Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Insitagtam da dolaşırken bu rezilliğe denk geldim

Rabbim sizlere ve sizin gibi düşünenlere fırsat vermesin bunun adı siyaset değil din düşmanlığı inançlara laf demek inananların özgürlüğünü kısıtlamak başka bir şey değil

Sen adamın ne dediğini dinledin mi, diyanet revize edilecek diyor imam hatipler kapatılacak da demiyor. Ezanın çıplak sesle okunması zor o olmaz zaten ama merkezi sistem kalkar belki, bir de bu adam seçilirsem diyor. Rezalet bunun neresinde. Diyanette nasıl bir sistem var hakim misin, neyi nasıl revize edecek, aksak yer neresi biliyor musun? Bence ortada bir rezalet falan yok

Aynı şeyi yazmayım sayfalar önce yazdım bunu ben ve ne zaman bir şey yazılsa hep yada terör örgütü adı anılsa hepar illaki yazılıyor hepsinin cani cehenneme al birini vur ötekine
Neredeyse her mesajinizda Chp hdp yazisini birlikte goruyorum, o yuzden sordum ne dusundugunuzu. Milket ittifaki Hdp ile ittifak halinda degil ama hudapar resmi olarak cumhur ittifakinda. Umarim bu da sizi rahatsiz ediyordur.

Dediyse tutsun

Beni kimsenin inancı alakadar etmez neye inanırsa inansin ama ben inanan biri olarak yüzde 90 müslüman bir ülkede bu sözleri de diyemez ezan okunmayacak camiler kaoatilicak bunu yapamaz diyemez asla

Inancin yoktur yada vardır hangi partiye verir banane o partiye oy verdin inanclisin diğerine oy verdin inancın yoktur kimse bunu diyemez bunun lafida olamaz
Siz o zaman dün Sayin Cumhurbaskanimizin miting konusmasini izlememissiniz ya da sizlik bir durum olmadigi icin cok onemsememissiniz.

Demi bunu diyeceğini biliyordum 👍 genelde cevabın böyle oluyor bir dünya video yazı paylaşıyorsun instagramda twiterdan nedense senin ve senin dusuncendekilerin paylaşımları trol değil montaj değil 🧿ama buraya arada bakıyorum bir şey paylaşıyorum hep trol oluyor montaj oluyor 🤣
.ve bu paylaştığım halk tv den bide bu var hep trol montaj akp ile paylaşımlar nedense hep orjinal el değmemiş 🤣
Adamın ağzından bunlar cikiyornmu çıkıyor chp olarak bunu yapicagiz diyor mu diyor ha ben seçilirsem diyor bu adam gibi aynı mantikta olanlarla dolu chp
Paylaştığınız bu video için montaj dedim mi ? Demedim. Sadece o kişinin Chp yi temsil etmediğini, aday adayı olup seçilemediğini yazdım. Sonradan paylaştığınız video için de montaj demedim başı sonu yok dedim. İlgili videoyu paylaşıp sizden bu tarz videoları izleyip gaza gelmemenizi rica ettim.
Chp de hdp var pkk savunan yada feto yada din düşmanları yani chp de yok yok ama nedense trol hepsi insanoğlunun miting şovunu da gördük oda montaj dimi 👍
İnsanoğlu kim anlayamadım ? Evet her partinin içinde olabilir. Chp, Akp, Mhp,Hdp....hepsinde olabilir...Kusura bakmayın da Akp trolü dememin sebebi dünyada bile meşhurlar.
Maddeler hep yazilir sözler verilir ama sözler ağızdan çıkanlar metne uymuyorsa pekte yazıların önemi yoktur ve pekte uyulmaz zaten metinlere
Bugüne kadar böyle bir Ortak Mutabakat Metni yazılmadı. 6 parti lideri de tüm maddelerde birleşip altına imza attılar. Bu bir ilk. Basınla paylaştılar. Sayfalarında var. Yazılan her şeye uyma sözü verildi. Sözlere uyup uyulmayacağını varsayımlara göre değil de iktidar olup sözlerinde durmadıkları zaman göreceğiz. O zamana kadar her şey varsayımdan ibaret ama Cumhurbaşkanının mitingte söyledikleri gerçek.

