Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Öyle lanse ediliyor hükümet tarafından,chp'ye oy verirsen ya dinsizsin ya teröristsin bu kadar net söylemler
Iste yazdım hanım ablam diin kullanılıyor diye bunu diyorum ben zaten

Ellerinde koz biri başka türlü kullanıyor diğeri başka ama kullanıyorlar iste

Bende diyorum ki bi bırakın bizi herkes nasıl yaşarsa yasasın

Arkadaşlar bana müsaade, seyahat işlerim var bir iki gün giremeyebilirim.

Banlıyken hepinizi çok özlemişim. Phronesis de banlanmış, gözlerim onu aradı. Banlanmamaya bakın, takarak aşk kanadımı yakında geleceğim, Mune ’nin mızrağına ben gelene kadar takılmayın, böyle kaçın

Son olarak:
Vurur yüze ifadesi
Az kaldı gidiyorlar
#bitanesi

Ülke yöneten kişilerin daha dikkatli konuşması gerekiyor,
İyi yolculukların olsun kendine iyi bak
Rica ederim madem yazdınız emojiyi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz sıkıntı yok yani.

İktidarlar eleştirilir güzellenmez. Millet İttifakı iktidara gelince onları da eleştireceğiz aksi takdirde gelişemeyiz. Şuan ki iktidar eleştirilmeye tahammül edemiyor. Bu tahammülsüzlüğünü seçmenlerine de yansıtıyor. Bu çok büyük bir sorun Akp seçmeni seçtiği başa getirdiği kişiyi eleştirmek zorunda. İktidarda olan kişinin dili halka yansır. Nefret dolu bir dille halka hitap ederse halk muhalefete karşı kindar olur. Biz şuan bunu yaşıyoruz. Kılıçdaroğlunun iktidar seçmenlerine karşı dili nefret dolu değil aksine birleştirici. Biz bunu istiyoruz yorulduk her gün bize bağırılmasından.

Adam niye döküyor o soğanları acaba hiç sorguladımı bunu hiç sanmam

İyi yolculuklar:) Tontiş i de benim yerime öpün çok tatlı

ama pare hanım ilk yorumlarınızda bu kadar yümüşak konuşmuyordunuz.attığınız videolar,hep tek taraflıydı.dini kullanan bir kesim var evet ama bu tam da sizin durduğunuz yerdeki kesim.biz de diyoruz ki,siyasetle dinin ne alakası var.ben solcu olabilirim ama dini bütün de olabilirim..
chp ye oy veren herkesi,dinsizlikle suçlayan bir lideriniz ve siyasetçileriniz var.hdp ye oy veriyorsan,teröristsin,tip e oy veriyorsan,koministsin.bunu yapanlar,sizin tarafınız.

bu arada,ben de tarafımı belli edeyim madem:.deist, tip üyesi,sosyalist,80 li yıllarda anarşist denilen ,60 yaşında bir teyzeyim

aynen hep muhalifim diyorum bana gülüyorlar.kim seçilirse seçilsin,eleştirmek benim görevim.vatandaş dediğin muhalif olmalı,başa getidiklerine biat edip,her yaptıklarını,doğru kabul edip alkışlamamalı.

yani biz zamanında siyaseti böyle öğrendik.

ülkenin geleceği,gençlerimizin iyiliği için,yanlışa yanlış demeliyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…