Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bugün birisi bu iş hak batıl meselesi oldu diyince sok geçirdim. Demokratik bir ülkede seçim yapacağız isler nasil bu boyuta geliyor korkunç gerçekten. En büyük korkum da insanların birbirine düşmesi. Hiç bi yerde fikrimizi söylemez hale geldik çok acı çok. Umarım çocukların ve bizim geleceğimiz güzel olur 😔
Evimdeki gergin havayı anlatamam, düpedüz korkuyoruz işte

Size hakaret etmek istemiyorum ama algınız mı çalışmıyor elbette başörtüye karışılmayacak herkes istediğini giyebilecek bundan sonra alıntılamanıza gerek yok gözardısınız bu mesajdan sonra
hadi bir cesaret hakaret edin de, sizi mahkemelerde nasıl süründürüyorum görün.
cevap veremeyince göz ardı edilmek!! ne güzel şurada seviyeli seviyeli tartışıyorduk.

Memurlara zam var diyorlar bu ay bilmiyorum, bu işin sonunu iyi görmüyorum ben. Endişeliyim, sevinen ne akla hizmet seviniyor aklım almıyor. Bu kadar bağış nerden geliyor, birkaç ay sonra nelere hayvan gibi zamlar gelecek, ne ile karşı karşıyayız? Neremizden çıkacak bu paralar düşünen yok.
dün bunu dusundum ..simdi herkes siifrlanan dogalgaz faturasini paylasiyor ..aci aci cikcacak bunlar sonrasinda dedim icimden

Tam olarak bunu düşünüyorum:))

Adam nefret bağımlısı olmuş😂😂
Şaka maka bir tarafa, tespiti yanlış değil ama eksiklik var. Birleştirici güç sadece nefret gücü değil, madalyonun diğer tarafında da büyük bir kitleyi birleştiren bir iktidar sevgisi var. Ve o kitlenin oyları bizim hayatımızı etkiliyor.

Kıskanıyolar bizi işte.. mesela dış güçlerde doktor dövülüyor mu? Hayır
Promosyon bir de yanında söyle asistan hemşire falan versinler ya!
Bu cehalet çok farklı bunun adı başka birsey .
Okumuş eğitimli insana ayrı bir öfke kin var.
Platon un mağara alegorisi gibi gerçeği görene kin kusuyorlar.
Kral çıplak diyeni taşliyorlar.
Gerekçeleri ise akıllara zarar.

Gunaydinnnn!
Sevgili hanımlar!
güne sinir hücrelerini hareketlendirerek başlayalım.

Bu gidişle dövecek doktor da bulamıycak doktorlarımız bir bir yurtdışına gidiyor. Bundan sonra kocakarıları döver artık veya veya optik doldurmayı beceremeyen afgan suri doktorları beğenirse onlara gider. Doktor beğenmiyormuş haspam. Doktorlar da sana bayılıyordu zaten.

Promosyon bir de yanında söyle asistan hemşire falan versinler ya!
Bu cehalet çok farklı bunun adı başka birsey .
Okumuş eğitimli insana ayrı bir öfke kin var.
Platon un mağara alegorisi gibi gerçeği görene kin kusuyorlar.
Kral çıplak diyeni taşliyorlar.
Gerekçeleri ise akıllara zarar.
kafasının içindeki üç dejenere nöronlara yorum yapmaya çalışıyor ama ben acımıyorum bundan sonra başlarına geleceklere, ben bu ülkenin zeki aydınlık gençlerine çok üzülüyorum

X