Dediyse tutsun

Beni kimsenin inancı alakadar etmez neye inanırsa inansin ama ben inanan biri olarak yüzde 90 müslüman bir ülkede bu sözleri de diyemez ezan okunmayacak camiler kaoatilicak bunu yapamaz diyemez asla
Dedi işte Erdoğan...Nerede saygı?
Inancin yoktur yada vardır hangi partiye verir banane o partiye oy verdin inanclisin diğerine oy verdin inancın yoktur kimse bunu diyemez bunun lafida olamaz
Kılıçdaroğlunun böyle bir sözü var mı ? Aday adayı olmuş ve seçilememiş biri üzerinden konuşuyorsunuz farkındaysanız.

Başı sonu olmayan kesik kesik videolar izleyip gaza geliyorsunuz yapmayın lütfen :KK43:

Buyurun konuyla ilgili konuşması

Yani demiş mi demiş montaj değil dimi

Ha bu mülteciler konusunda hem fikirim bunu zaten geçmiş sayfalar da yazdım çok büyük hatası hükumetin ülke suriyeli oldu afgan oldu bir dünya yabancı ülke oldu Türkiye Turkiyelikten cıktı dedim
Ben ne dogruysa yada yanlışsa diyorum

Akp yaptıysa yerle bir ediyorum chp yaptıysa defalarca yazdım ikisini al bur duvara diye ama chp şuan ki chp benlik değil mantığıma uymuyor heleki terörle iş birliği yapan ATATÜRK partisi bana uymaz ve zaten Atatürk partisi de değil

Demi bunu diyeceğini biliyordum 👍 genelde cevabın böyle oluyor bir dünya video yazı paylaşıyorsun instagramda twiterdan nedense senin ve senin dusuncendekilerin paylaşımları trol değil montaj değil 🧿ama buraya arada bakıyorum bir şey paylaşıyorum hep trol oluyor montaj oluyor 🤣
.ve bu paylaştığım halk tv den bide bu var hep trol montaj akp ile paylaşımlar nedense hep orjinal el değmemiş 🤣
Adamın ağzından bunlar cikiyornmu çıkıyor chp olarak bunu yapicagiz diyor mu diyor ha ben seçilirsem diyor bu adam gibi aynı mantikta olanlarla dolu chp

Chp de hdp var pkk savunan yada feto yada din düşmanları yani chp de yok yok ama nedense trol hepsi insanoğlunun miting şovunu da gördük oda montaj dimi 👍

Maddeler hep yazilir sözler verilir ama sözler ağızdan çıkanlar metne uymuyorsa pekte yazıların önemi yoktur ve pekte uyulmaz zaten metinlere
Gercek hali paylaşıldı,ben bu konuşmaları sürekli de izliyorum.Evet işlerine geldikleri gibi kırpıp,sizlere öyle servis ediyorlar.Başka türlü nereden vuracaklar?Bir de şu AKP içindeki Bakara Makara,şampanyaci Egemen hakkında ne düşünüyorsunuz?Bu ülkede hiç bir iktidar ezanla,başörtüsü ile uğraşmaz artık,kaldı ki muhalefet ortakları içinde üç tane muhafazakar lider var.Bunlari niye görmezden geliyorsunuz?Videodaki adamın anlatmak istedigi farkli bir şey ayrıca ama siz anlamak istediğiniz gibi anlayacaksınız.Sunu unutmayın,millet ittifakı içinde de dini hassasiyeti olan bir çok insan var ve bu din sadece Akp'ye ait değil.

Şu partilerin içine pkk katmayı bi bıraksanız

Paylaştığınız bu video için montaj dedim mi ? Demedim. Sadece o kişinin Chp yi temsil etmediğini, aday adayı olup seçilemediğini yazdım. Sonradan paylaştığınız video için de montaj demedim başı sonu yok dedim. İlgili videoyu paylaşıp sizden bu tarz videoları izleyip gaza gelmemenizi rica ettim.

İnsanoğlu kim anlayamadım ? Evet her partinin içinde olabilir. Chp, Akp, Mhp,Hdp....hepsinde olabilir...Kusura bakmayın da Akp trolü dememin sebebi dünyada bile meşhurlar.

