Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Fox yada halk tv izlememiz gerekiyor dimi
Benim evde ne izlediğime bile karar veriyorsunuz o kadar iyi biliyorsunuz yani

Ne fark eder ki izlenen kanal siz neler söylendiğine bakın kimin hangi kanali izledigine değil

Yoo ben her kanalı izliyorum her iki tarafında düşünceleri konuşmalarını dinlerim. Ama a haberi genelde gülmek için izliyorum bak :) keşke sizde biraz diğer kanallara baksanız aslında ne demek istediğini bilirdiniz.

Hayatım boyunca hiç bir konuda bahane uydurmadim ama sizdeki bu gereksiz özgüven felaketiniz olacak.Ben kimseye bir şeyler kanıtlamak zorunda değilim.
Hayır,ben kesin kazanırız demiyorum.Umarım yine kazanırız diyorum hatta oldukça umutluyum; bence siz büyük bir umutla gerçeklerden uzaksınız.60 milyonun üzerinde vatandaş oy kullanacak,kim nasıl emin olabilir sahi.

Anketler öyle söylemiyor ama,bu sefer olmayacak ve bunu siz de biliyorsunuz.

Gerek ulusal; gerek uluslararasi makaleleri; kose yazilarini ve ongoruleri takip ediyorum. Her ne kadar bir kac aydir burada uyelik dondurmus olsam da sayfayi da takip ettim.

Sizin adiniza uzgunum. Gumbur gumbur gelen yenilginiz hayirli olsun.

He bir de siz engelli listemdesiniz. Bugune ozel gorunur yaptim ama yine kapatacagim. En cok size forumlar.

Yenilgiyi kabul edemeyecekleri kesin

Samuel Beckett’in “Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil.” cumlesinini kendisine dustur edinenlere oy vermeyecegim kesin.

Bugün biz de son 5 yıllık yönetimi değerlendirip Bursamız için yapılanları saydık valla iki elimin parkları yetmedi üstelik bu yapılanlar çok büyük meblalık icraat ve yatırımlar bu mahallede doğdum büyüdüm önceden yüzme havuzunun H sini bilmezdik şimdi 4 yaşında bebeler yüzmeye geliyor soğan da soğan diye tutturdular ahanda düşüyor işte 12.5 oldu bile yeni üretime yakın zaten bu fiyatlar oluyor

Engelli listenizde olduğum için çok üzgünüm,siz de yine de bu kadar iddialı olmasanız diyorum da neyse.İyi forumlar size de.

Hayır,biz kaybedince kendimizi bozmuyoruz ama siz yenilgiyi nasıl hszmedersiniz orasını bilemiyorum.

elimin parmakları bile yazamamışsın yine parklara takılmışsın anlaşılan

Parmakla sayma yetmeyince çentik hesabını bulmuşlar Niloya Hanım bir de öyle deneseydiniz saymayı.

Aa ama lütfen ulusal basın makaleleri burada yayınlamadan olmaz inanmazlar İngilççesini de yazın lütfen efenim kaynak gösterin miladi hicri yayın tarihlerini görsellerle destekleyin çünkü inanmıyorlar

Parkta park diyordu niloya :)

Parktan bahsediyorsanız , Parkların yapılması belediye başkanlarının görevidir, Nilüfer ilçesi chp de , Bursa’nın en güzel parklarının , en temiz sokaklarının Nilüfer ilçesinde olduğunu düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…