Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Eskiden zalimin zulmü vardı,şimdi cahilin zulmü var bundan ne beklenir bu ülkeye .

Insitagtam da dolaşırken bu rezilliğe denk geldim

Rabbim sizlere ve sizin gibi düşünenlere fırsat vermesin bunun adı siyaset değil din düşmanlığı inançlara laf demek inananların özgürlüğünü kısıtlamak başka bir şey değil

Reactions: The
Kişilerin fikirleri partiyi değil sadece kendisini bağlar. Merak ettim baktım İstanbul 1. Bölge den aday adayıymış ama şuan listelerde görünmüyor.

O kişi o partiye girip aday oluyorsa ve seçiiyorsa o parti adı altında bu düşüncesini gerçekleştirir heleki bu partide bunun gibi din düşmanları bayaca varsa bunu yapar mı yapar yani kişinin düşüncesi zaten partiyi belirliyor dimi demek ki bu düşüncede olan bir çok kişi olduğu için seçer partiyi siyasi görüşüne en uygun olanı

Ha geçmişte olmuş bu tarz şeyler ne acı konuyu buraya getirmek derdim değil fakat hatırlatmak isterim başörtüsü mevzusu da bunun gibiler yüzünden oldu listede bu düşman yoksa başkasi vardır yine diyorum Allah fırsat vermesin
Insanların inançlarına dil uzartanlarin dilleri elleri ateş tutsun

kişinin düşüncesi zaten partiyi belirliyor dimi demek ki bu düşüncede olan bir çok kişi olduğu için seçer partiyi siyasi görüşüne en uygun olanı
Her parti de her düşünceden insan vardır. Tek adam rejiminden tam da sizin dediğiniz olmasın diye kurtulmak istiyoruz. Bir kişinin fikri her şeyi değiştirmesin. Kimin ne düşündüğünü kendisi açıklamadığı sürece bilemezsiniz. Millet İttifakının açıkladığı bir Ortak Mutabakat Metni var 6 partinin üzerinde anlaştığı 2000 küsür maddeden oluşan okumadıysanız okuyun lütfen. Orada yazılmamış şeyler üzerinden de kimseyi suçlamayın. İktidar trolleri bunu her gün yapıyor zaten....Örneğin attığınız video

.
acaba o iha sıha ve anadolu gemisi ne için yapıldı birazcik hazmedin ya birazcık yapılanları evet dunya hatasi var ama iyide şeyler oldu den bu kadar düşman olmayın ülke savunması için yapılan şeyleri bu kadar küçümsemeyin sanki asıl düşman bunlar Abd başkanı gibi konusuyor düşmanca

Herkes aday adayı olabilir ama seçilmemiş aday değil. Chp ilçe meclisi de rahatsızlığını açıklayıp kararı halkın takdirine bırakmış zaten.

Başı sonu olmayan kesik kesik videolar izleyip gaza geliyorsunuz yapmayın lütfen

Buyurun konuyla ilgili konuşması

Dun bir cumhurbaskani adayinin birebir lafiydi yazacagim.Dini,bayragi,inanci,ezani olmayanlar bizden degil deyip baska adaya oy verenleri mesela beni dinsizlikle itham etti.Onun da elleri,dili ateş tutsun mu?

Demi bunu diyeceğini biliyordum genelde cevabın böyle oluyor bir dünya video yazı paylaşıyorsun instagramda twiterdan nedense senin ve senin dusuncendekilerin paylaşımları trol değil montaj değil ama buraya arada bakıyorum bir şey paylaşıyorum hep trol oluyor montaj oluyor
.ve bu paylaştığım halk tv den bide bu var hep trol montaj akp ile paylaşımlar nedense hep orjinal el değmemiş
Adamın ağzından bunlar cikiyornmu çıkıyor chp olarak bunu yapicagiz diyor mu diyor ha ben seçilirsem diyor bu adam gibi aynı mantikta olanlarla dolu chp

Chp de hdp var pkk savunan yada feto yada din düşmanları yani chp de yok yok ama nedense trol hepsi insanoğlunun miting şovunu da gördük oda montaj dimi

Maddeler hep yazilir sözler verilir ama sözler ağızdan çıkanlar metne uymuyorsa pekte yazıların önemi yoktur ve pekte uyulmaz zaten metinlere

Hizbullaha ne diyorsunuz peki?

Dun bir cumhurbaskani adayinin birebir lafiydi yazacagim.Dini,bayragi,inanci,ezani olmayanlar bizden degil deyip baska adaya oy verenleri mesela beni dinsizlikle itham etti.Onun da elleri,dili ateş tutsun mu?
Dediyse tutsun

Beni kimsenin inancı alakadar etmez neye inanırsa inansin ama ben inanan biri olarak yüzde 90 müslüman bir ülkede bu sözleri de diyemez ezan okunmayacak camiler kaoatilicak bunu yapamaz diyemez asla

Inancin yoktur yada vardır hangi partiye verir banane o partiye oy verdin inanclisin diğerine oy verdin inancın yoktur kimse bunu diyemez bunun lafida olamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…