Bugüne kadar böyle bir Ortak Mutabakat Metni yazılmadı. 6 parti lideri de tüm maddelerde birleşip altına imza attılar. Bu bir ilk. Basınla paylaştılar. Sayfalarında var. Yazılan her şeye uyma sözü verildi. Sözlere uyup uyulmayacağını varsayımlara göre değil de iktidar olup sözlerinde durmadıkları zaman göreceğiz. O zamana kadar her şey varsayımdan ibaret ama Cumhurbaşkanının mitingte söyledikleri gerçek.

Imamoğlu demek istedim kaleye yanlış yazmış fark etmedim

Ben güvenmiyorum kusura bakmayın ben chp ve 7 li masaya güvenmiyorum kendine güvenmeyip 7 li masaya hükümeti devirmeye çalışıyor keşke daha kuvvetli biri olsaydı aday ve o metne uyulsa ben inanmıyorum
kilinctaroglun da liderlik vasfi göremiyorum bunu yazdım defalarca daha düzgün konuşmayı bile bilmeyen biri yurt dışında dünya liderlerinin olduğu bir platforma beni ülkemi temsil edemez bana bböyle geliyor bir dünya gafları olan biriyle ülke yönetilmez bakın soylu bitanem mi demiş ne neler yazılıyor ama konya büyük bir ülke deyip yürüyen merdivene ters binen biri konusulmuyor evet su yazdiklarim ne tuhaf ve ne garip belki salakça ama doğru iste doğru arkadaşım

Yani demiş mi demiş montaj değil dimi

Ha bu mülteciler konusunda hem fikirim bunu zaten geçmiş sayfalar da yazdım çok büyük hatası hükumetin ülke suriyeli oldu afgan oldu bir dünya yabancı ülke oldu Türkiye Turkiyelikten cıktı dedim
Ben ne dogruysa yada yanlışsa diyorum

Akp yaptıysa yerle bir ediyorum chp yaptıysa defalarca yazdım ikisini al bur duvara diye ama chp şuan ki chp benlik değil mantığıma uymuyor heleki terörle iş birliği yapan ATATÜRK partisi bana uymaz ve zaten Atatürk partisi de değil
Yine varsayım üzerinden gidiyorsunuz ama dün Cumhurbaşkanı 71 yaşında ağırlaştırılmış müebbet hapsi olan bir HİZBULLAH militanının geriye kalan cezasını affetti. Neden ? Teröristi kim affetmiş oldu? Kim hapisten çıkardı. Rahatlıkla yazabilirim çünkü Resmi Gazete de yayınlandı. Cumhurbaşkanı bir teröristi affetti. Ne tesadüftür ki bu kişi Hüda-Par Cumhur İttifakına katıldıktan sonra çıkıyor....Bu sizi rahatsız etmedi mi? Yoksa haberiniz mi yok

Ben güvenmiyorum kusura bakmayın ben chp ve 7 li masaya güvenmiyorum kendine güvenmeyip 7 li masaya hükümeti devirmeye çalışıyor keşke daha kuvvetli biri olsaydı aday ve o metne uyulsa ben inanmıyorum
kilinctaroglun da liderlik vasfi göremiyorum bunu yazdım defalarca daha düzgün konuşmayı bile bilmeyen biri yurt dışında dünya liderlerinin olduğu bir platforma beni ülkemi temsil edemez bana bböyle geliyor bir dünya gafları olan biriyle ülke yönetilmez bakın soylu bitanem mi demiş ne neler yazılıyor ama konya büyük bir ülke deyip yürüyen merdivene ters binen biri konusulmuyor evet su yazdiklarim ne tuhaf ve ne garip belki salakça ama doğru iste doğru arkadaşım
Yurt dışında dünya liderlerinin olduğu platformda mükemmel temsil ediliyoruz zaten

