Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Mılyon kez klavyem bozuk dedim insanları hakarete yağdırma hakkin yok heleki bilmedigin kişilere
Ben size anlaşılmıyor yazdıktan sonra yazdınız bozuk olduğunu. Daha önce yazdığınızı hiç görmedim görsem zaten anlaşılmıyor diye yazmazdım. Orada bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum.

Bu bir gaf değil! Seçim öncesi hep yapıyor bunu

Seçme yaşı 1934'te 22 yaşına çıkmış, 1961'de 21 yaşı olarak belirlenmiş, 1987'de 21 olarak kabul görmüş, 1995'te de 18 yaşına indirilmiştir. Seçmen yaşı bu süreç içinde 18'e indirilirken, seçilme yaşı 30'da kalmıştır.

Bu bir gaf değil! Seçim öncesi hep yapıyor bunu

Seçme yaşı 1934'te 22 yaşına çıkmış, 1961'de 21 yaşı olarak belirlenmiş, 1987'de 21 olarak kabul görmüş, 1995'te de 18 yaşına indirilmiştir. Seçmen yaşı bu süreç içinde 18'e indirilirken, seçilme yaşı 30'da kalmıştır.

Biraz daha zorlarsa Türkiye cumhuriyetini ben kurdum diyecek 🤣🤣🤣

Ben size anlaşılmıyor yazdıktan sonra yazdınız bozuk olduğunu. Daha önce yazdığınızı hiç görmedim görsem zaten anlaşılmıyor diye yazmazdım. Orada bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum.
Siz sordunuz yazdiklariniz okuyamıyorum diye
Çabuk yazmayın karışıyor gibi bir şey dediniz

Bende klavyem bozuk ama bir buçuk aydır hastane de yatıyorum çıkınca ilk isim teli yaptirmak olucak dedim hatta kusura bakmayın dedim

Bundan sonra bakın kaç kez yazmışım yani şimdi bunu önce yazdım sonra yazdım konusu sıkıntı olmayacak herhalde sonuçta yazmışım yani ve kibarca kusura bakmayın demişim yani ne gerek vardı benim okuma yazma bilmedigime kadar hakaret yapıldı

Ayıptır yani ve bu diyene begeni yağdı Allaha havale ediyorum

Siz sordunuz yazdiklariniz okuyamıyorum diye
Çabuk yazmayın karışıyor gibi bir şey dediniz

Bende klavyem bozuk ama bir buçuk aydır hastane de yatıyorum çıkınca ilk isim teli yaptirmak olucak dedim hatta kusura bakmayın dedim

Bundan sonra bakın kaç kez yazmışım yani şimdi bunu önce yazdım sonra yazdım konusu sıkıntı olmayacak herhalde sonuçta yazmışım yani ve kibarca kusura bakmayın demişim yani ne gerek vardı benim okuma yazma bilmedigime kadar hakaret yapıldı

Ayıptır yani ve bu diyene begeni yağdı Allaha havale ediyorum
Büyük ihtimalle siz bana cevap yazana kadar görmedi demek istemiştim. Çünkü öncesinde öyle bir açıklamanız yok. Gördükten sonra kusura bakmayın demesi gerekirdi belki hala görmemiştir bilemiyorum.

Büyük ihtimalle siz bana cevap yazana kadar görmedi demek istemiştim. Çünkü öncesinde öyle bir açıklamanız yok. Gördükten sonra kusura bakmayın demesi gerekirdi belki hala görmemiştir bilemiyorum.
Yazdım ya siz sorunca yazdım diye evet daha öncesi yok neden tekrar ediyorsun ki ve size yazdıktan sonra yazdı bana

Benim nasil yazdığını gördü hakaret etti de klavyem bozuk dedigimi görmedi öylemi yapmayin Allah aşkına

Gördü ve halen devam etti etsin insan kendini belli eder neyse uzatmak istemiyorum dediğim gibi Allaha havale ediyorum

Yazdım ya siz sorunca yazdım diye evet daha öncesi yok neden tekrar ediyorsun ki ve size yazdıktan sonra yazdı bana

Benim nasil yazdığını gördü hakaret etti de klavyem bozuk dedigimi görmedi öylemi yapmayin Allah aşkına

Gördü ve halen devam etti etsin insan kendini belli eder neyse uzatmak istemiyorum dediğim gibi Allaha havale ediyorum
Geriye dönüp baktım siz bana cevap yazmadan önce yazmış size o arkadaş. Durum bu.

Geriye dönüp baktım siz bana cevap yazmadan önce yazmış size o arkadaş. Durum bu.
Peki hep birlikte rahatlayalım o zaman hakareti hak etti yani öncesi sonrası olunca değişiyor neyse
Cidden tartsimayi bilen ve üslubu bilen insanlar olucak der ve giderim

Okuman yazman yok daha yazmayı bilmiyorsun ne mezunusun bunlar yok eleştirmeye nasıl cüret edersin dersen ben de derim ki yavaş bu ne şiddet bune celal

sen okumayı yazmayı hakaret etmek için mi öğrendin

Sen nasıl beni tanımadan etmeden nasıl bir cesaretle o cürret ettin acaba

Sana eğitim hayatimi mi kanitliyacam hayirdir

Mılyon kez klavyem bozuk dedim insanları hakarete yağdırma hakkin yok heleki bilmedigin kişilere

Burda tartışma yok bir şey yok karşılıklı alıntı yapip konusuyor yazisıyoruz
Araya girip tartışma ateşini gereksiz yere yakinca ne oldu yani öfkeni kusunca ne oldu
Önce üslup tavır davranış önemli insani özellikler yani be kadar okursan oku bunlar yoksa bir ise yaramaz..bilmem anlatabildim mi

Bdv den tanıtım konularına yorumda yaptım iyi dileklerimi yazdım
Siyâset böyle bir şey iste bambaşka biri yapıyor şu yazdığını ben sana yakıştıramadım o ateşlenme kelimesini ofkelenmek kızmak anlamında kullnadim ama sizilerin yaptığı şey kelimelere başka anlamlar yüklemek ve bunu kullanmak nerden nasıl vururuz 🤣🤣🤣oysaki yazdigin şeyle benim dediğim şeyin hicbir alakası yoktu..neyse böyle devam et..

Afiyet olsun..👍🧿
Ay valla yemin ederim bende öfkelenmek anlamında kullandım😇 vallaha bak.

Bi anda gaza geldim anlamında

Peki hep birlikte rahatlayalım o zaman hakareti hak etti yani öncesi sonrası olunca değişiyor neyse
Cidden tartsimayi bilen ve üslubu bilen insanlar olucak der ve giderim
Hakareti savunmak için yazmadım sadece durumun bu olduğunu büyük ihtimalle yanlış bir anlaşılma olduğunu anlatmaya çalışıyorum size. Farkındaysanız beğeni yada başka bir şey atmadım arkadaşın ve sizin paylaşımlarınıza. Şu da var paylaşımlarınızın hiç biri sütten çıkmış ak kaşık değil ama öyleymiş gibi davranıyorsunuz. Ortamı gerip size açıklama yapıldığı halde ben sadece fikrimi yazdım diyorsunuz ama siz öyle yapmadınız. Muhalefetin iktidara gelmesi için Fetö, Abd desteği...tarzı cümleleri siz kurmadınız mı ? İktidarın diliyle konuştuğunuz her mesajınızdan anlaşılıyor. Siz tartışmıyorsunuz suçlayıp duruyorsunuz ve elinizde hiç bir kanıt yok.

X