem için özel hastaneyi çok tercih ederdik geçen Çekirge Devlet Hastanesine bir yakınım gitti önceden sulu yıkamaydı doktorun odasında artık cihaz var kuru yıkama he bu arada bu eski olan Çekirge Devlet Hastanesi de yeni yapılan oldukça büyük bir hastaneye taşınacak ya ben birkaç yıl önce burada bir özel hastane var Hayat Hastanesi yeni yapıldı çok lüks KBB randevu aldım kulak yıkama için ayrıca ücret ödedim doktorun odasında doktor yıkarken SULU yıkama bayılacaktım PEHH devlette ne bileyim kuru yıkama yapıldığını Şehir Hastanesine gititm sonra yeniden odada doktorun elinde cihaz miss valla hiç bu hizmetler görülmüyor annem geçtiğimiz yaz sonu dizinden ameliyat oldu bakın bu bir deniz ilçe hastanesi normalde önceden bu ameliyatı özeller yapıyordu biz ilçe devlet hastanesinde bu kapalı robotik cerrahi ile yapılan ameliyatı devlet hastanesinde yaptırdık odanın büyüklüğü konforu odalardaki wc ve banyolar hani nerede o koridorda wc sırası beklediğimiz hastaneler

Bir de taraflı olsaydın Niloya?Doktor bulabiliyor musun bari?

siz benjamin button gibi gittikçe gençleştiniz reis sayesinde biz yaşlandık vaktimiz yok, üzülmüyorum sadece bu baharın çok güzel olacağını hissediyorum
Yenilgi görmediğimiz için kusura bakma sizi anlamamız mümkün değil şimdilik,başka bahara diyelim biz,bu baharda bizim olsun.Size de sıra gelir üzülmeyin.

Suriyelilerin gitmesini isteyen, zar zor ev kirasını ödeyen, depremde yakınlarını kaybedenler, temel gıda malzemelerini her hafta yeni zamlı fiyattan alanlar....sizce rahatlıkla oy verecek mi Erdoğana?

Fox yada halk tv izlememiz gerekiyor dimi
Benim evde ne izlediğime bile karar veriyorsunuz o kadar iyi biliyorsunuz yani

Ne fark eder ki izlenen kanal siz neler söylendiğine bakın kimin hangi kanali izledigine değil
Tamam işte o videdakileri kk söylemedi. Başkasının yaptığını anlatıyor. Azıcık mantık.

Okadar fazla ki yaw bir teyzeyi oturduğu yerde göstermeyip onun yerine alaksız 4 kişiyi oturuyor göstermişler. Teyze son anda farketmişte baya uğraşıp düzelttirmiş
Şaibesiz bir seçim asla olmayacak bu kesin
Kemal bey kazanırsa bile ki kazanırher şeye rağmen bu yönetim kolay kolay gitmeyecek sanki
Çok tehlikeli günler bekliyor bizi bence
Korkmuyor değilim

Niloya ekonomiden bahset, eskisi gibi rahat yaşamayamadığımızdan, önceden kredi çekip ev alabilirken hayal olduğunu, araba desen yine aynı. Bunlardan bahset bize bunlarda nasıllar iyi mi sence. Şehir hastanesinden randevu alamıyorsun, film çekileceksin 3 4 ay sonrasına 6 ay sonrasına veriyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…