Gercek hali paylaşıldı,ben bu konuşmaları sürekli de izliyorum.Evet işlerine geldikleri gibi kırpıp,sizlere öyle servis ediyorlar.Başka türlü nereden vuracaklar?Bir de şu AKP içindeki Bakara Makara,şampanyaci Egemen hakkında ne düşünüyorsunuz?Bu ülkede hiç bir iktidar ezanla,başörtüsü ile uğraşmaz artık,kaldı ki muhalefet ortakları içinde üç tane muhafazakar lider var.Bunlari niye görmezden geliyorsunuz?Videodaki adamın anlatmak istedigi farkli bir şey ayrıca ama siz anlamak istediğiniz gibi anlayacaksınız.Sunu unutmayın,millet ittifakı içinde de dini hassasiyeti olan bir çok insan var ve bu din sadece Akp'ye ait değil.
Konuyu nereye getirdiniz ve ne alaka din Akp diyen mi oldu
Akp masum mu dedim ben orda tepkimi verdim bunu chp yapar akp yapmaz mı dedim tek kelime akp yazmadım her partide vardır inancli yada değil
Herkesin inancı kendine banane benim tepki o videodaki adama ha bizler o videolara inanıyoruz ama sizler nedense videolara inanmıyorsunuz oysa ki bir dünya şey paylaşıyorsunuz doğru sizler çok akıllısınız🤣👍🧿 ki ben zaten görüşümü yazmış biriyim benim için akp de chp de aynı ama chp bin adim otede diye

Nasil da tam uzerine geldi degil mi sinirsizca,umarsizca fikir beyan etme ozgurlugu ,edilen laflarin kisinin kendisini bagladigi :) Cevap ta alamadim zaten.
Cevap almanız mümkün değil
Daha önce konuşmaya çalışmıştım çünkü arkadaş, hem hükümetin yanlışları var diyor hem millet ittifakını beğenmiyordu.
Ama ne hikmetse CHP ve PKK ile devamlı millet ittifakını yeriyorken; cumhur ittifakına ve mevcut hükümete hık mık zık…
Sadece tek sorun Suriyeliler deyip geçiştiriyor.

Neden gerçekler acıdır dimi

Benim görüşüme göre kılıçdaroğlu temsil edemez eder diyorsanız zaten oyunuz chp olucak kazanırsa görürsünüz
I ıh onlar sizin gerçekleriniz, sizi acıtır.
Gerçekle alakası olmayan şeylerden bahsetmeniz de sıkıcı.
Bu arada 7li masa değil, 6lı masa.
Gündemi takip etmiyorsunuz bari bu kadarını bilin.

kilinctaroglun da liderlik vasfi göremiyorum bunu yazdım defalarca daha düzgün konuşmayı bile bilmeyen biri yurt dışında dünya liderlerinin olduğu bir platforma beni ülkemi temsil edemez bana bböyle geliyor
Bütün siyasetçilerin gafları var...Verdiğiniz örneklere bakıyorum yürüyen merdiven, Konya....Ben projelere bakıyorum. Liyakate bakıyorum. Dediğiniz gibi olsa ata binemediği için dalga geçilen Erdoğan Cumhurbaşkanı olamazdı. Sürekli yalan söyleyen bir Cumhurbaşkanı istemiyorum. Açmadığı üniversiteyi, havaalanını ben açtım demek bir yalandır. Konya ülke demek gaftır.
Sabaha kadar oturalım sizle isterseniz siyasilerin gaflarını konuşalım ne faydası olacak bize ? Üstelik 21 yılda iktidarda olan bir partinin çok daha fazla gafını bulup paylaşabilirim size.
bir dünya gafları olan biriyle ülke yönetilmez bakın soylu bitanem mi demiş ne neler yazılıyor ama konya büyük bir ülke deyip yürüyen merdivene ters binen biri konusulmuyor evet su yazdiklarim ne tuhaf ve ne garip belki salakça ama doğru iste doğru arkadaşım
21 yıldır yönetiliyor zaten siz henüz farkına varamamışsınız sadece...Gafların hepsi konuşuluyor ama ülke yönetmekle gaf ne alaka? Ülkeyi geleceğe yönelik projelerle yönetirsiniz. İktidarın hiç bir projesi yok. Sürekli geçmişle kıyaslayan bir adım yol alamayan bir iktidar var.

Gaf dedikçe arka arkaya dizecek çok video var ama siz izlemezsiniz, dünya liderleri dediğiniz insanların hiçbiri 1000 kişilik konvoyla gitmiyor ibadethanesine, dünya liderliği bu değil. Merkel yıllardır ülke yömetiyor oma görsel gayet mütevazi, amerkadaki öyle, kasıla kasıla yürüyüp koltuğu bırakmak istemeyeni de gördük, şu an dava üstüne dava açıyorlar hakkında.

Merdivene tersi bineni küçümsüyorsunuz ama attan düşeni de gördük hep beraber. Bunlar liderlikle ilgisi olan şeyler değil. Sadece absürt bahaneler

X