Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bugün biz de son 5 yıllık yönetimi değerlendirip Bursamız için yapılanları saydık valla iki elimin parkları yetmedi üstelik bu yapılanlar çok büyük meblalık icraat ve yatırımlar bu mahallede doğdum büyüdüm önceden yüzme havuzunun H sini bilmezdik 😂şimdi 4 yaşında bebeler yüzmeye geliyor soğan da soğan diye tutturdular ahanda düşüyor işte 12.5 oldu bile yeni üretime yakın zaten bu fiyatlar oluyor
Parmağı bile park yazmışsınız etkisinden çıkamamışsınız gidip bakacağım o parka ne var bu kadar..

Dönem dönem bunlar hep olmuş geçmiş tarihlere bakarsanız göreceksiniz koronada ayy haftasonu tatil olsun kapanma gelsin gelsin derken iyiydi elbette bunların bir faturası olacaktı 2 hafta eşimin çalıştığı fabrikanın çalışmadığını bilirim bunca zamandır herkes mal edinirken iyiydi şimdi 1 yıldır ekonomi kötü diye yallah diyecek halimiz yok ayrıca diyorlar ki işsizlik var işsizlik ee millet arabaları evleri krediyle alırken iş olmasa para kazanamasa neyle ödeyecekti tetkik sonuç sıra beklemesi uzun sürüyor ona da bir çözüm bulurlar inşallah

Bir biz mi yaşadık pandemi?

Gerek ulusal; gerek uluslararasi makaleleri; kose yazilarini ve ongoruleri takip ediyorum. Her ne kadar bir kac aydir burada uyelik dondurmus olsam da sayfayi da takip ettim.

Sizin adiniza uzgunum. Gumbur gumbur gelen yenilginiz hayirli olsun.

He bir de siz engelli listemdesiniz. Bugune ozel gorunur yaptim ama yine kapatacagim. En cok size forumlar.

Bu haber nasıl oluyor da gümbür gümbür geldiğini kanıtlamış oluyor? Bir de Akp zaten iktidarda gümbür gümbür gelen Kılıçdaroğlu

Seçime 15 gün kala gemi mi yapmak bunu söylemek için cahil olmak gerekir gemi ne zamandır yapılıyor uçak 10 gün kala mı yapıldı Allahımmmmm bu cahillik hiç mi Selçuk Bayraktar takip etmez bunlar uçaklar ne zamandır yapılıyor elbet seçim üstü bunlar anlatılacak offff hazımsızlık çok fena bir şey insan bunlarla gurur duymuyorsa Türklüğünü sorgulamalı

Olmadı ama koalisyon oldu belediye aldı yıllarca bu ülkenin mualifiyeti oldu izmir mesela izmire ne yaptı ??
Yahu İmamoğlu İstanbuldan başka her yerde 😂😂yahu İstanbulu emenat ettiler adam Türkiye seçimlerine yöneldi kazandığını düşün yarın öbür dünyayı yönet diyecekler Türkiye'yi terkedecek 😂😂ee nolacak İstanbul belediye başkanlığı sevenleri ne olacak yahu 😂

Seçime 15 gün kala gemi mi yapmak bunu söylemek için cahil olmak gerekir gemi ne zamandır yapılıyor uçak 10 gün kala mı yapıldı Allahımmmmm bu cahillik hiç mi Selçuk Bayraktar takip etmez bunlar uçaklar ne zamandır yapılıyor elbet seçim üstü bunlar anlatılacak offff hazımsızlık çok fena bir şey insan bunlarla gurur duymuyorsa Türklüğünü sorgulamalı

Dedi park güzeli niloya

Dönem dönem bunlar hep olmuş geçmiş tarihlere bakarsanız göreceksiniz koronada ayy haftasonu tatil olsun kapanma gelsin gelsin derken iyiydi elbette bunların bir faturası olacaktı 2 hafta eşimin çalıştığı fabrikanın çalışmadığını bilirim bunca zamandır herkes mal edinirken iyiydi şimdi 1 yıldır ekonomi kötü diye yallah diyecek halimiz yok ayrıca diyorlar ki işsizlik var işsizlik ee millet arabaları evleri krediyle alırken iş olmasa para kazanamasa neyle ödeyecekti tetkik sonuç sıra beklemesi uzun sürüyor ona da bir çözüm bulurlar inşallah
Ne demek 1 yildir ekonomi kotu diye yallah diyecek halimiz yok?
Bal gibi de var. Biz bu insanlari neden seciyoruz tekrar dusunun isterseniz sayin Niloya hanim.

Insan gibi yasamak icin oy veriyoruz. Kemal bey gelirse ve ekonomoyi duzeltemezse ona da yallah diyecektir bu millet, emin olabilirsiniz.

Once kendinizi dusunun bakalim, istediginiz ve hakettiginiz seyleri alabiliyor musunuz?
Ekonominin sorumlusu su an kim?

Erdoganin bir videosu vardi, ekonomiden ben sorumluyum ben! Diye bagiriyordu.

Kulaklarinizi iyi acin oyle dinleyin ama.

Benim insanim bugun sogan fiyatini tartisiyorsa sorumlusu cumhurbaskanidir. Baska diyecek soze gerek yok sanki.

Ne demek 1 yildir ekonomi kotu diye yallah diyecek halimiz yok?
Bal gibi de var. Biz bu insanlari neden seciyoruz tekrar dusunun isterseniz sayin Niloya hanim.

Insan gibi yasamak icin oy veriyoruz. Kemal bey gelirse ve ekonomoyi duzeltemezse ona da yallah diyecektir bu millet, emin olabilirsiniz.

Once kendinizi dusunun bakalim, istediginiz ve hakettiginiz seyleri alabiliyor musunuz?
Ekonominin sorumlusu su an kim?

Erdoganin bir videosu vardi, ekonomiden ben sorumluyum ben! Diye bagiriyordu.

Kulaklarinizi iyi acin oyle dinleyin ama.

Benim insanim bugun sogan fiyatini tartisiyorsa sorumlusu cumhurbaskanidir. Baska diyecek soze gerek yok sanki.
Kemal bey gelirse şimdi pahalı da olsa yağ alıyoruz sonra kuyruk beklemeyelim

Olmadı ama koalisyon oldu belediye aldı yıllarca bu ülkenin mualifiyeti oldu izmir mesela izmire ne yaptı ??
Ben İzmirli değilim onun için kesin net anlatamam ama Eskişehirliyim mesela onu neden söylemiyorsunuz derdiniz gücünüz İzmir anlamıyorum.
Biri park diye tutturmuş mesela gelseydi on yıl önce Eskişehir’e görürdü parkları falan.
Ben gidip rahatça kafa dinleyemeyeceksem parkı ne yapayım o da ayrı.

Türklüğümü sorgulamak sana düşmez niloya.
Hatta genel konuşuyorum kimsenin Türklüğünü sorgulamak sana düşmez.
Sadece gövde gösterisi olsun diye yapılan şeylere karnımız tok çok şükür.
Hele devamlı parktan bahçeden bahseden sen, cehaletten dem vuramazsın bana.
Her şey gösteriş. Soylu yalvarıyor patates soğana yedirmezsiniz reisi. Size emanet. Yalvarırız oy verin.
Tehlike çanları çalıyor. Herkes yargılanacak.

X