Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sandıklar açılmadan bilemeyeceğiz maalesef

Bir cumle kuruyorsun alıntı alıntı
Kurduğun cümle iftira içeriyor. Videoda denmeyen şeyi ama dediiii şeklinde ısrarla savunduğun için. Yalan ve iftira kalbinize yuva yapmasın.
Senden önce de güya İngilizce bilmeyen Avrupada yaşayan bir vatandaş vardı. Alakasız yabancı bir metni din başörtü düşmanı hoca diye servis etmişti. Ucuz oyunlar bunlar

Bunu akrabalarına de black

Böyle bir şeyde yok ayrıca ne alaka
Nasıl yok? E yuh.
Secdeye gideceklerle şampanya patlatacakların savaşı gibi onlarca söylem var
Ay tamam görmüyorsun, gördüğünü inkar ediyorsun okey anladık da yani bu kadar da kör göze parmak sokulmaz

Arkadaşım video da geçen şeyler diyanetin kapatılması bu adam ezandan rahatsız imam hatip durur mu sence evet burda adam demiyor ama genel anlam bu yine varsayım deyip gülme emojileri gelicek ha bu demiyorsa diyende çok
Hey allahım, sizin yaptığınız öküz altında buzağı aramak. Diyanetin kapatılması değil revizesinden bahsediyor. Ki yapılmalı. Her ilde ilahiyat var ve hepsinden çıkanlar kadrolu işe girebiliyor neredeyse diyanette, ne yapıyor bu kadar insan biri açıklasın. İlahiyatçı kadar öğretmen atanmıyor bu ülkede ki bir okula bir camiye gerekenden çok çok fazla personele ihtiyaç var. Hükümet değişirse göreceğiz müftülüklerdeki bankamatik din görevlisi sayısını hep beraber.

Nasıl yok? E yuh.
Secdeye gideceklerle şampanya patlatacakların savaşı gibi onlarca söylem var
Ay tamam görmüyorsun, gördüğünü inkar ediyorsun okey anladık da yani bu kadar da kör göze parmak sokulmaz

Yuh mu

Önce bi anlayın okuduğunuzu bence böyle bir şey yok derken chp ye oy verenler dinsiz denmiş ya ben ona dedim böyle bir şey yok ne alaka diye partiyle dinin inancın demek istedim

Diyenler vardır derler herkes neler diyor bakın bana yuh dediniz ve daha ne gerek varsa bir sürü şey dediniz o parmağı da siz soktunuz anlamadan dinlemeden mesela
diğer biri klavyem bozuk diye okuman yazman yok herhalde bide cüret edip elestiriyorsun dedi

Herkes herkese herşeyi deme hakkı elde ediyor ne yazık ki ve ne cahilce sonra a çok bilmişlik yapıyor

Size demedim. Kurduğunuz cümleye yuh dedim.

Sizin taktik. Bakalım tutuyor mu

Bu denli ateşledin (?),

Uslubu, konuşmayı öğren,

Cennet mahallesi mi hayırdır,

Usluba bak, tarza bak,

Hayırdır,

En yüksek mevki mezunu olsa tarzı tavrı nasıl kişiliği oldugunu gösterdi,

Bilmiş cahil,

İnsani degerlerini kaybetmiş oluyor,

(Ve daha yazamadıklarım)

Bunların hepsini sen bana yazdın ama ben sana hakaret etmiş oluyorum öyle mi?

Okuman yazman yok daha yazmayı bilmiyorsun ne mezunusun bunlar yok eleştirmeye nasıl cüret edersin dersen ben de derim ki yavaş bu ne şiddet bune celal

sen okumayı yazmayı hakaret etmek için mi öğrendin

Sen nasıl beni tanımadan etmeden nasıl bir cesaretle o cürret ettin acaba

Sana eğitim hayatimi mi kanitliyacam hayirdir

Mılyon kez klavyem bozuk dedim insanları hakarete yağdırma hakkin yok heleki bilmedigin kişilere

Burda tartışma yok bir şey yok karşılıklı alıntı yapip konusuyor yazisıyoruz
Araya girip tartışma ateşini gereksiz yere yakinca ne oldu yani öfkeni kusunca ne oldu
Önce üslup tavır davranış önemli insani özellikler yani be kadar okursan oku bunlar yoksa bir ise yaramaz..bilmem anlatabildim mi

Çok ateşlendim sanırım. Bi kahve içeyim
Bdv den tanıtım konularına yorumda yaptım iyi dileklerimi yazdım
Siyâset böyle bir şey iste bambaşka biri yapıyor şu yazdığını ben sana yakıştıramadım o ateşlenme kelimesini ofkelenmek kızmak anlamında kullnadim ama sizilerin yaptığı şey kelimelere başka anlamlar yüklemek ve bunu kullanmak nerden nasıl vururuz oysaki yazdigin şeyle benim dediğim şeyin hicbir alakası yoktu..neyse böyle devam et..

Afiyet olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…