Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Öyle lanse ediliyor hükümet tarafından,chp'ye oy verirsen ya dinsizsin ya teröristsin bu kadar net söylemler
Iste yazdım hanım ablam diin kullanılıyor diye bunu diyorum ben zaten

Ellerinde koz biri başka türlü kullanıyor diğeri başka ama kullanıyorlar iste

Bende diyorum ki bi bırakın bizi herkes nasıl yaşarsa yasasın

Arkadaşlar bana müsaade, seyahat işlerim var bir iki gün giremeyebilirim.

Banlıyken hepinizi çok özlemişim. Phronesis Phronesis de banlanmış, gözlerim onu aradı. Banlanmamaya bakın, takarak aşk kanadımı yakında geleceğim, Mune Mune ’nin mızrağına ben gelene kadar takılmayın, böyle kaçın:KK53:

Son olarak:
Vurur yüze ifadesi
Az kaldı gidiyorlar
#bitanesi ✌️
IMG_5611.jpeg

Ülke yöneten kişilerin daha dikkatli konuşması gerekiyor,

Banlıyken hepinizi çok özlemişim. Phronesis Phronesis de banlanmış, gözlerim onu aradı. Banlanmamaya bakın, takarak aşk kanadımı yakında geleceğim, Mune Mune ’nin mızrağına ben gelene kadar takılmayın, böyle kaçın:KK53:

Son olarak:
Vurur yüze ifadesi
Az kaldı gidiyorlar
#bitanesi ✌️
Eki Görüntüle 3242802
İyi yolculukların olsun kendine iyi bak
Evet kadınlar kulübünün eski üyelerinden biriyim uzun zamandır girmiyordum. Yurtdışında yaşadım uzun bir süre. Hatırlayabilirsiniz eski konularda konuşmuş olabiliriz ‘’izninizle bir emoji kullanayım ‘’ ☺️
Rica ederim madem yazdınız emojiyi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz sıkıntı yok yani.

Kimin ne düşündüğü inan umrumda değil

Ben ne düşünüyorum o önemli kimse hatasıyla doğrusuyla eleştirmiyor hangi parti olursa olsun hatanın üstünü örtüyor iyisini tepeye çıkarıyor

Hatasını söyleyen olunca da bahane üstüne bahane açıklamalar falan filan evet öyle bir hata yaptı denmiyor diyen olursa da her türlü baskı oluyor bana yazıldığı gibi ne cüret ediyorsun elestrimeye diye ve buna alkış yapılıyor siyaset böyle pis bir şey heleki tartışmayı bilmeyenlerle

Herkes tutuğu partiyi yere göğe sığdıramıyor

Yazdıklarınla yasadiklarim aynı fikrim de ayni yorumlarım da aynı farklı hic bir şey yok samimi bulunsun bulunmasın herkesin işine geldiği gibi anladığına göre

Bana samimi gelmeyenler de var ama dayatmıyorum illede benim görüşüm illede benim doğrum diye

Fanatiklik var bazende at gözlüğü bi hedefe saplanmış hataları arkaya atıp gidilen bir yol var az kaldı seçime bakalım 14 mayıs 'ta ne olucak
Hayırlısı olsun
İktidarlar eleştirilir güzellenmez. Millet İttifakı iktidara gelince onları da eleştireceğiz aksi takdirde gelişemeyiz. Şuan ki iktidar eleştirilmeye tahammül edemiyor. Bu tahammülsüzlüğünü seçmenlerine de yansıtıyor. Bu çok büyük bir sorun Akp seçmeni seçtiği başa getirdiği kişiyi eleştirmek zorunda. İktidarda olan kişinin dili halka yansır. Nefret dolu bir dille halka hitap ederse halk muhalefete karşı kindar olur. Biz şuan bunu yaşıyoruz. Kılıçdaroğlunun iktidar seçmenlerine karşı dili nefret dolu değil aksine birleştirici. Biz bunu istiyoruz yorulduk her gün bize bağırılmasından.

Gecen gün Almanya'da yaşayan bir hanım ablamız,Erduvan rejimini devirmek isteyenlerin Çorum'da bir yere tonlarca sovan döktüğünü ifşa etmeye çalışıyordu.O kadar kendinden emin ve konuya hakimdi ki taaa Almanya'dan,sen kalmışsın Makro egonomi falan diyorsun theblackswan theblackswan 😒.
Adam niye döküyor o soğanları acaba hiç sorguladımı bunu hiç sanmam

Son olarak:
Vurur yüze ifadesi
Az kaldı gidiyorlar
#bitanesi ✌️
Eki Görüntüle 3242802
İyi yolculuklar:) Tontiş i de benim yerime öpün çok tatlı :KK36:

ama pare hanım ilk yorumlarınızda bu kadar yümüşak konuşmuyordunuz.attığınız videolar,hep tek taraflıydı.dini kullanan bir kesim var evet ama bu tam da sizin durduğunuz yerdeki kesim.biz de diyoruz ki,siyasetle dinin ne alakası var.ben solcu olabilirim ama dini bütün de olabilirim..
chp ye oy veren herkesi,dinsizlikle suçlayan bir lideriniz ve siyasetçileriniz var.hdp ye oy veriyorsan,teröristsin,tip e oy veriyorsan,koministsin.bunu yapanlar,sizin tarafınız.

bu arada,ben de tarafımı belli edeyim madem:.deist, tip üyesi,sosyalist,80 li yıllarda anarşist denilen ,60 yaşında bir teyzeyim

İktidarlar eleştirilir güzellenmez. Millet İttifakı iktidara gelince onları da eleştireceğiz aksi takdirde gelişemeyiz. Şuan ki iktidar eleştirilmeye tahammül edemiyor. Bu tahammülsüzlüğünü seçmenlerine de yansıtıyor. Bu çok büyük bir sorun Akp seçmeni seçtiği başa getirdiği kişiyi eleştirmek zorunda. İktidarda olan kişinin dili halka yansır. Nefret dolu bir dille halka hitap ederse halk muhalefete karşı kindar olur. Biz şuan bunu yaşıyoruz. Kılıçdaroğlunun iktidar seçmenlerine karşı dili nefret dolu değil aksine birleştirici. Biz bunu istiyoruz yorulduk her gün bize bağırılmasından.
aynen hep muhalifim diyorum bana gülüyorlar.kim seçilirse seçilsin,eleştirmek benim görevim.vatandaş dediğin muhalif olmalı,başa getidiklerine biat edip,her yaptıklarını,doğru kabul edip alkışlamamalı.

yani biz zamanında siyaseti böyle öğrendik.

ülkenin geleceği,gençlerimizin iyiliği için,yanlışa yanlış demeliyiz.

X